Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hazal Neden Ayrıldı? Hazal Geri Gelecek Mi?

Gelinim Mutfakta Hazal Neden Ayrıldı sorusu şu sıralar oldukça merak edilmekte. Gelinim Mutfakta Hazal neden yok? Zira 23 Eylül Perşembe günü yarışmada yarışan ve oldukça iddialı olan Hazal, 24 Eylül Cuma günü yarışmaya katılmadı. Peki Hazal Gelinim Mutfakta yarışmasından neden ayrıldı? İşte cevabı…

13 Eylül 2021 tarihinden yarışmaya dahil olan Hazal Delibaş, geldiği hafta Yağnur’un elenmesine katkı sağlayan güçlü bir rakip olarak yarışmada varlığını sürdürürken, 24 Eylül 2021 tarihinde, hafta finalinde programa katılmaması, izleyenleri şok etti.

=> Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş Kimdir Öğrenmek için tıklayınız.

Daha önce programa gelmeyen, kendi isteği ile sağlık sorunlarını bahane edip gidenler veyahut gerçekten sağlık sorunları olanların acil olarak gitmesi ile hemen daha önce programa baş vuran yarışmacı adaylardan birini, yada eski yarışmacılardan biri programa dahil ediliyordu.

Fatih Ürek zamanında benzer bir durum olmuş, Fatih Ürek ise yeni gelen yarışmacının elenmemesine karar vermişti. Onur Büyüktopçu zamanında da benzer bir durum yaşanmış, Onur da diğer yarışmacıların daha önceki puanlarını silmiş, herkes hafta ortasında sıfırdan başlamıştı. Şimdi sadece hafta finali puanlaması olduğu için Demet, Büşra’nın düşük puanlar alıp elenecek olması karşısında ne yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş Kimdir Öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Hazal Neden Ayrıldı

Daha önce programda ayrılma sebeplerine bakıldığında hepsinin hemen hemen ortak yanı sağlık sorunları olduğu çok açık. Hazal da Adıyaman’a gideceğini söylemesi üzerine Hazal’ın yakın akrabalarının sağlık sorunların dolayı kaynanasının gitmek zorunda olmasında dolayı, yarışmadan çekildiklerini ve Gelinim Mutfakta Hazal Neden Ayrıldı sorusunu şöyle açıklıyor;

“Size çok kötü bir haberim var. Ben de 10 dakika önce öğrendim” Yarışmacı Hazal

Gelinim Mutfakta Hazal Neden Ayrıldı - Neden Yok
Gelinim Mutfakta Hazal Neden Ayrıldı – Neden Yok Resmi

Sonrasında Adıyaman’a gideceğini ve ne zaman döneceğini de bilmediğini açıklaması, ani gelişen bir sağlık sorunları akıllara getiriyor. Yarışmanın başında yarışmacıların yarışmadan çekilme hakları belli kurallara bağlandığı için Hazal ve kaynana Bedriye bu hakkı kullanarak yarışmadan çekildiler.

“Oğlumun kolu kırıldı. Oğlumun sağlığı her şeyden önemli. Şimdi Adıyaman’dayım!”

Sözleri ile neden yarışmadan çekildiğini açıkladı.

Gelinim Mutfakta Hazal Neden Yok? Sorusuna bizzat kendisi cevap veriyor.

Hazal Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geri Dönecek Mi?

Hazal Delibaş 13 Eylül 2021 tarihinden programa katılan isim oldu. Kaynanası kendisini hanım ağa olarak tanıtarak, dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da 24 Eylül Cuma günü aldıkları bir haberle hemen Adıyaman’a gitmek zorunda kaldıklarını açıkladılar. Hazal ve kaynanası, yarışmaya geri dönüp dönmeyeceği konusunda Hazal’ın şu sözleri oldukça ipucu veriyor.

“Şu an Adıyaman’a gidiyoruz. Ne zaman döneceğimiz de belli değil!” Hazal Delibaş

Sözleri le Hazal Adıyaman’a gideceklerini ama dönüş tarihleri belli olduğu için yarışmaya da bir daha katılması yakın tarihte olmayacağını, tecrübelerime dayanarak bir daha Hazal’ın katılması çok zor gözüküyor.

Hazal bizzat Gelinim Mutfakta Hazal Neden Ayrıldı sorusunu alt kısımda ki video da cevaplıyor. İşte o Video;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu