Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Hilal

15 Mart Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeni Gelen Hilal Özdemir Bilgileri

Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 15 Mart Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan Hilal Özdemir Kimdir? Kaç yaşında? Aslen Nereli? Hilal Özdemir’in instagram adresi ne? Sosyal medya hesapları var mı? Bu hafta 15 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Hilal Özdemir hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

(GÜNCELLEME 19/03/2021) Hilal Özdemir geldiği hafta istediği puanları gerek kaynanasında gerekse başka kaynanalardan alamdı. 19 Mart Cuma günü hafta finalinde 50 puan alarak elenen isim oldu.

Geçtiğimiz hafta 64 puan alarak bu sezonun ilk yarışmacılarında biri olan ve daha önce Aysun Kuşatan tarafında elenen Zeynep geçtiğimiz hafta finalinde yine Aysun tarafında elendi. Bu hafta Zeynep Kalyon Gökçe yerine Hilal Özdemir programa katıldı.

Hilal Özdemir ve Kaynanası Dilek Özdemir Resmi

Bu hafta Zeynep’i masasına gelen ama Zeynep’in masasında değil Dudu’nun masasın da yarışmaya başlayan Hilal daha ilk dakikalar da Dudu ve kaynanası kendi masasını almasına tepki koysa da maalesef Zeynep’in masasına geçemedi.

“Artık korksunlar. Güçlü bir rakibi var!” Hilal Özdemir

Sözleri ile Hilal ne kadar iddialı olduğunu ortaya koymaya çalıştı. dudu ise ilk haftadan aldığı bileziklerle ayakları yerden kesilirken mantıklı düşünen Hilal ne yapıp edip bu hafta bilezikleri alıp kendi iddiasını ortaya koymak istiyor.

=> 15 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta yani 15 Mart 2021 tarihinde yeni gelen Gelinim Mutfakla Hilal Özdemir hakkında ki tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir

Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir

  • 3 yıllık evli
  • 1,5 yaşında çocuğu var
  • Balıkesir’den geldi
  • Kaynanası Ankara da yaşıyor
  • kısa bir dönem kaynanası ile yaşadı
  • Mutfakta olmayı çok seviyor
  • Oldukça heyecanlı biri
  • 2018 yılında evlendi
  • Eşi askeri personel

15 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Hilal Özdemir oldu. Henüz 3 yıllık evli bir çocuk annesi olan Hilal farklı lezzetleri denemeyi ve mutfakta olmayı çok sevdiğini, programı uzun süredir izlediği için yarışmaya katılmayı istediğini dile getirdi.

Hilal Özdemir kimdir

Hilal Özdemir kimdir Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin

Hilal Özdemir; 2018 yılında evlenen Hilal 2010 yılında doğum yaptı. Şu an Balıkesir de yaşıyor. Programın sıkı hayranlarında olan Hilal elinin lezzetine oldukça güveniyor. Balıkesir de ikamet ediyor.

Hilal Özdemir İnstagram Adresi

15 Mart ile 12 Mart tarihleri arasında yarışacak olan ve alacağı puanlarla bir sonraki haftaya kalıp kalmayacağı belli olmayan Zeynep Kalyon Gökçe’nin yerine programa dahil olan Hilal Özdemir’in sosyal medya hesabı yoktur.

Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir’nin Geldiği Bölüm

15 Mart 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir’in programa geldiği 661. bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Kaynanası Nurşen ile birlikte programa katılan Dudu’nun videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu