Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hile Var Mı? Tabakların Yeri Söyleniyor Mu?

Gelinim Mutfakta Hile Var Mı? Yarışmada Kaynanalara tabakların yeri söyleniyor mu? Yoksa yarışmacılar hakkı ile mi kazanıyor? Kaynanalar gelinlerin tabaklarını nasıl buluyor? İşte merak edilen soruların cevapları yazımız devamında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Hile Var Mı Tabakların Yeri Söyleniyor Mu - (Manşet)

Gelinim Mutfakta da hile yapılıyor mu diye daha önce defalarca gerek bize gerekse yarışmadan elenenlere defalarca sorsalar da hiç bir yerden kesin cevap bulamadıklarını, bu nedenle oldukça merak edilen Gelinim Mutfakta hile konusu ele alınacak.

Gelinim Mutfakta Hile Yapılıyor mu?

Kanal D ekranlarında 12 Mart 2018 tarihinde evlendirme programların KHK ile yasaklanmasının ardından bir çok kanal yemek yarışma programlarına döndü. Türkiye de olmayan bir konsept ile başlayan yarışma programında sunuculuk teklifi ilk olarak Seda Akgül’e gitse de Seda’nın devam eden projesi olmasından dolayı ikinci teklif Fatih Ürek’e gitmişti.

İlk bölümlerde yapar mı yapamaz mı derken Fatih Ürek’in programın giriş kısmı için seslendirdiği şarkı yedinden yetmişe bir çok kişinin beğenisini kazandı. Dört gelin ve dört kaynana ile başlayan konsept içerisinde zamanda bazı kurallar değişti. Gün birincileri bir bir zaman diliminden sonra çeyrek altın almaya başladılar.

Gelinim Mutfakta Hile yapılıyor mu

Rakiplerine kıyasla oldukça avantajlı ve bol ödüllü olan bu programda bazı isimler oldukça popüler olmaya başladı. Bunlardan ilki Hatice sonra Ezgi ve Elif gibi isimler her geçen gün hayran kitlesi oluşturdular.

Gelinim Mutfakta yarışması belli bir süre hile kavramı ile birlikte neredeyse hiç anılmadı. Ancak reytingleri düşmeye başlaması ile bazı rahatsız edici olaylar oldu. Elif’in kayın validesi Çiğdem nokta atışı gelinin bulduğu gibi diğer gelinler arasında gitmesini istediğine yüksek, gitmesini istemediğine düşük vermeye başladı.

Zar bile 6 da altı gelmesi 36 da bir ihtimal olsa da bile gerek Reyhan gerek Çiğdem gerekse Burçin’in kayın validesi gelinlerinin tabaklarını eli ile koymuş gibi bulmaya başlaması, hayatın normal akışına aykırı olması, izleyenlerin kafasında Gelinim mutfakta hile var mı? yoksa tabakların yerleri kaynanalara söyleniyor mu? şeklindeki sorgulamaya başladılar.

Gelinim Mutfakta da hile yapılıyor diyorlar. doğru mu Cansu cevaplıyor

Bir çok kişi yarışma programında haksızlık yapıldığını sosyal medya da paylaşıp, aynen şu ifadeyi kullanmaya başladılar.

“Program da haksızlık yapılıyor. Bu sona ermediği sürece izlemeyeceğim.” İzleyici

Program da bu tarz düşünenlerin izlemeyi bırakması ile reytingler de gerileme yaşandı. Bunun üzerine kanal Best of yarışması düzenleyerek bu sezona noktayı koydu. Gelelim asıl meseleye. Gerekten haksızlık var mı? Bu soruya eski yarışmacılardan Cansu Şöhret kısa bir açıklama yapıtı. Cansu’nun takipçisi “Gelinim Mutfakta ya neden gelmiyorsun? Bir sorun mu yaşadın?” sorusuna Cansu şu açıklamayı yaptı.

“Bu işe başlarken bir sözleşme imzalıyorsun. Sözleşmede gizlilikle alakalı bir madde var. Bunu ulu orta söyleyemiyorum. Keşke söyleyebilsem!” Cansu Şöhret (Gelinim Mutfakta eski yarışmacısı)

Şeklinde açıklamada bulunması şüpheleri daha da artırdı. Daha sonra başka bir takipçisi, Cansu’ya açıkça şu soruyu yöneltti. Soru aynen şu; “Gelinim Mutfakta da hile yapılıyor diyorlar. Doğru mu?” Şeklinde açık açık soruya Cansu Şöhret’in verdiği cevap oldukça manalı bir tepki verdi.

“Bilmem (Hafif bir tebessüm eşliğinde)” Cansu Şöhret

Cansu Şöhret best of yarışmasına katılmamasının en büyük nedeni, ilk başta imzalattıkları sözleşme olduğuna işaret etti. Bu sözleşme içinde gizlilik üzerine madde olduğu için neden katılmadığını tam olarak açıklayamasa da Gelinim Mutfakta Hile Var Mı konusunda bir fikir oluşturdu. Cansu’un o videosunu izlemek isteyenler için hemen alt kısıma ekledik.

Gelinim Mutfakta Hile Var Mı? Cansu Şöhret Cevaplıyor

Bilezik sayısına baktığımızda kesinlikle Best of da olması beklenen Cansu Şöhret neden katılmadığını ve gelinim Mutfakta hile yapılıyor mu sorularına imalı cevap verdiği işte o video hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

  1. Evet hile var belli bunu seyirci bile anladı yoksa elif bu kadar kolay bulunmaz yarışmanın tadı kacti

    1. Doğru söylüyorsun artık farklı gelin kaynana gelsin tadı kaçtı sıkıldık Elif’ten kaynanasından niye aldılarki zaten Elif bana asıldı diye bir cümle kullandı açıklayacak dedi sonra yarışmaya başladı

  2. Evet hile var çünkü çiğdem hanım elifi bu kadarda kolay bulamaz programın tadı kalmıyor izlenmiyor elifi hiç sevmiyorum çiğdem hanımı da sevmiyorum gıcıklar çünkü reyhan hanım ve ezgi yi seviyorum ezgi elif ten daha güçlü biri ve ben ezgici yim ezgi yi tutmaya devam edecem

  3. Ben gerçekten de ezgiciydim ve ezgici olmaya devam edecem çünkü ezgi yi desteklecem gelinim mutfakta da sonuna kadar da ezgi yi tutacam

  4. Ezgi 2020 şampiyonu hakediyor bence Ezgi 90 bilezik oldu ama bunu fatih bey tahtaya ezgi yi 90 yaptı çünkü fatih urek ezgi yi koruyor neslihan 5 altın bileziği ezgiye yazıldı

  5. Evet ezgi normalde 85 bilezikte kalmış olacak tı ama fatih bey sağ olsun ezgi yi 90 bilezik yaparak zirveden indirmek istemedi onu Kanal D ezgi ye çalışıyor ama ben Kanal D ye teşekkür ederim yinede ben ezgi sayesinde Kanal D li oldum

  6. Elifden nefret ediyoruz komple aile olarak bıktık onun çok bilmiş kendini bişey sanma boş hallrinnden onu görmek istemiyoruz kendini çok bişey sanan ahmaktan.orda en karakterli düzgün hanım efendi birtek neslihan var , onunla devam edin lütfen….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu