Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta İlayda Neden Yok? Neden Ayrıldı?

İlayda Gelinim Mutfakta Yarışmasında Neden Ayrıldı? İşte Cevabı...

Gelinim Mutfakta İlayda Neden Yok? Gelinim Mutfakta İlayda neden ayrıldı? Ayrılmasında Zeynep’in bir etkisi var mı? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Güncelleme: İlayda hakkın da yaptığım geniş çaplı araştırma sonucunda Cuma günü İlayda ayrılmayacak. Kesin Bilgidir Yayalım ;)

14 Eylül pazartesi günü yeni sezona flash bir değişiklikle başlayan gelinim mutfakla yarışması adeta yaprak dökümü oldu. Fatih Ürek’in ani bir kararla yarışmadan ayrılmasının ardında bugün İlayda Doğan Gelinim Mutfakta yarışmasında neden ayrıldı konusu bir anda gündeme bomba gibi düştü.

Gelinim Mutfakta İlayda neden ayrıldı resmi

14 Eylül 2020 tarihinde başlayan sevilen yarışma programında ilk yarışmacılar arasında yer aşan ve sosyal medyada ciddi şekilde kitle kazanmaya başlayan İlayda Doğan Gelinim Mutfakta yarışmasında ayrılacak mı? Yoksa bunlar sadece reyting uğruna yapılan ufak taktikler mi? İşte cevabı…

Gelinim Mutfakta İlayda Neden Yok

14 Eylül tarihinde ilk yarışmacılar arasında yer alan İlayda uzun süredir yarışmada kalsa da büyük rakibi Zeynep’in bir adım gerisinde kaldı. Zeynep ile zaman zaman takışması ekrana gelse de arka planda ikili arasında sürtüşmenin olduğu kulağımıza kadar gelmekte.

Zeynep göz ününde olmak isteyen adeta dünya kendisinin etrafında döndüğünü düşünen bir karakteri var. İlayda’nın en ufak başarısında Zeynep’in laf atması İlayda’yı ve kaynanası Gülcan hanımı oldukça yordu.

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan Neden Yok Resmi

27 Ekim Salı günü ekrana gelen bölüm de kaynana Gülcan hanım tıpkı Zeynep’in kaynanası Yasemin hanım gibi puan vermesine hem Zeynep hem de Aysun karşı çıktı. Oysa Gülcan’ın verdiği puanlara benzer şekilde hem Nurten hem de Yasemin hanım defalarca vermiş olmasına rağmen Zeynep ve Aysun İlayda ve Gülcan hanıma çok fazla yüklendi

Bu kargaşa arasında yarışmada kalmak için kavga etmenin bir zorunluluk olduğunu düşünen Ezgi de İlayda’ya yüklenince Ezgi şu sözleri söyleyip stüdyoyu terk etti

“Alın hiç bir şey istemiyorum. Bilezikleri de bırakıp gidiyorum” İlayda Doğan

Diyerek stüdyoyu terk etti. Oysa Zeynep daha bir kaç dakika önce kaynanası ile arasında ki muhabbeti duymak istemediğini söyleyip sinirlenmiş, Onur da bu duruma müdahale edip olayı kapatmıştı. Ancak Zeynep kendisine yapılmasını istemediğini bir başkasına yapıp İlayda ve Gülcan hanımı bıktırdı.

Onur beyin araya girmesi ile stüdyoya geri gelen İlayda ve Gülcan bu hafta yarışmadan çekilmek istediklerini açıklayacaklar.

Gelinim Mutfakta İlayda Neden Ayrıldı?

Bu konuda Zeynep’in adeta İlayda’yı hedef tahtasına oturtması, Aysun ve yeni gelen Ezgi de güçlü rakibi alt etmek yerine Zeynep’in yönlendirdiği İlayda’yı yerden yere vurdukları için (mecazen) İlayda ve Gülcan haksız baskılara artık dayanamadılar.

İlayda Doğan Gelinim Mutfakta yarışmasında ayrıldı mı Neden ayrıldı

Bu hafta yarışmadan ayrılmayı dile getiren İlayda, bu yarışmaya baş vurduğunda imzaladığı sözleşme İlayda’nın kafasına göre gitmesine engel olmakta. Bundan sonra Gülcan hanım yada İlayda sağlık sebebi söyleyip yarışmadan çekilebilir. Ancak aldığımız bilgilere göre İlayda yarışmaya devam edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu