Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta İnci Demir Kimdir? Sümeyye Demir’in Kaynanası

Gelinim Mutfakta İnci Demir 4 Ekim Pazartesi günü 771. bölümün de gelini Sümeyye Demir ile birlikte programa katılan kaynana İnci Demir kimdir? Sümeyye’nin kaynanası İnci aslen nereli? İnci Demir Kaç yaşında? İşte tüm bu soruların cevaplarını haberimizin devamında detaylı olarak bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta Arzu Özkarakaş hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (04/10/2021) Sümeyye’nin kaynanası İnci Demir ilk gün kendi gelinine bir puan verirken, ilk gün beş puanı Aslıhan’a verdi.

=> 5 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Toplam Puanları için lütfen tıklayınız.

Sümeyye Demir & İnci Demir

27 Eylül ile 1 Ekim haftasında en düşük puanları alan yarışmacı Büşra oldu. Dolayısı ile Büşra ile kaynanası Cevriye yarışmadan elenirken yerlerine 4 Ekim Pazartesi günü yarışmacı gelin olarak Sümeyye ile kaynana İnci programa dahil olan yeni yarışmacılar oldu.

=> 4 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu Öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışan Büşra kaynanasına nazaran daha sessiz bir profil çizerken, bu hata yarışmaya dahil olan Sümeyye kaynanasında daha atik ve hakkını savunan bir profil çizerken, kaynana İnci daha ılıman e uyumlu profil çizmesi dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta Sümeyye ve Kaynanası İnci
Gelinim Mutfakta Sümeyye ve Kaynanası İnci Resmi

Demet Akalın “Yaren Yandınız Yandınız” diyerek yeni yarışmacıyı övmesi karşısında Kaynana Filiz “Kimler geldi, kimler geçti” diyerek Filiz kaynana bu hafta eleneceklerini iddia etti. Kaynana İnci Demir ise Filiz’in bu sözlerine şöyle cevap verdi;

“O Belli olmaz!” Gelinim Mutfakta İnci Demir (Kaynana)

Sözleri ile kaynana İnci gelinin programa kısa sürede ayak uydurup yarışmada kalacağını, hatta bilezikler alacağını ima etmesine rağmen, tecrübeli yarışmacı Filiz hanım ise iddialı gellinlerin hep elendiğini söyleyerek şimdiden Sümeyye’nin yarışma hevesini kırmak istemesi dikkatlerden kaçmadı.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta İnci Demir hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta İnci Demir

Gelinim Mutfakta İnci Demir Kimdir - Kaynana
Gelinim Mutfakta İnci Demir
  • 1964 doğumlu
  • Aslen Amasyalı
  • 57 yaşında
  • Kocaeli Darıca ilçesinde yaşıyor
  • Temizlik takıntısı var
  • Başak Burcu
  • Şu an Emekli
  • Sakin bir yapısı var
  • Torunu var

Gelinim Mutfakta yarışmasının 4 Ekim 2021 tarihi ile 8 Ekim 2021 tarihleri arasına gelini Sümeyye ile birlikte yarışacak olan kaynanan İnci gelinine sonuna kadar güvendiğini, elinin lezzeti ile programda iyi işler çıkaracağını inandığını ifade etti.

Aslen Amasyalı olan kaynana İnci gelini ile birlikte Kocaeli’nde yaşıyor. Ancak gelini ile aynı evde kalmıyor.

İnci Demir Kimdir

İnci Demir; 1964 yılında Amasya ilinde dünyaya gelen kaynana İnci 57 yaşındadır. Emekli olduktan sonra da memleketine dönmek yerine Kocaeli’nde kalmayı tercih etmiştir.

İnci Demir Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Kaynana İnci
İnci Demir

Gelini Sümeyye’nin  isteği üzere programa katıldığını ifade eden kaynana İnci, gelinin başaracağına inandığını, bu sebeple yarışmaya katıldığını ifade etti. Şu an 57 yaşında olan kaynana İnci Kocaeli ili Darıca ilçesinden ikamet etmektedir.

Gelinim Mutfakta İnci Demir İnstagram Adresi

4 Ekim 2021 tarihinden gelinim Mutfakta yarışmasına gelini Sümeyye ile birlikte dahil olan kaynana İnci Demir’in instagram adresi yoktur Kendisi İnstagram adresi açması halinde buradan açıklanacaktır.

Kaynana İnci Demir Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

4 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta İnci Demir ile gelini Sümeyye Demir’in programa geldiği video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu