Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Kardelen Kimdir? Yeni Gelen Kardelen Şen

3 Mayıs Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeni Gelen Kardelen Şen Kimdir

Gelinim Mutfakta Kardelen Şen kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 3 Mayıs Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan Kardelen Şen Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Yeni gelen Kardelen’in instagram var mı? 3 Mayıs Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Kardelen Şen hakkında merak edilen tüm bilgileri bu haberimiz içerisinden detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

GÜNCELLEME (03/05/2021) Geldiği ilk bölümde kaynana Nuray gelini Kardelen’in tabağına iki puan verirken, Kardelen geldiği ilk bölümde günün sonuncusu oldu.

Geçtiğimiz hafta yani 26 Nisan ile 30 Nisan haftasında  hafta boyunca tüm gelinlerden daha düşük puanlar elde eden Dudu ne yazı ki 30 Nisan 2021 tarihinde haftanın en düşük puanlarını almasından dolayı yarışmaya veda eden gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol Kimdir Bilgi Almak için tıklayınız.

Bu hafta Dudu’nun yerine Kardelen yarışmaya dahil olurken Duru’nun kaynanası Nuray’ın yerine bu hafta Kardelen’in kaynanası Nuray dahil oldu. Kısaca bir Nuray gitti. Başka bir Nuray yarışmaya dahil oldu.

“Altınları almaya geldik. Almadan da gitmeyeceğiz!” Gelinim Mutfakta Kardelen Şen

Sözlerini ile yarışmada ki iddiasını dile getiren bu hafta Pazartesi günü yeni gelen yarışmacı Kardelen gerçekten iddiasını ortaya koyması için Pazartesi günü gerek kendi kaynanasında, gerekse diğer kaynanalardan aldığı puanla sonucu Kardelen’in nasıl bir yarışmacı olduğu konusunda %100 bilgiler verecektir.

=> 3 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kardelen Şen

Gelinim Mutfakta Kardelen
Gelinim Mutfakta Kardelen Resmi
 • 26 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 1,5 yaşında oğlu var
 • Bir çocuk annesi
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kaynanası ile aynı binada oturuyor
 • Otoriter bir gelin
 • Eşinin annesinden bile kıskanıyor
 • Ev hanımı
 • Mutfakta yemek yapmayı çok seviyor
 • İddialı biri
 • Hazır cevap biri
 • İstanbul da ikamet ediyor

3 Mayıs 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Nuray ile birlikte katılan yarışmacı gelin Kardelen Şen oldu. Uzun süredir programı izlediğini dile getiren Kardelen sonunda kaynanası ile katılmayı kafasına koyduğunu açıkladı.

Mutfakta olmayı, yemek yapmayı çok sevdiğini sözlerine ekleyen Kardelen yarışmada altın ve bilezikleri kazanmaya geldiğini, kaynanası da kendi tabağını bulabileceğini iddia etti.

Kardelen Şen kimdir

Kardelen Şen; 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 2016 yılında evlenmiştir. Şu an bir çocuk annesi olan kardelen beş yıllık evlidir. İstanbul da ikamet eden Kardelen 26 yaşındadır. 3 Mayıs 2021 tarihinde gelinin Mutfakta yarışmasına katılan kardelen baskıcı ve otoriter bir gelinidir.

Kardelen Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacı

İstanbul da kaynanası ile birlikte yaşayan Kardelen kıskanç biridir. İstanbul da kaynanası ile yanı apartmanda yaşıyor.

Kardelen Şen İnstagram Adresi

Bu hafta 3 Mayıs ile 7 Mayıs haftasında yarışacak olan ve bizlere gelen bilgi neticesinde bu hafta elenmesi beklenen Kardelen Şen’in instagram adresi @Kardelen profilinde yarışmacının sosyal medya hesabına ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Kardelen Şen’in Geldiği Bölüm

3 Mayıs 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Kardelen Şen’in programa geldiği 696 bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Yarışmacı gelin olan Kardelen’in kaynanası Nuray ile birlikte programa ilk defa geldiği ana ait video alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. İyi günler dilerim FİlİZİM 🌹 canım nasılsın. Canım Yalnış olmuş
  yoksa banami öyle geliyor Kardelen kızım var diyor Ama
  burada oğlu var yazmışsınız anlamadım kafam karıştı 😇😁😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu