Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Kaynana Beyhan’a Tabakların Yeri mi Söyleniyor? Bu Başarısının Sırrı Ne

Gelinim Mutfakta Kaynana Beyhan’a Tabakların Yeri mi Söyleniyor sorusu, oldukça merak edilmeye başladı! Kaynana Beyhan Öksüz’e Yeşim’in tabağının yer mi söyleniyor? Kaynana Beyhan 9 Şubat 2022 tarihinden itibaren, neredeyse sıfır hata ile gelinini nasıl bulmaya başladı? İşte cevabı…

27 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan kaynana Beyhan, ilk geldiği dönem gelinini bulması, o dönem büyük yankı uyandırmıştı. Zamanla kaynana Beyhan gelinini bulamamaya başladı. Lakin gelinine beş veremese de 4 ya da 3 puan verip, ona bir vermemeye gayret etmesine rağmen, sunucu Nursel algı yaparcasına defaca şöyle söyledi.

“Hadi Beyhan teyze. 6 aydır gelinini bulamayan kaynana!”

Diyerek kaynana Beyhan için bir algı yapılmaya başlandı. Sosyal medyada kaynana Beyhan’ın Yeşim’in tabağına bulup beş puan vermesi gerektiği konuşulmaya başlandığı günden beri, Beyhan kaynanaya adeta vahiy gelircesine gelinini bulmasına karşın sosyal medyada, “Bu kadar da olmaz. Bunun arkasında kesin bir şey var!” diyenlerin sayısı artmaya başladı.

Gelinim Mutfakta Kaynana Beyhan'a Tabakların Yeri mi Söyleniyor

=> Gelinim Mutfakta Tabakların Yeri Söyleniyor Mu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kaynana Beyhan’a Tabakların Yeri mi Söyleniyor

İlk defa 27 Eylül 2021 tarihinde programa yarışmacı olarak gelen Yeşim ve kaynanası şu an itibari ile 5 ay 4 gün, tam gün sayısı olarak da 157 gündür yarışmada kalmasının arkasında büyük bir başarı mı? Yoksa arka planda kaynana Beyhan’a tabakların yeri mi söylendiği oldukça merak edildi.

Kaynana Beyhan’ın Yeşim’e Verdiği Puanlar (5 Vermeye Başladığı Dönem)

9 Şubat Çarşamba 5
10 Şubat Perşembe 5
11 Şubat Cuma 5
14 Şubat Pazartesi 5
15 Şubat Salı 5
16 Şubat Çarşamba 5
17 Şubat Perşembe 5
18 Şubat Cuma 3
21 Şubat Pazartesi 5
22 Şubat Salı 5
23 Şubat Çarşamba 5
24 Şubat Perşembe 5
25 Şubat Cuma 5
28 Şubat Pazartesi 5
1 Mart Salı 5
2 Mart Çarşamba 4
3 Mart Perşembe 5

9 Şubat tarihinde bu yana Beyhan Öksüz, toplam da 17 defa puan vermiştir. Bu puanlara bakıldığında, bir defa 4, bir defa 3 puan vermiştir. Kaynana Beyhan 17 günün sonucunda gelinini bulup beş puan verme oranı %88,3‘lük bir oran olduğu görülüyor.

Kaynana Beyhan'ın Yeşim'e Verdiği Puanlar

Şunu da unutmamak gerekir ki Yeşim 18 Şubat Cuma günü bilezikleri kazansa da Miyase’nin elinin kesilmesini öne sürüp haksızlık etmek istemediğini söyleyip, beş bileziği istemedi. Lakin Nursel bir sonraki hafta ortasında, puanların hafta ortalamasına göre beş bilezik vereceğini duyurup, Deniz’den 8, Hasret’ten 6, Miyase’den 2 puan kesip, Yeşim’in puanlarını en fazla hale gerdirip, beş bileziği ilk defa hafta ortasında vermesi, tarihte görülmemiş bir olaya imza atıldı. Bundan dolayı Yeşim ve Beyhan kaynana, yapım tarafından korunduğunu düşüncesi akıllara geldi.

Kaynana Beyhan gelinini bulmasının arkasında, tabakların yeri söyleniyor çıkarımı yapmak İMKANSIZ olsa da bu düşünce, akıllara her daim yer edecektir!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Allah aşkına filiz bu ne ya….orda en çok gelinine 5 veren bugüne kadar Sevilay onu yazsaydın…ne bu yeşim takıntısı Allah’tan bilezik vermiyorlar…

    1. onu da hafta sonu yazacağım. Verilen puanlar ortada. Lakin yazımda da bahsettim tüm bunlar beyhan’ın içeriden bilgi almasını kanıtlamaz diye. yazıyı sonuna kadar okudun mu?

  2. Haftanın her gününde sunucu tadım yaparken 1.tabaga Yeşim 2 tabağa miyase konmaz bu program adil değil.

    1. beyhan sanki tiyo yokken buluyodu da konuşuyorsun :D anonim yorum yazacak kadar korkaksın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu