Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Kaynana Münevver Atala Kimdir? [Döndü’nün Kaynanası]

12 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yarışmasına Dahil Olan Döndü'nün Kaynanası "MÜNEVVER ATALA" Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaynana Münevver Atala 12 Eylül Pazartesi günü yarışmaya dahil oldu. Peki Döndü Atala‘nın kaynanası olarak programa dahil olan Kaynana Münevver Atala Kimdir? Aslen nereli? Döndü’nün kaynanası Münevver kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Münevver’in instagramı var mı? Gelinim Mutfakta yeni sezon (2022-2023) yarışmacıları arasında dahil olan Münevver Atala hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, alt kısımda detaylı olarak verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta Nermin Dalmış (Kaynana) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (12/09/2022) 12 Eylül 2022 tarihinde gelini Döndü ile birlikte programa dahil olan kaynana Münevver, kendi gelinine beş puan vermeyi başardı. Döndü ise ilk gün çeyrek altını kazanmayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Eylül Pazartesi Puanları (2022)  sonucu için tıklayınız.

Yeni sezonuna daha doğrusu beşinci sezonuna 22 Ağustos 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, bu zamana kadar iki gelin ve kaynana elenerek yarışmadan ayrıldılar.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Merve kaynanası Hatice, yarışmada varlıklarını kanıtlamak ve yüksek puanlar almak için mücadele etmek isteseler de istediği puanları alamadılar. Hafta finalinde, yani 9 Eylül Cuma günü Merve ile kaynanası Hatice de yarışmadan elenen isim oldu.

Gelinim Mutfakta Münevver Atala
Gelinim Mutfakta Münevver Atala

Bu hafta yani 12 Eylül ile 16 Eylül haftasında yarışacak olan ve alacağı puanlarla bir sonraki hafta kalıp kalamayacağı belli olacak olan yeni yarışmacılar programa dahil oldu.

Geçtiğimiz hafta yarışan Merve’nin yerine Döndü, yeni gelen gelin olarak yarışmaya dahil olurken, kaynana Hatice’nin yerine ise Döndü’nün kaynanası Münevver Atala oldu.

Döndü Atala ve Kaynanası Münevver Atala - Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar - 12 Eylül
Döndü Atala ve Kaynanası Münevver Atala – Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar – 12 Eylül 2022

Kaynana Münevver daha ilk dakikalardan güler yüzü ve yumuşak söylemleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gelini kadar iddialı olmasa da gelinini bulmaya geldiğini dile getiren, kaynana Münevver hakkında ki bilgiler ise hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Kaynana Münevver Atala Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaynana Münevver Atala
Gelinim Mutfakta Kaynana Münevver Atala Kim
  • 1970 yılında dünyaya gelmiştir.
  • 52 yaşında
  • İstanbul’da yaşıyor
  • Gelini ile aynı binada yaşıyor
  • Aslen Siirtli
  • 1987 yılında evlendi
  • 35 yıllık evli
  • 5 çocuk annesi
  • 3 torun sahibi
  • Ev hanımı

Gelinim Mutfakta Münevver’in Geldiği Bölüm – 12 Eylül 2022

12 Eylül 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Kaynana Münevver Atala programa 981 bölüm de gelini Döndü ile birlikte dahil oldu. İşte yeni gelen kaynana ve gelinini geldiği bölüme ait videosu, alt kısımda sizleri ekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu