Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Kaynana Nermin Dalmış Kimdir? [Fatma’nın Kaynanası]

19 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yarışmasına Dahil Olan Fatma'nın Kaynanası NERMİN DALMIŞ Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaynana Nermin Dalmış 19 Eylül Pazartesi günü yarışmaya dahil oldu! Peki Fatma Dalmış‘ın kaynanası olarak programa dahil olan Kaynana Nermin Dalmış Kimdir? Fatma’nın kaynanası Nermin kaç yaşında? Aslen nereli? Gelinim Mutfakta yeni sezon (2022-2023) yarışmacıları arasında dahil olan Nermin Dalmış hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, alt kısımda detaylı olarak verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta Semra Özcan (Kaynana) Kimdir bilgi almak için tıklayınız.

22 Ağustos 2022 tarihinde başlayan yeni sezona birbirinden iddialı gelinler ve kaynanalar dahil olmaya devam etse de henüz eskileri göndermeyi başarabilen çıkmadı. Eski yarışmacılarda bunun avantajını kullanmaya başladılar.

=> Gelinim Mutfakta 19 Eylül Pazartesi Puanları (2022)  sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Fatma ve Kaynanası Nermin Resmi - 19 Eylül 2022
Gelinim Mutfakta Fatma ve Kaynanası Nermin

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Döndü ile kaynana Münevver, yarışma kalmak adına ellerinden geleni yaptılar. Kaynana Münevver ilk bölümler de gelininin tabağını bulduğu için Döndü günün birinciliği iki defa tatmayı başardı.

Döndü ve Münevver hafta finaline her ne kadar avantajlı girseler de hafta finalinde Döndü’nün aldığı düşük puanlar, döndü ile kaynanası Münevver’i yarışmadan elendi.

Bu hafta yani 19 Eylül tarihinde boş kalan masaya kaynana Nermin ile gelini Fatma dahil oldu.

Kaynana Nermin rakip kaynanalara karşı sarf ettiği sözleri oldukça dikkat çekti.

“Burada bir günde kalsam, bir ayda kalsam, bir yılda kalsam sizlerle samimi olmak istemiyorum!” Gelinim Mutfakta Kaynana Nermin Dalmış

Kaynana Nermin’in bu sözleri, rakip kaynanaları oldukça sinirlendirdi. Nermin kaynana geçici olarak değil, kalıcı olarak geldiği için geçici olarak elenenler ile muhatap olmak istemediğini beyan etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Bu hafta Gelinim Mutfakta Nermin kaynana dahil oldu. İşte Kaynana Nermin Dalmış’ın tüm bilgileri alt kısımda verişmiştir.

Gelinim Mutfakta Kaynana Nermin Dalmış Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaynana Nermin Dalmış Resmi
Gelinim Mutfakta Kaynana Nermin Dalmış
  • 1967 yılında dünyaya geldi
  • Aslen Arnavut
  • İstanbul’da yaşıyor
  • 55 yaşında
  • Bir çocuk annesi
  • Bir oğlu var
  • Oğlunu 2 hafta önce Fatma ile evlendirdi
  • İddialı biri

Gelinim Mutfakta Nermin’in Geldiği Bölüm – 19 Eylül 2022

19 Eylül 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Kaynana Nermin Dalmış programa 986 bölüm de gelini Fatma ile birlikte dahil oldu. İşte bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Nermin ile gelinini Fatma’nın programa dahil olduğu anlara alt video, alt kısımda sizleri ekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu