Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Kim Geri Gelecek? Eski Yarışmacılardan Kim Geliyor?

Gelinim Mutfakta Kim Geri Gelecek sorusu oldukça merak edilmeye başlandı! Gelinim Mutfakta beşinci sezonda reytinglerini katlamak için Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Dönüyor! Eski yarışmacılardan popüler ve halk tarafında sevilen isimlerden ikisi, programa dahil olacak. Peki Eski yarışmacılardan kim dönecek. Detaylar haberimizde sizleri bekliyor.

22 Ağustos 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışması beşinci sezona başladı. Programı, farklı 4 yarışmacı ile başladı. Şu ana kadar dört haftayı ve yaklaşık bir ayı geride bırakmasına rağmen, ilk günden itibaren yarışma 3 yarışmacı, halk tarafında tam olarak kabul görmedi. Dolaysı ile bu durum da reytingleri %100 etkiledi.

=> Gelinim Mutfakta En baştan İtibaren Bilezik Listesi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta yapım ekibi ve kara mercileri de bu duruma dur demek, halkın dikkatini yeniden yarışmaya çekmek adına, eksi yarışmacılarda bazılarını yeniden programa dahil etmek için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta Kim Geri Gelecek

Bildiğiniz üzere yeni sezon fragmanı verildiğinde hep eskiler olduğu görülünce, bu sezon eski yarışmacılarla mı başlayacağı konuşuldu. Bu soruya Nursel Ergin eskilerle başlamayacağını açık bir dille açıklamıştı.

Gelinim Mutfakta beşinci sezon fragmanına bakıldığında birbirinden popüler ve yarıştığı zaman dilimin de halk tarafında kabul gören isimlerin olması, oldukça dikkat çekmişti. Şimdi eskilerin programa dahil olacağı duyurulunca, ilk çağrılmada programın yeni sezon çekimlerine gelen Hatice, Aslıhan, Aysun, Ayten gibi isimler geldi.

Eski Yarışmacılardan Gelinim Mutfakta Kim Geri Gelecek

Gelinim Mutfakta yeni sezon çekimlerine davet edilen ve bu davete cevap veren isimlere bakıldığında, Yeşim, Aysun, Ayten, Hatice gibi popüler isimlerin olması dikkat çekmişti. Şimdi yine ilk çağrılmadan yarışmaya dönecekler arasında isimleri söylenmeye başladı.

Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılardan Kim Geliyor

Gelinim Mutfakta Kim Geri Gelecek sorusuna verilecek cevaplara bakıldığında dönmesi kuvvetle muhtemelen isimler alt kısımda açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Yarışmasına Dönmesi Muhtemel İsimler

 1. Hatice Karabulut
 2. Aysun Kuşatan
 3. Yeşim Öksüz
 4. Ayten Hatamova
 5. Aslıhan
 6. Özüm
 7. Hasret

Yukarıda verilen isimler Eski Yarışmacılardan dönmesi kuvvetle muhtemel isimlerdir.

Gelinim Mutfakta Yarışmasına Dönmeyecek İsimler

 1. Ezgi ve Reyhan
  Ezgi zamanında küs olarak ayrılmıştı. Bundan dolayı dönmesi beklenmiyor
 2. Miyase ve Sevilay
  Best of için Miyase daha çok oy almasına rağmen Yeşim davet edildi. Miyase de Kesin gelmez.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Bir hatayı düzelteyim, Miyase oylamada 2. en çok oy alan gelindi. 1. Yeşimdi. Bir de Miyase yine de şuan gelemez çünkü kaynanası Sevilay hanımın ayağı sakat…

  1. Bizi ekran görüntüsü aldık. O dönem Miyase 1, Yeşim 2 idi. Sonra instagram sayfasında oylamayı silip, Yeşim’i çağırdılar! Bu konuda Eminim!

 2. Yesim gelsin bence vede aysun sevmiyorum ama kayinvaldesine saygili gelin ama be soylersek onlar istediklerini getirecekler normalde eskilerin hic Biri gelmemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu