Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Kıymet Çoban Ve Kaynanası Nur Hanım Kimdir?

16 Eylül 2019 Pazartesi programa iki yeni yarışmacı dahil edildi. Biz de bu yazımızda programa yeni gelen Gelinim Mutfakta Kıymet Çoban ve Kaynanası Nur Çoban hanımı sizlere detaylı olarak tanıtacağız.

=> [kirmizibuton]23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Pınar[/kirmizibuton] Kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bugün yarışmaya beklenmedik bir şekilde iki yeni yarışmacı oldu. Daha önceki yazımızda Ezgi’nin yerine programa dahil olan dilek hakkındaki bilgileri merak ediyorsanız yukarıdaki pembe butona tıklayıp, ulaşabilirsiniz.

=> [mavibuton]20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar[/mavibuton]? Hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.16 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Kıymet İle Nur

=> [pembebuton]19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi ikinci olarak Hatice Karabulut’un yerine 16 Eylül Gelinim Mutfakta yeni gelen Kıymet Çoban hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Bu arada [mavibuton]16 Eylül Hatice Neden yok[/mavibuton] diye merak ediyorsanız mavi butona tıklayıp yazımızı okuyabilirsiniz.  

16 Eylül Gelinim Mutfakta Kıymet Çoban Kim

Bu hafta 16 Eylül Pazartesi günü 351. bölümü ile başlayan program 20 Eylül Cuma günü 255. bölümü ile bu haftayı sonlandırırken bu hafta programa katılan iki yeni yarışmacıdan Hatice Karabulut’un yerine gelen Kıymet Çoban hakkında sizler bilgilendireceğiz. 

=> [mavibuton]18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] hakkında bilgi almak, hangi gelin kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

ayağının tozu ile gelen Kıymet daha ilk puanlama sonucunda günün birinciliğini elif ile birlikte paylaşarak çeyrek altını almak için kuraya kaldı. İlk günden ciddi bir başarı yakalayan Kıymet ilerleyen günlerde elif ile bilezik yarışında olabileceğini da bizlere göstermiş oldu.

=> [pembebuton]17 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.16 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Dilek Çoban ve KaynanasıKaynanası Nur Çoban ile birlikte gelen Kıymet, çalgısı ile birlikte geldi. Oynana oynana gelen Kıymet ve Nur hanıma tepki gösteren Çiğden hanım ile Suzan hanım burasının düğün salonu olmadığını söyleyerek tepki gösterseler de Nur hanım;

“Ben hem eğleneceğim hem de yarışacağım.”

Bu hafta Hatice ve Hüsniye gittiği için kına gecesi gibi kutlama yapan Çiğdem hanımı ada Kıymet ağzının payını verdi. Burası da kına gecesi yapılacak yer değil. Ancak sizler bunu yaptınız diyerek, ilk günden hakkımı yedirmeyeceğini gösterdi.

=>Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta Kıymet Çoban[/pembebuton] kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız Gelinim Mutfakta 16 Eylül Bugün gelen Kıymet ÇobanHatice’nin yerine 16 Eylül 2019 Pazartesi günü katılan Kıymet Çoban hakkında elde ettiğimiz tüm bilgiler sizler hemen alt kısımda bekliyor. Bu arada aradığınız bilgiyi bulamadığınız takdirde bizler bu yazının alt kısımda yorum bölümünden sorabilirsiniz. 

16 Eylül Pazartesi (2019) günü yarışmaya katılan Gelin Kıymet Çoban‘nın bilgileri;

 • Manisa’dan yarışmaya katıldı
 • Aslen Ağrılı 
 • 1 yıllık evli
 • Eşi Vatani görevini yapıyor
 • Eşinin adı Fatih
 • 24 yaşında 
 • Tıp merkezinde tıbbi sekreterlik yapıyor

16 Eylül Pazartesi yarışmaya katılan Kaynana Fatma Çoban hakkındaki bilgiler

 • Manisa’dan yarışmaya dahil oldu
 • Aslen Manisalı
 • Oğlu Fatih askerde
 • Kendisi Aşçı

Kısaca yeni gelen yarışmacılar hakkında elde ettiğimiz bilgiler bu kadar. Yeni yarışmacılar hakkında ne düşünüyorsunuz? yorumlarınızı bekliyor olacağım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu