Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Kübra Kim? 14 Ekim 2019 Yeni Yarışmacı

Gelinim Mutfakta Kübra 14 Eylül 2019 Pazartesi günü yarışmanın 371. bölümünde yarışmaya dahil oldu. Tabi kendisi ile beraber kayın validesi ile birlikte gelen Kübra, oldukça iddialı olsa da bakalım ilk gün nasıl performans ortaya koyacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz. 

==>  [pembebuton]18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkına bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Programın son bölümünü kaçıranlar ve Duygu’nun neden elenmediğini merak edenler için kısaca bahsetmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta yarışmaya Duygu ve kaynanası Aysel hanım dahil olmuştu.

==>  [pembebuton]17 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta haftalık Puan durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Kübra -14 Ekim 2019==>  [pembebuton]16 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Hafta başında ibaren Duygu puanlama da ciddi bir varlık gösteremedi ve hafta finalinde en düşük puanı alan gelin olması nedeni ile yarışmadan tam ayrılacağı sırada Kıymet bazı sebepler öne sürüp yarışmadan ayrılması gerektiğini söyledi. Fatih Ürek de bunu kabul etti ve Kıymet yarışmadan ayrılırken, Duygu yarışmada kalmayı başardı. 

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

14 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Kıymet’in masasına gelmiş oldu. Kıymet oldukça güçlü bir yarışmacı olarak hatırlayacağız. Ancak onun yerine gelen Kübra, Kıymet kadar güçlü bir yarışmacı mı? Tabi ki bu soru un cevabı bugün verilecek puanlar ile ortaya çıkacak. Dikkat: 14 Eylül 2019 günü Gelinim Mutfakta Kübra hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik.

Gelinim Mutfakta Kübra Kim? (14 Ekim)

14 Ekim Eylül 2019 Pazartesi günü programın 371. bölümümde Kıymet’in yerine gelen yarışmacı ve beraberinde kaynanasının kim olduğunu bu yazımızda sizler için tanıtacağız.Tabi bizler gelen yarışmacının bilgilerini yüzeysel olarak tanıtıyoruz. Zira yarışmacıların soy ismini verdiğimiz de dahi yarışmacılar karşı saldırıda bulunanlar duyduğumuz için faza detaya girmeden yüzeysel olarak 14 Ekim Gelinim Mutfakta Kübra yani yeni gelen yarışmacı ve kaynanasını tanıtacağız.

==>  [pembebuton]14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Kübra - 14 Ekim 2019Elif’in yerine 14  Ekim 2019 Pazartesi 371. bölümde programa dahil olan hem gelin hem de kaynana hakkında elde ettiğimiz bilgileri maddeler halinde hemen alt kısımda açıkladık.

14 Ekim Pazartesi (2019) günü yarışmaya katılan Kübra‘nın bilgileri;

 • Aslen Bursalı
 • 21 yaşında
 • turizm ve otelcilik okudu
 • Şu an Çalışmıyor
 • 1 yıllık evli
 • Yarışmada borçlarını kapatıp kendisine araba olmak için gelmiş
 • Yarılmaya katılmayı kendisi istemiş

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Kübra Ve Hatice14 Ekim Pazartesi yarışmaya katılan Kübra’nın kaynanası Hatice kaynana hakkındaki bilgiler

 • Aslen Bursa’nın Gemlik İlçesinden gelmiş
 • Üç oğlu var
 • Beş torunu var
 • Bir tanesini kendisini büyütmüş
 • Yakın zamanda torununu evlendirmiş
 • Gelinine güveniyor
 • Yarılmaya katılmayı her ne kadar gelini istese de kendisi daha hevesli olduğunu söyledi

Yeni gelen gelin Kübra ve kaynanası hakkında ne düşündüğünüzü yorum kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Kübra’nın Yarışmaya Geldiği Bölüm

Hafa finalinde Duygu’nun elenmesine rağmen Kıymet’in gitmesi ile yarışmaya yeni gelen yarışmacı Kübra’nın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı