Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil Neden Yok? (3 Kasım 2021)

Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil Neden Yok sorusu şu dakikalar da oldukça önem kazandı. 1 Kasım 2021 tarihinde konuk sunucu olarak yarışmayı sunmaya başlayan ünlü sunucu, 3 Kasım 2021 Çarşamba günü sunuculuk koltuğunda yer almaması, izleyicileri oldukça meraklandırdı! Mehmet Ali Erbil neden Yok? Neden programı sunmadığı sosyal medyada çok konuşuldu. İşte tüm bu soruların cevaplarını bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

14 Ekim 2021 tarihinde Demet Akalın, programın çekimlerinin sözleşmede belirtilen süreleri aşmasını öne sürerek sunuculuk görevini bırakması üzerine, Kanald her hafta ünlü bir sunucu programı sunacağını, bunu da “Yıldız Yağmuru” adı altında tanıtmıştı.

Mehmet Ali Erbil Neden Yok

Şu ana kadar Songül Karlı, Safiye Soyman ve son olarak Mehmet Ali Erbil Yıldız yağmuru adı altında programı sunan isimler oldu.

Mehmet Ali Erbil de 1 Kasım 20221 tarihinde başlayıp, 5 Kasım 2021 tarihinde programın sunuculuğunu yapmak üzere gelmesine rağmen, 3 Kasım 2021 Çarşamba günü programı sunmaması, akıllara Mehmet Ali Erbil neden yok? Mehmet Ali Erbil Gelinim Mutfakta’dan ayrıldı mı? soruları merak edildi.

Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil Neden Yok

1 Kasım tarihinde Gelinim Mutfakta programı sunmaya başlayan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, 3 Kasım 2021 tarihinde sunması gereken programı sunamadı. Bildiğiniz üzere Mehmet Ali Erbil uzun süre hastanede tedavi gördü. Uzun süre sonunda sunuculuk görevi üstlenen Mehmet Ali Erbil’in sağlık sorunları programa çıkamamasına neden oldu.

Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil Neden Yok

Bildiğiniz üzere Pazartesi günü yarışmacılar stüdyoya çağırılır. Pazartesi ve Salı günü yayınlanacak bölümler çekilir. Salı günü ise Çarşamba ve Perşembe günü çekimleri yapılır. Çarşamba günü ise hafta finali çekimleri yapılıyor. Mehmet Ali Erbil Çarşamba günü çekimlere katılamadığı için Perşembe günü çekimlerini de otomatikman kaçırmış oluyor.

Mehmet Ali Erbil, 3 Kasım Çarşamba çeyrek altını vermeye gelmesi dikkat çekti. Puanlama yapmayıp, sadece altın vermesi, Mehmet Ali Erbil puanlamaya katılmaması, içeride yaşananlar hakkında ciddi şüphe uyandırdı.

“Yukarıda biraz dinleniyordum” Mehmet Ali Erbil

Diyerek ünlü sunucunun puanlamaya katılmamasını bu sözlerle açıklaması, Mehmet Eli bilerek puanlamaya katılmadığını düşündürdü.

Sosyal Medyada Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil Neden Yok Sorusuna gelen cevaplar

Mehmet ali Erbil haksızlık yapmadığı için gitti!

Bir diğer yorumcu ise;

Mehmet Ali Erbil Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılmış. İnşallah bir şeyi yoktur.

Başka bir sosyal medya yorumcusu ise;

Mehmet Ali Gelinim Mutfakta’dan ayrılma nedeni; adil puanlar kullanması mı? Yoksa gerçekten hastalandı mı? Gerçekten merak ediyorum. Umarım Mali’nin bir şeyi yoktur.

Sözleri ile değerlendirdiler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu