Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Melek Kula Kimdir [Bahar’ın Kaynanası Melek]

Gelinim Mutfakta Melek Kula 13 Nisan 2022 tarihinde gelini  Bahar Kula ile birlikte yarışmaya katılan kaynana oldu. Melek Kula kimdir? Melek Kula aslen nereli? Kaynana Melek kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Emine Kaygusuz Kimdir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Öykü ve kaynanası Gülümser 8 Nisan Cuma günü, rakiplerine kıyasla en düşük puanları aldığı için yarışmadan elene isimler olmuştu. Bu hafta başında yani 11 Nisan 2022 tarihinde yarışmaya Elif ile kaynanası Ayla yeni yarışmacılar olarak gelse de Ayla ve gelini elif Çarşamba günü sağlık sorunlarını öne sürerek yarışmadan çekildiler.

=> 13 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Bahar Kula & Melek Kula
Gelinim Mutfakta Bahar Kula & Melek Kula Resmi

Kaynana Ayla’nın yerine bu hafta ortasında yarışmaya dahil olan Melek Kula gelinin bulmak istediğini ve gelinini 5 yıldır çok iti tanıdığını söne sürdü. İşte kaynana Melek’in iddialı o sözleri;

“Beş yıllık gelinim bize yemek yapar. Ben de onun el lezzetini biliyorum. Yarışmada bulmaya ve bilezik almaya geldik!” Gelinim Mutfakta Melek Kula

Sözleri ile kaynana Melek, gelini Melek’in tabağını çok iyi bildiğini, yarışmada onun tabağını bulup altın almaya geldiği dile getirdi.

=> Gelinim Mutfakta Elif ile Ayla Neden Yok öğrenmek için tıklayınız.

13 Nisan 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Melek Kula (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Melek Kula Kimdir

Gelinim Mutfakta Melek Kula Kim
Gelinim Mutfakta Melek Kula
  • 1977 yılında Ardahan doğdu
  • 45 yaşında
  • Aslen Ardahanlı
  • 30 yıllık evli
  • 3 çocuk annesi
  • 2 Torunu var
  • Kuaför dükkanı işletti
  • İstanbul’da ikamet ediyor
  • Şu an çalışmıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasında 13 Nisan 2022 tarihinde gelini Melek ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Melek 45 yaşındadır. Aslen Ardahanlı olan Melek, İstanbul’da ikamet ediyor. 3 çocuk annesi ve iki torunu olduğunu açıklayan Melek’e sunucu Nursel şöyle söyledi.

“Genç bir kaynana daha geldi. Melek hanım genç kalmayı neye borçlusunuz!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel Melek’in çok genç gözüktüğünü, aynı yaşlarda olmalarına rağmen torun sahibi olmasına adeta gıpta ile baktı.

Melek Kula Kimdir

Melek Kula Kimdir
Melek Kula

Melek Kula; 1977 yılında Ardahan ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ardahanlı olan kaynana Melek Kula 45 yaşındadır.  İstanbul ilinde ikamet eden Melek 3 çocuk annesi, iki torun sahibidir.

Melek Kula Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Melek Kula, 13 Nisan 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 908 bölümünde gelini Bahar Kula ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu