Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Melike Ve Şahsiyet Kim? 21 Ekim Yeni Yarışmacı

Gelinim Mutfakta Melike ve beraberinde kaynanası Şahsiyet hanım programa dahil oldu. Bu hafta yani 21 Ekim 2019 Pazartesi günü Dilek Akıncıoğlu’nun da gelmemesi nedeni ile iki yeni yarışmacı birden dahil oldu. Bunlardan ilki olan ve Kübra’nın yerine gelen yarışmacı Melike kim olduğunu ve kaynanası Şahsiyet hanımı bu yazımızda sizler için tanıtacağız.

==>  [pembebuton]25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Son bölüm de yani geçen hafta finalinde neler oldu da ve kim elendi de Melike yarışmaya katıldığını kaçıranlar için ufak bir geçmişi hatırlatmak istiyorum.

==>  [pembebuton]24 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta programa dahil olan ve oldukça sessi kişiliği ile tanınan Kübra maalesef yarışmada varlık gösteremedi. Hafta finalinde de en düşük puana sahip olması nedeni ile yarışmadan elene isim oldu.

==>  [pembebuton]23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucun da kim birinci olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 21 Ekim Yeni Gelen Melike ve ŞahsiyetBu hafta Kübra’nın yerine Melike dahil oldu. Giden Kübra oldukça sakim ve ağırbaşlı, kimse ile takışmayan bir kişiliği ile akıllarda kalırken, yerine gelen Melike ise tam tersi biri olarak adeta Kübra’nın yapamadıklarını yapmaya geldi. Dikkat: 21 Eylül 2019 günü Gelinim Mutfakta Melike hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik.

==>  [pembebuton]22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Melike Kim? (21 Ekim 2019)

21 Ekim 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasının 376. bölümün de bir önceki hafta elenen Kübra’nın yerine program dahil olan Melike ve kaynanası hakkımda merak edilen soruların cevaplarını bu yazımızda sizler için vereceğiz. Öncesinde hem bizlerin hem de yarışmacıların Melike hakkındaki ilk izlenimlerini de ayrıca paylaşacağız. 21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Melike program da adından sıkça söz ettirecek bir isim olarak geldi.

=> [pembebuton]21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] ile günün birincisi kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Elif ile Dilek’in tartışmasında sıkılan izleyenler yeni haftada Duygu ile Elif’in tartışmasının yanı sıra eski bölümde Elif’in yapamadığı kurabiyeyi getirip, bu kurabiye böyle yapılır deyip hem Elif’in tepkisini hemde Çiğden hanımın tepkisini daha ilk dakikadan çekmesi, bence normal değil. Buradan çıkardığım bir sonucu paylaşmak istiyorum.21 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Melike ile kaynanası Şahsiyet Melike daha uzun süre yarışmada kalacak isim olduğu için daha adımını atar atmaz Elif ile karşı karşıya gelmesinin arkasında bir sebep olduğunu düşünenlerden biriyim. Neyse ilerleyen zamanlar da bu söylediklerim cevap bulacağı için bir asıl konumuz olan Melike ve kaynanası Şahsiyeti tanıtmak istiyorum.

21  Ekim 2019 Pazartesi 376. bölümde programa dahil olan gelin ve kaynana hakkında elde ettiğimiz bilgileri sizler için hemen alt kısımda açıkladık.

21 Ekim Pazartesi (2019) günü yarışmaya katılan Melike‘nın bilgileri;

  • İzmir Çeşmeden katılıyor
  • 25 yaşında
  • Erken evlenen Melike Hanım’ın beş yaşında bir çocuğu var ikincisine hamile.

21 Ekim Pazartesi yarışmaya katılan Melike’nin kaynanası Şahsiyet hanım (kaynana) hakkındaki bilgiler;

  • kendisini süslü olarak tanıttı
  • Tarağı ve aynası ile programa dahil oldu  

Yeni gelen yarışmacı Melike ve kaynanası hakkımda düşüncelerinizi bizim ile yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Melike’nin Geldiği Bölüm

Programın 21 Ekim 2019 Pazartesi günü yayınlanan 376. bölüm de programa dahil olan Melike’nin geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu