Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Merve Karaca Kimdir? [Hatice’nin Gelini]

Gelinim Mutfakta Merve Karaca kim? 5 Eylül 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Merve Karaca Kimdir? Merve Karaca aslen nereli? Merve Karaca kaç yaşında? Kaç yıllık evli?  Merve Karaca’nın instagramı var mı? Gelinim Mutfakta bu hafta yarışmaya dahil olan yeni gelin kim? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Döndü Atala Kimdir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (05/09/2022) Merve Karacalar haftanın ilk puanlamasında kendi kaynanasında 4 puan aldı. Sunucu Nursel de Merve’ye 4 puan ermesi oldukça dikkat çekti.

İki hafta önce 22 Ağustos tarihînde beşinci sezonuna merhaba diyen yarışma programına yeni gelenler, geldikleri gibi elenmeye devam ediyor. İlk hafta yarışmaya Tuğba, Emel, Sibel ve Berna dahil oldu. Lakin Berna ilk haftadan elenen isim oldu.

=> 5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları (2022)  sonucu için tıklayınız.

Berna’dan sonra yarışmanın ikinci haftasında Karadenizli Zeynep yarışmaya yeni gelen isim oldu. Zeynep kaynana Emine ile yaşadığı tartışmalardan dolayı, kendisini yemeklere tam olarak veremediği için yarışmadan 2 Eylül Cuma günü elenen isim oldu.

Gelinim Mutfakta Merve Karaca Kimdir
Gelinim Mutfakta Merve Karaca Kim

Bu hafta Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Merve  Karaca oldu.  Sunucu Nursel Ergin Merve’ye kimi göndermeye geldin? diye sorduğunda Merve şöyle cevap verdi.

“Tuğba tabiki de!” Gelinim Mutfakta Karaca

 

Diyerek Tuğba’nın dikkatini çekerken, gülüşü ile milyonların dikkatini çekti.

Geçtiğimiz hafta büyük bir talihsizlik yaşayarak elenen Zeynep’in yerine bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen Merve Karaca’nın tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Merve Karaca Kimdir

Gelinim Mutfakta Merve Kimdir (5 Eylül 2022)
Gelinim Mutfakta Merve Kimdir
  • 33 yaşında
  • Eskişehir de yaşıyor
  • Aslen Eskişehirli
  • Eşi ile sosyal medyada tanıştı
  • Görümcesi annesinin iş arkadaşı
  • Ped kuaförlüğü yapıyor
  • Meleğini çok seviyor

Semiha’nın Gelini Merve Karaca Kimdir

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan, lakin yarışmada varlık gösteremeyen Zeynep, geldiği hafta elendi,. Bu hafta Zeynep’in yerine yarışmaya Merve Karaca oldu. Merve Karaca yarışmaya geldiği anda “Tuğba’yı elemek için geldim!” demesi ve ardından farklı gülümsemesi, izleyenlerin dikkatini çekti.

Merve Karaca İnstagram Adresi

5 Eylül tarihinde yarışmaya dahil olan, gülüşü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Merve’nin sosyal medya hesabı merak konusu oldu. İşte Merve Karaca’nın instagram adresi; @mervekaraca

Gelinim Mutfakta Merve Karaca’nın Geldiği Bölüm – 5 Eylül 2022

5 Eylül 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Merve Karaca’nın programa 976 bölüm de katıldı. İşte yeni gelen Merve Karaca’nın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu