Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın Kimdir [Fatma Taşkın’ın Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın 7 Mart 2022 tarihinde gelini  Fatma Taşkın ile birlikte yarışmaya katılan yeni kaynana oldu. Mevlüde Taşkın kimdir? Mevlüde Taşkın aslen nereli? Kaynana Mevlüde kaç yaşında? Nerede ikamet ediyor? İşte tüm bu soruların cevaplarını, haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Hayat Varan Kimdir öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (11/03/2022) 11 Mart Cu günü kaynana Mevlide ve gelinin Fatma, haftanın en düşük puanlarını almasında dolayı, Fatma Taşkın ve kaynanası Mevlüde Taşkın yarışmadan elendiler.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart 2022 Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (07/03/2022) 7 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına dahil olan kaynana Mevlide, ilk gün puanlamasına kendi kaynanasına beş puan verirken, Hasret’e bir puan verdi.

=> Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta, yani 28 Şubat ile 4 Mart haftasında Deniz ile kaynanası Naciye yarışmaya dahil olan yeni isimler olmuştu. Lakin Deniz gerek kendi kaynanasından, gerekse başka kaynanalardan istediği puanları almadığı için 4 Mart 2022 tarihinde, geldiği hafta elenen isim oldu. Kaynanası Naciye de gelinin ile birlikte yarışmadan elenen isim oldu.

Bu hafta yani 7 Mart 2022 tarihi ile 11 Mart 2022 tarihleri arasında yarışmaya gelin olarka Fatma Taşkın, kaynana olarka da Mevlüde Taşkın yarışmaya dahil olan  yeni kaynana oldu. Gelin ve kaynana stüdyoya geldikleri anda iddialarından daha çok söylemleri ile birden bire gündem oldular.

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın ve Kaynanası Mevlüde Taşkın Kim
Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın ile Kaynanası Mevlüde Taşkın

Çocuk sahibi olmayı çok arzuladığını ama tedavi sürecinde olduğunu söyleyen Fatma’nın çocuklara duyduğu özlem, yürükleri dağlarken, sunucu Nursel Ergin yetiştirme yurdundan bebek alıp alamayacaklarını sorduğunda, Fatma’nın kaynanası Mevlüde şöyle cevap verdi. İşte kaynana Mevlüde’nin o sözleri; ;

“Gelinimin yetiştirme yurdundan çocuk almasına destek veriyorum. Önemli olan doğurmak değil, bakmak önemli!” Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın

Sözleri ile kaynana Mevlüde, gelini Fatma’nın arkasında olduğunu, sağlık yönünden bebek sahibi olmasa da yetiştirme yurdundan çocuk alabileceğini, önemli olan doğurmak olmadığını, önemli olan onu büyütmek ve yetiştirmek olduğunu söylediği anlarda, Nursel gözyaşlarına hakim olamayıp, gelin ile kaynana sarıldı. O anlarda ise stüdyodaki diğer yarışmacılarda duygusal anlar yaşadı.

7 Mart 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgiler, hemen alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın Kimdir

Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın Kim
Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın
  • 1965 doğumlu
  • 57 yaşında
  • Aslen Elazığlı
  • 40 yıllık evli
  • Ev hanımı
  • 2 oğlu var
  • Bir gelini var
  • İstanbul’da yaşıyor
  • Dobra biri
  • Kendisine güveni tam1

Gelinim Mutfakta yarışmasında 7 Mart 2022 tarihinde gelini Fatma ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Mevlüde, yarışmada birinci olup altınları almak istediğini şu sözlerle ifade etti.

“Gelinime güveniyorum. Altın kazanmaya geldik!” Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın

Sözleri ile kaynana Mevlüde, gelininin el lezzetine güvendiğini, yarışmada gelinine altın kazandırmak için geldiğini sözlerine ekledi.

Mevlüde Taşkın Kimdir

Mevlüde Taşkın kim
Mevlüde Taşkın

Mevlüde Taşkın; 1965 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı olan Mevlüde Taşkın’ın 2 oğlu vardır. Bir gelinin olan Mevlüde 40 yıllık evlidir. İstanbul ilinde ikamet eden Mevlüde Taşkın aslen Elazığlıdır.

Mevlüde Taşkın Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Mevlüde Taşkın, 7 Mart 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 881 bölümünde gelini Fatma Taşkın ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu