Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel Kimdir? [Yerine Gelen Yarışmacı]

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel kim? 18 Kasım 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Miyase Türkel Kimdir? Zehra’nın yerine hafta ortasında yarışmaya dahil olan Miyase Türkel aslen nereli? Miyase Türkel kaç yaşında? Miyase Türkel’in instagram adresi ne? Miyase Türkel’in instagram var mı? 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen Miyase Türkel hakkında ki merak edilen tüm bilgileri  alt kısımda verilmiştir.

GÜNCELLEME (13/05/2022) 13 MAYIS 2022 CUMA MİYASE ELENDİ!

=> Gelinim Mutfakta Miyase’ye Ne Oldu? hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (26/11/2021) Gelinim Mutfakta yarışmacısı Miyase, 22 Kasım ile 26 Kasım haftasında, 3 adet çeyrek altın kazandı. Bunun dışında 26 Kasım 2021 tarihinde beş adet altın bileziğin da sahibi oldu. 

=> Gelinim Mutfakta Dilek Betül Çağlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (22/11/2021) Miyase, 19 Kasım cuma günü en düşük puanları alan gelin olmasına rağmen elemeye tabi olmadı. 22 Kasım ile 26 Kasım haftasında yarışmada yarışan yeni yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

Güncelleme (18/11/2021) Miyase Türkel 18 Kasım Perşembe günü gelinim mutfakta yarışmasına diskalifiye olan Zehra’nın yerine dahil oldu. Geldiği ilk gün kendi kaynanası Sevilay’dan 1 puan alırken, Lerzan Mutlu’dan 5 puan aldı. Miyase ilk gün, günün sonuncusu olan isim oldu.

=> 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Eda yarışmadan elenmesi ile bu hafta yerine Zehra Tosbıyık programa dahil olmuştu. Ancak Zehra 18 Kasım Perşembe günü yarışmadan diskalifiye edilmesi ile yerine Miyase Türkel programa dahil oldu.

Miyase Türkel ve Kaynanası Sevilay
Miyase Türkel ve Kaynanası Sevilay hanım

Miyase yarışmada birinci olmak, bilezikleri kazanmak için geldiğini şu sözlerle ifade etti. İşte Zehra’nın yerine Gelinim Mutfakta yarışmasına gelen Miyase’nın ifade ettiği o sözler alt kısımda verilmiştir.

“Yarışmada birinci olmak, bilezikleri kazanmak istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum!” Gelinim Mutfakta Miyase Türkel

Sözleri ile Miyase Türkel, yarışmada birinci olmak, altınları kazanmak istediğini bu sözlerle ifade etti.

Bu hafta (17/11/2021) yarışmaya katılan yeni yarışmacı Miyase Türkel hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel Kim
Gelinim Mutfakta Miyase Türkel
  • Aslen Amasyalı
  • İstanbul da yaşıyor
  • 3 yıllık evli
  • Otomotiv sektöründe çalışıyor
  • Elinin lezzetine güveniyor
  • Gemi ve Otomotiv firması var
  • 21/09/2018 yılında evlendi
  • Eşi ailenin en küçüğü
  • Alımlı biri

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel; 18 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Aynur Tosbıyık ile dahil oldu. Kaynanası ilke aynı evde yaşayan Miyase, kaynanasının evi yerleştirmek için geldiğini ama araya pandemi girmesi ile kalıcı olduğunu, bu durumdan oldukça rahatsız olduğunu ifade etti.

Miyase Türkel Kimdir

Miyase Türkel; Aslen Amasyalı olan Miyase 2018 yılında evlenmiştir. Eşi ile birlikte otomotiv ve Gemi satışı üzerine firması vardır. Maddi sıkıntısı olmayan Miyase, yarışmaya elinin lezzetini katılmak için gelmiştir.

Miyase Türkel kimdir (Gelinim Mutfakta Miyase)
Gelinim Mutfakta Miyase

Yarışmaya kendisi gibi Amasyalı olan Yeşim’i elemek için geldiğini, uzun süredir yarışmada olmasına rağmen bilezik alamadığı için, artık yenilerin gelmesi gerektiğini ifade etmesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Miyase Türkel İnstagram Adresi

18 Kasım 2021 tarihinde diskalifiye olan Zehra’nın yerine yarışmaya katılan Miyase Türkel instagram adresi çok merak edildi. Miyase Türkel’in instagram adresi ve bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Miyase Türkel (Gelinim Mutfakta Miyase)
Miyase Türkel Resmi

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel’in instagram adresi; @Miyaseturkel adresinde ulaşabilirsiniz.

Miyase Türkel’in şu an 714 takipçisi bulunmaktadır.

Gelinim Mutfakta Miyase Türkel’in Geldiği Bölüm – 18 Kasım 2021

18 Kasım 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Miyase Türkel’in programa 801 bölüm de katıldı. İşte yeni gelen Miyase Türkel’in yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

Gelinim Mutfakta Miyase’nin Puanları

18 Kasım Perşembe günü yarışmaya dahil olan Miyase ilk hafta iyi puanlar alamadı.

18 Kasım Puanı: 9

19 Kasım Puanı: 3

22 Kasım Puanı: 22 (Çeyrek aldı)

23 Kasım Puanı: 21 (Çeyrek aldı)

24 Kasım Puanı: 14

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Gelinim Mutfakta bu yarışmaya lütfen artık gerçek ihtiyaç sahibi gelinleri alın. Bunların hiç biri ihtiyacı olan kişiler değil..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu