Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Miyase’ye Ne Oldu? Miyase Yarışmaya devam edecek mi?

Gelinim Mutfakta Miyase’ye Ne oldu? sorusu şimdiler de oldukça merak edilmekte. Bu haberimizde Miyase Yarışmaya devam edecek mi? sorusu ile birlikle 18 Şubat Cuma günü Gelinim Mutfakta yarışmasında Miyase neden hastaneye kaldırıldı? Miyase gelecek hafta var mı? Yok mu? Sorularının cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Bilezikleri Kim Aldı? İşte cevabı…

=> Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

18 Kasım 2021 tarihinde Perşembe günü Zehra Tosbıyık’ın diskalifiye olması ile yerine dahil olan Miyase Türkel, uzun zamandır yarışmada varlığını sürdürmeyi başardı. Geniş kitleye de sahip olan Miyase, kimi zaman aldığı, kimi zaman kıl payı kaçırdığı bileziklerle gündem de yer etmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta Miyase'ye Ne Oldu

18 Şubat 2022 tarihinde Miyase günün yemeğimi yaparken elini kesmesi, akabinde tüm set ekibi Miyase’nin başına toplandığı ana ait görüntülerin fragmanda verilmesi ile herkes hep birlikte;

“Miyase’ye ne oldu? Miyase neden hastaneye kaldırıldı?”

Diyerek durumu öğrenmeye çalıştılar. Aldığımız bilgiler neticesinde Miyase elinin daha doğrusu parmağını çok ciddi kesmesinden dolayı hastaneye kaldırıldı.

Gelinim Mutfakta Miyase’ye Ne oldu

18 Şubat 2022 tarihinde hafta finalinde Miyase Türkel, günün yemeğini yaparken parmağını kesmiştir. Bunun sonucunda Miyase acil olarak hastaneye kaldırılmıştır. Yapılan müdahaleler sonucunda, kanaması durdurulan başarılı yarışması Miyase Gelinim Mutfakta yarışmasına devam edip etmeyeceği de ayrıca merak konusu olmuştur.

Hafta başında beri Yeşim ile girdiği diyalogların sertleşmesi ile gözler hafta finaline çevrilmişken, Miyase’nin acil olarak hastaneye kaldırılması, rekabeti unutturdu. Yeşim de hemen Miyase’nin yardımına koşan ilk isimlerden oldu.

Miyase Gelinim Mutfakta Yarışmasına Devam edecek mi?

Miyase Türkel, 18 Şubat 2022 tarihinde gelinim Mutfakta yarışmasında parmağını yanlışlıkla kesilmesinden dolayı acil olarak hastaneye kaldırılmış, neticesinde parmağına yapılan müdahalelerden sonra Miyase Gelinim Mutfakta’ya devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

Alınan bilgiler doğrultusunda, Miyase TEK ELİ İLE YEMEK YAPMAYA ÇALIŞACAK.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu