Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Naciye Ve Kaynanası Hanım Kimdir? 11 Kasım 2019

Gelinim Mutfakta Naciye ve kaynanası Hanım evet yanlış duymadınız bu hafta yarışmaya katışan kaynananın adı Hanım. Ben de ilk duyduğumda şaşırmıştım tıpkı sizler gibi. Neyse ki şaşkınlığımı üzerinden atıp  bu hafta 11 Kasım 2019 Pazartesi günü yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı gelin Naciye ile kaynanası Hanım hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımız da sizler için hazırladık. 

=> [mavibuton]15 Kasım 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan Hanım ilk günden kendi gelinin bulacak mı diye beklerken verilen fragmana baktığımızda ilk gün istediği gibi kendi gelinin bulamadığını ve tecrübeli yarışmacılara da derin bir oh çektirdiğini düşünüyorum.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 14 Kasım Perşembe Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 11 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Programı yakından takip etmeyenler acaba Naciye hangi yarışmacı yerine geldi diye merak edeceklerini düşündüğüm için kısaca geçtiğimiz hafta elene yarışmacıyı hatırlatmak istiyorum.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Geçen hafta pazartesi günü yarışmaya dahil olan Dilan ilk günden son güne kadar ciddi bir varlık gösteremedi. Sonunda da elenerek yarışmaya veda eden isim oldu. Son zamanlarda gelen gider oldu. Melike Elif ve Duygu yarışmanın demirbaşları olmaya başladı. Dikkat: 11 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Hanım hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik.

=>Bu arada [mavibuton]11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Naciye Kim? (11 Kasım 2019)

11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasının 391. bölümün de yarışmaya dahil olan yeni gelin Naciye ve kaynanası Hanım hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazının en alt kısmında maddeler halinde sizlere tanıtmaya çalıştık. İlk günden istediği puanları kaynanasında alamayan Naciye, kaynanasına adeta şu sözler ile hesap sordu.Gelinim Mutfakta 11 Ekim Pazartesi Yeni Gelen Naciye ve Hanım

“Anne neden ona beş verdin. Benim tabağın neyi eksikti?”

Kaynana Hanım da gelinin Naciye’nin baskısında sadece o tabak daha güzeldi diyebildi. Anlaşılan gelin ve kaynana zaman zaman birbirleri ile tartışmaya girecek gibi duruyor. Dikkat: 11 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Naciye hakkındaki bilgiler yazının son kısmında maddeler halinde sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Naciye’nin Bilgileri 11 Kasım Pazartesi

11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Naciye Resmi

 • 15 yıllık evli
 • 36 yaşında
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
 • 2 çocuk annesi
 • oğlu 14 yaşında
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Aslen Erzincanlı

Gelinim Mutfakta Kaynana Hanım’ın Bilgileri 11 Kasım Pazartesi

 • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor
 • Aslen Erzincanlı
 • 6 çocuk annesi
 • Tüm çocuklarını evlendirmiş
 • Üç oğlu üç kızı var

Yeni gelen yarışmacı Naciye ve kaynanası Hanım hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi, yazının alt kısımında görüşlerini paylaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Naciye’ın Geldiği Bölüm

11 Kasım 2019 Pazartesi günü Dilan’ın yerine gelen yeni yarışmacının katıldığı bölüm fragmanı yani 391. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu