Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz Kimdir? (Kaynana)

Seda Yılmaz'ın Kaynanası Nagehan Yılmaz'ın Bilgileri 22 Mart 2021

Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz 22 Mart Pazartesi günü 666. bölümün de gelini Seda Yılmaz ile birlikte katılan kaynana Nagehan Yılmaz kimdir? Nerede yaşıyor? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Güncelleme (15/06/2021) Nagehan yılmaz 15 Haziran Salı günü Büyük sezon finalinin ikinci haftasının ikinci bölümünde gelini Seda ile birlikte yarışmada ayrılan isim oldu.

Nagehan Yılmaz; 1968 yılında dünyaya gelmiştir. 1985 yılında evlenen kaynana Nagehan yılmaz 2 çocuk annesidir. İki erkek evladı olan kaynana Nagehan 36 yıllık evlidir.

=> Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçen hafta yarışmaya katılan Hilal ve kaynanası Dilek yaraşmanın başında oldukça iddialı bir giriş yapsa da maalesef hafta finalinde en düşük puanı aldığı için Hilal enene yarışmacı oldu. Hilal ile birlikte yarışmaya katılan Hilal ile kaynanası Dilek elenen isimler oldu.

(Güncelleme 22/03/2021) Kaynana Nagehan Yılmaz geldiği ilk gün de ilk puanlamada 2 puanı  Aysun’a, 3 puanı Dudu’ya verdi. Kendi gelini Seda ile Ayten’i son ikiye bırakmayı başardı. Son iki de beş puanı kendi gelinine verirken bir puanı Ayten aldı. Kısaca Kaynana Nagehan ilk puanlamada kendi gelinin bulup beş puan vermeyi başardı.

Bu hafta yarışmaya katılan Seda ile kaynanası Nagehan yeni elen isimler oldu. Kaynana Nagehan köpeği beyzi ile yarışmaya gelmesi kaynana Neriman’ı oldukça korkuttu. Zira Neriman köpekten korktuğu için panik atağı tetikleyeceğini dile getirdi.

=> Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Nagehan Yılmaz Kimdir Gelinim Mutfakta yeni gelen kaynana

Kaynana Nagehan gelini ile birlikte yarışmaya katıldığında aynen şöyle dedi;

” Gelinim Bir yıllık evli. Ancak gelinimle ilk zamanlar birlikte yaşadık. Bu süreç içinde gelinimin el lezzetini çok iyi biliyorum!” Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Nagehan gelinin bulacağını ve bilezikleri kimselere vermeyeceğini böylelikle dile getirmiş oldu.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz hakkında elde edilen tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz

Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz
Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz Resmi
  • Aslen Çanakkaleli
  • 1968 yılında doğdu
  • 1985 yılında evlendi
  • 53 yaşında 36 yıllık evli
  • Çanakkale Gelibolu ilçesinden yaşıyor
  • Gelinin adı Seda
  • İki çocuk annesi
  • İki oğlu var
  • Beyzi adında köpeği var

Bu hafta yarışmanın 666 bölümde gelini Seda ve köpeği Beyzi ile birlikte yarışmaya katılan kaynana Nagehan Çanakkale Gelibolu ilçesinden yarışmaya katıldığını ve gelini istediği için programa dahil olduğunu dile getirdi.

Kaynana Nagehan Yılmaz gelini ile birlikte yaşadığını ve gelininin el lezzetini öğrendiğini, bu nedenle yarışmada gelinin bulup beş vereceğini dile getirdi.

Nagehan Yılmaz (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

22 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta programında 666. bölümün de gelini Seda Yılmaz ile birlikte programa katılan Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz ve gelininin geldiği bölümün videosu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Yeni gelin seda ilk gün çeyrek alarak iddialı olduğunu gösterdi.Eli hızlı.Zeynep’i andırıyor gibi geldi.Ayten ilk güne biraz sinirli girdi puanı düşük oldu.Neriman hanım bildiğiniz gibi.Yorumuyla puanları çok farklı.Dudu çok sakindi,hastalığının izlerinden olabilir.Nurten hanım ve Aysun 5 ay geçmesine rağmen iddialı.Bu hafta kim elenir bilinmez.Ancak Aysun’un elenmiyeceğini tahmin ediyorum.Yeni gelen gelin Seda da olur diyemiyorum.Yaşayıp göreceğiz.Köpeklerin stüdyoya alınmasını yadırgadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu