Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi Kimdir [Deniz Terzi’nin Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi 28 Şubat 2022 tarihinde gelini  Deniz Terzi ile birlikte yarışmaya katılan kaynana oldu. Nazire Naciye Terzi kimdir? Nazire Naciye Terzi aslen nereli? Kaynana Naciye kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Mevlüde Taşkın hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (28/02/2022) Kaynana Naciye Terzi 28 Şubat 2022 tarihinde, haftanın ilk bölümünde gelini Deniz’e 2 puan verdi.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Deniz ile kaynanası Hayat, 25 Şubat Cuma günü yarışmada kalmaya yetecek kadar puanları elde edemediği için Cuma günü yarışmanda elen isimler oldu.

=> 28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yani 228 Şubat ile 4 Mart 2022 tarihinde Deniz’in yerine Adaşı Deniz programa dahil olurken, kaynana Hayat’ın yerine ise Nazire Naciye yarışmaya yeni gelen kaynana oldu.

Deniz Terzi ve Kaynanası Nazire Naciye Terzi resmi
Deniz Terzi ve Kaynanası Nazire Naciye Terzi

Sunucu Nursel Ergin kaynana Naciye’ye gelinin bulabilecek misin sorusuna karşın Deniz 4 aylık evli olduğunu, kendine çok güvendiğini söylerken, kaynana Naciye de aynen şöyle söyledi. İşte Naciye Kaynananın o sözleri;

“4 aydır gelinimin yemeklerini yiyorum. Onun tabaklarını bulacağımı düşünüyorum!” Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi

Sözleri ile kaynana Naciye, gelini Deniz’in tabaklarını bulabileceğini düşünürken, gelini Deniz de iyi yemekler yapıp yarışmada her kaynananda iyi puanlar alacağını ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı .

28 Şubat 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi Kimdir

Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi Kim
Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi
 • 1973 yılında doğdu
 • Naciye adını kullanıyor
 • 49 yaşında
 • Aslen Kırklarelili
 • İstanbul’da yaşıyor
 • İki oğlu var
 • Deniz ilk gelini
 • Gelinine yakın oturmak için kendi evine gelinine verdi
 • Kendisi kirada oturuyor
 • 29 yıllık evli
 • İstanbul da yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasında 28 Şubat 2022 tarihinde gelini Denizi ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Naciye, gelinin istediği için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

“Yarışmaya gelinim katılmak istedi!” Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi

Sözleri ile kaynana Naciye, yarışmaya gelin istediği için katıldığını söylerken, rakip kaynanalar da “4 aylık gelinine nasıl güvendin” diyerek tepki göstermesi, dikkatlerden kaçmadı.

Nazire Naciye Terzi Kimdir

Nazire Naciye Terzi
Naciye Terzi

Nazire Naciye Terzi; 1973 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 49 yaşında ve 29 yıllık evli olan Naciye’nin iki oğlu var. İki erkek annesi olan Naciye, 4 ay önce ilk gelinin aldı.  Nazire Naciye Terzi aslen Kırklarelilidir. İstanbul ilinde ikamet etmektedir.

Nazire Naciye Terzi Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Nazire Naciye Terzi, 28 Şubat 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 876 bölümünde gelini Deniz Terzi ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

   1. Tiyo kalktı hasret iyi puanlar almaya başladı! Demek ki güzel yapan hasretmiş belli oldu! Hakkı yenen Yeşim değil hasret!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu