Gelinim Mutfakta Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Bölümü Ne Zaman? Saat Kaçta?

Kanal d nin sevilen ve ilgi ile izlenen gelinim mutfakta ne zaman yayınlanacak? Gelinim mutfakta yayın saati değişti. Yeni bölümü ne zaman hangi saatte yayınlanacak? Tüm bu sorulara cevap verirken 9 Temmuz pazartesi gelinim mutfakta günün birincisi hakkında konuşacağız.

Gelinim Mutfakta Yayın Saati Değişti Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

12 mart 2018 tarihinde ilk bölümü ile hayatımıza giren gelinim mutfakta yarışma programını her bölümünü merakla bekler olduk. Yeri geldi kaynanaların verdiği puanlara kızdık. Yeri geldi gelinler arasında çıkan tartışmalarda haksızlık yapana kızarken mağdur olanı destekledik. Sevdiğimiz yarışmacı elendiğinde göz yaşlarını tutamayanlar oldu. Gelinim mutfakta 9 temmuz pazartesi günün birincisi için Tıklayınız

 

Şimdilerde 86. bölümü ile yayın saatine hazırlanan gelinim mutfakta reytinglerde de gayet iyi olduğunu söylemem gerek. Ancak kanal d yetkilileri programın yayın saati ile çok sık oynamaya başladı. İnsanlar alışkanlıklarından ibarettir. İnsanlar her gün aynı saatte aynı diziyi izlemek isterler. Bir kez bile bu durum sekteye uğrasa izleyici gözünde değer kaybı yaşanır. Güveni sarsılır.

 

Gelinim mutfakta yakın zamana kadar yeni bölümü 12:15 de başladığını hatırlıyorum. Sonra bu zamana 12:35-45 aralığına kadar gün gün kaymaya başladı. En son da yeni bölümü 13:15 e kadar sarkma yaşandı. Yaklaşık iki veya üç haftadır da bu zamanda gelinim mutfakta yeni bölümü yayınlanıyordu. Geçtiğimiz hafta reyting sıralamasında ilk 10 da kalmaya çalışmış. En iyi izlenme reytingi 2 civarında olduğunu görüyoruz. Bu değer belki düşük gelebilir. Ancak akşam yayınlanan ve hafta bir kez ekrana gelen diziler bile 3 civarında aldığını düşündüğümüzde gelinim mutfakta oldukça iyi bir performans sergilediğini düşünmekteyim. Ancak yarışma programı alıştığımız saatin çok dışında bir zamanda yaklaşık 2.5 saat sonra yayınlanması izleyicide nasıl bir tepkiye yol açacak.

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu yarışma programını evde yemek saatinde yaptığı vakitte yayınlanması güzel bir düşünce olsa da bu yarışma programını yapılan yemekler için izlediklerini düşünmüyorum. Bakalım izleyenlerin tepkisi nası olacak. Gelinim mutfakta ne zamana yeni bölümü yayınlanacak diye soranlar olabilir ve yayın saatinin değiştiğinden haberi olmayanlar alabilir. Bu yüzden açıklama yapalım. gelinim mutfakta yeni bölümü artık 15:45 zamanında yayınlanacak.

 

Sizler bu konu hakkında düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Gelen tepkileri kanal d izleyici tepkisi olarak ileteceğiz. Gelinim mutfakta 9 temmuz günün birincisi hakkında kısa sürede yeni bir konu açacağız. Kim olacak? Yeni gelen gelin Özlem’i tahtından edecek mi? Tüm bunları yeni yazımızda yazıp açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın