Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Neriman Gürüf Kimdir? (Kaynana)

Ayten Hatamova Gürüf'un Kaynanası Neriman Gürüf'un Bilgileri

Gelinim Mutfakta Neriman Gürüf 1 Şubat Pazartesi günü 631. bölümde yarışmaya dahil olan Ayten Hatamova Gürüf ile birlikte katılan kaynana Neriman Gürüf kimdir? Kaç yaşında ?Aslen nereli? Nerede yaşıyor? Sorularının cevapları haberimizin içerisinde detaylı olarak sizleri bekliyor.

Neriman Gürüf; 1955 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Gelini ile beraber 2 yıl kaldıktan sonra gelinin ayrı eve çıkarmıştır. Gelinin çok seviyor ve onun yemeklerini çok seviyor.

=> Gelinim Mutfakta Gül Ersoy (Şarkıcı Kaynana) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimi hafta 29 Ocak Cuma günü yarışmadan Sibel ve kaynanası Saniye kaynana elendi. bu hafta kaynana Saniye’nin yerine Ayten’in kaynanası Neriman Gürüf programa yeni gelen isim oldu.

Neriman Gürüf - Gelinim Mutfakta Yeni gelen kaynana

Gelini ile ayı evde iki yıl kanan kaynana Neriman gelinin yemeklerini tanıdığını ve bu sebeple gelinin her daim bulmaya geldiğini açıklayana kaynana Neriman, ilk bölümde nasıl puanlar vereceği şimdiden merak konusu oldu.

“Gelinimin tabaklarını tanıyorum. İki yıl beraber kaldık!” Neriman Gürüf

Sözleri ile kaynana Neriman gelinin tabaklarını bulabileceğini iddia etse de hafta içerisinde verdiği puanlarlar bunu katılmayı planlıyor.

=> Gelinim Mutfakta 1 Şubat Pazartesi Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yeni gelen Ayten ile birlikte katılan kaynana Neriman Gürüf hakkında merak edilen tüm bilgileri maddeler halinde alt kısımda açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Neriman Gürüf Bilgileri

Gelinim Mutfakta Neriman Gürüf

  • 1955 yılında doğdu
  • İstanbul da yaşıyor
  • 66 yaşında
  • Torunu var
  • Gelini ile iki yıl yaşadı
  • Gelinin yemeklerini iyi biliyor
  • Sakin biri

1 Şubat 2021 tarihinde Ayten ile birlikte katılan kaynana Neriman ilk bölümde gerek puanlama gerekse kameralara karşı alışamadığı dikkatlerden kaçmadı. İkinci ve üçüncü bölümden itibaren çok daha rahat bir şekilde programa çıkması bekleniyor.

Neriman Gürüf (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

1 Şubat 2021 tarihinde gelini Ayten Hatamova Gürüf ile birlikte programa dahil olan Gelinim Mutfakta Neriman Gürüf’un geldiği bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu