Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Neslihan Kimdir? [30.03.2020]

Gelinim Mutfakta Neslihan 30.003.2020 tarihinde yarışmanın 491. bölümünde yeni gelen gelin oldu. Neslihan’ı diğerlerinden ayıran özellik ise gelen kişi Reyhan’ın öz gelini olmaması. Aldığımız bilgiler çerçevesinde eltisinin gelini olduğu bilgisine ulaştık.

=> 30 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Ezgi’nin Yerinme gelen Neslihan, programa uzun süredir katılmak istediğini ama kaynanası nedeni ile katılamadığını, Reyhan hanım sayesinden uzun süredir istediği programa katılma fırsatı bulduğunu açıkladı.

=> Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Gitti konusunda bilgi almak için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta Bugün Elif Neden Yok sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Neslihan Kim

30 Mayıs 2020 tarihinde izleyenleri adeta şoka sokacak bir gelişme yaşandı. Hem Elif hem de Ezgi programa katılmadı. İkisinin de programa katılmama sebepleri bir birinden farklı olsa da netice değişmedi. Elif gelmediği için yerine katılan ismi öğrenmek için Gelinim Mutfakta Yağnur konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Ezgi Yıldırım da gelmedi. Lakin Ezgi gelmese de kayın validesi Reyhan programdan ayrılmadı. Bildiğini üzere Reyhan’ın iki oğlu var. Biriside bekar. Bu sebeple Reyhan gelini olmadığı için bir başkasının gelinin alıp, program geldi.

Ekranlarda olmayı seven Reyhan, Ezgi gitse bile programdan ayrılmak itemedi. Yönetim de Reyhan’ın getirdiği Neslihan’ı kabul etti. Peki bu Neslihan kim? Reyhan’ın neyi olur? Bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasın da Ezgi Yıldırım’ın yerine gelen Neslihan Reyhan’ın eltisinin gelini olduğu bilgisi elimiz de mevcut. arada çok fazla akrabalık bağı olmadığı için verilen ve ulaştığımız bilgi,yi maalesef teyit edemedik. Bu sebeple programda yaptıkları açıklamayı doğru kabul etmek lazım.

Ezgi’nin Yerine Gelen Neslihan’ın Bilgileri

  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Reyhan’ın eltisinin gelini olur
  • Yemek yapmayı çok seviyor
  • Program katılmayı kendisi istemiş
  • Erzurumlu
  • 5 yıllık evli
  • Henüz çocukları yok

Gelinim Mutfakta Ezgi’nin Yerine Gelen Neslihan’ın Geldiği Bölüm

Ezgi Yıldırım bilezik kazandığı haftanın bir sonraki hafta başında beklenmedik bir şekilde corona virüs sebebi ile programa katılamadı. Lakin Reyhan hanım programdan ayrılmak istemediği için Eltisinin gelini Neslihan ile programa devam etti. Neslihan’ın ilk geldiği bölüm fragmanı ise hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu