Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nilgün Kaynana Kimdir? [Yağnur’un Kaynanası] 2021

Gelinim Mutfakta Nilgün kaynana kimdir? Daha önce kaç defa programda yarıştı? Gelinin tabaklarını bulabiliyor mu? Aslen nereli? İşte tüm bu soruların cevaplarını haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

10 Mayıs 2021 tarihinde gelinim Mutfakta yarışmasına katılan isimler Yağnur ve kaynanası Nilgün oldu. Normalde eski yarışmacıların katılmasına karşı mesafeli duran Gelinin Mutfakta programında bu hafta bir ilk yaşandı.  Birinci sezondan daha önce hiç bir yarışmacının katılmadığı programda bu hafta birinci sezonda ve best of yarışmasında yarışan toplamda 10 bilezik 10 çeyrek altın kazana Yağnur ve kaynanası dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta Gülten Haktanır hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yağnur'un Kaynanası Nilgün
Gelinim Mutfakta Yağnur’un Kaynanası Nilgün Resmi

İlk defa Yağnur ile birlikte 17 Aralık 2018 tarihinde yarışmaya katılan Nilgün kaynana ve gelini beş hafta ancak yarışmada kalabildi. Lakin bu beş haftalık süreç içerisinde Yağnur’un çitti sosyal medyada kitlesi oluştu. Sormasında Kanal D ve ekibine üst üste çağrıda bulunan hayranlarına rağmen Yağnur ancak best of yarışmasına yaklaşık 1 yıl sonra katılabildi.

O zaman Fatih Ürek Yağnur’un neden bir yıl aradan sonra katıldığını sorduğunda Yağnur “Bebeğimi dünyaya getirdim. Onunla ilgilenmem gerekiyordu.” sözleri ile Yağnur’un yarışmaya geç katılmasını bu sözlerle açıkladı.

Gelinim Mutfakta Yağnur İşçiler ve kaynanası Nilgün İşçiler
Gelinim Mutfakta Yağnur İşçiler ve kaynanası Nilgün İşçiler Resmi

=> Gelinim Mutfakta Yağnur kimdir öğrenmek ve hakkında bilgi almak için tıklayınız

Kaynana Nilgün Yağnur’un hem kaynanası hem de adeta iş arkadaşıdır. Yağnur’un çalıştırdığı butik dükkânında çalışmaktadır. Yağnur ilk gelini olduğu için hep onu el üstünde tuttuğunu defalarca programda verdiği röportajlarda dile getirmiştir.

Gelinim Mutfakta Nilgün Kimdir? (Nilgün Kaynana)

Gelinim Mutfakta Nilgün kimdir (kaynana)
Gelinim Mutfakta Nilgün kaynana resmi
  • 58 yaşında
  • 37 yıllık evli
  • Aslen Manisalıdır
  • İki oğlu var
  • 4 torunu var
  • Yağnur ilk gelini
  • Butik dükkanında çalıştı
  • Haksızlığa asla gelemiyor
  • Sakin Bir yapısı var
  • Manisa da Yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen (10 Mayıs 2021) Yağnur İşçiler Dalkara2nın kaynanası olan Nilgün Kaynana Aslen Manisalıdır. Üç torun sahibi olduğunu dile getiren kaynana Nilgün bir dönem Yağnur ile birlikte butik dükkanı işletti.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu