Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç Kimdir [Yasemin Çakar Sevinç’in Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç Kim? Yasemin Çakar Sevinç’in kaynanası olarak, 31 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya yeni gelen kaynana oldu. Gelini Yasemin Çakar Sevinç ile birlikte yarışmaya katılan kaynana Nuran Sevinç kimdir? Nuran Sevinç aslen nereli? Kaynana Nuran kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Nazire Naciye Terzi kimdir? Öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 24 ocak ile 28 Ocak haftasında yarışmaya dahil Dilara ve kaynanası Gönül yarışmaya ikinci defa katılmasına rağmen, geldikleri hafta elenen isimler oldu. Bu yönü ile eskilerden gelip, geldiği hafta elenen ilk isim oldular.

Yasemin Çakar Sevinç ve Kaynanası Nuran Sevinç
Yasemin Çakar Sevinç ve Kaynanası

=> 31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yani 31 Ocak ile 4 Şubat haftasında yarışmaya Yasemin Çakar Sevinç dahil olurken, kaynanası Nuran Sevinç da gelini ile birlikte yarışmaya katılan yeni yarışmacılar oldu.

Gelinin ile arasının iyi olduğunu ve yemeklerini bulacağını şu sözlerle dile getirdi.

“Gelinimi bulmaya geldim!” Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç

Sözleri ile kaynana Nuran, kendi gelinin bulmak istediğini ve ona göre puan vereceğini dile getirdi. İlk gün gelini Yasemin’i bulan Nuran kaynana, eski yarışmacılara ilk gündne korku salmaya başladı.

31 Ocak 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç Kimdir

Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç (Kaynana) Kim
Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç
 • 1960 doğumlu
 • 62 yaşında
 • Aslen Siirtli
 • İzmir de yaşıyor
 • 45 evli
 • Ev hanımı
 • 2 çocuk annesi
 • İki oğlu var
 • İki gelini var
 • 5 torun sahibi
 • Otoriter biri

Gelinim Mutfakta yarışmasında 31 Ocak 2022 tarihinde gelini Yasemin Sevinç ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Nuran Sevinç, 62 yaşındadır. İki çocuk annesi olan kaynana Nuran, aslen Siirtlidir.

Gelinim Mutfakta Kaynana Nuran Sevinç Kimdir

Nuran Sevinç Kimdir
Nuran Sevinç Kim

Nuran Sevinç; 1960 yılında Siirt ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Siirtli olan Nuran 62 yaşında ve iki çocuk annesidir. İki oğlu bulunan Nuran Sevinç 1977 yılında evlenmiştir. 45 yıllık evli olan Nuran İzmir ilinde yaşıyor.

Nuran Sevinç Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Nuran Sevinç, 31 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta programının 856 bölümünde gelini Yasemin Çakar Sevinç ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu