Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nuray Akdemirbey Kimdir? (Kaynana)

Dudu Akdemirbey'in Kaynanası Nuray Akdemirbey'in Bilgileri 8 Mart 2021

Gelinim Mutfakta Nuray Akdemirbey 8 Mart Pazartesi günü 656. bölümün de gelini Nuray Akdemirbey ile birlikte katılan kaynana Nuray Akdemirbey kimdir? Kaç yaşında?  Aslen Nereli? Şu an nerede yaşıyor? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Nuray Akdemirbey; Aslen Adanalıdır. 49 yaşında 3 çocuk nanesi olan kaynana Nuray 1972 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir. Genç yaşta evlenen kaynana Nuray şu an itibari ile 31 yıllık evlidir.

(Güncelleme 15/03/2021) Kaynana Nuray geldiği hafta gelinine yüksek puanlar vererek Dudu’nun ilk haftadan bilezikleri kazanmasını sağlarken Zeynep’in elenmesinde büyük pay sahibi oldu.

=> Gelinim Mutfakta Dilek Özdemir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Nuray Akdemir bey kimdir gelinim mutfakta kaynana Nuray

Geçtiğimiz hafta tır şoförü Nurşen kaynana iddialı sözlerle program dahil olmuş, hafta başında beri kendi gelinin istediği gibi bulamasa da kendi gelini başka kaynanalardan iyi puanlar almasına rağmen Saniye yarışmada kalabilecek kadar puanı elde edemediği için Cuma günü sop puan durumu sonucuna göre elenen isim oldu.

Bu hafta elenen Saniye’nin yerine Dudu Akdemirbey dahil olurken kaynana Nurşen’in yerine Nuray Akdemirbey programa dahil olan isin oldu. Henüz 18 yaşında bir yılını bile doldurmamış gelini ile programa katılan Nuray gelinin isteği ile katıldığını, gelinine çok güvendiğini sözlerine ekledi.

=> Gelinim Mutfakta 8 Mart Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Nuray Akdemirbey hakkında elde edilen bilgilerin tamamı alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Nuray Akdemirbey

Gelinim Mutfakta Nuray Akdemirbey

 • Aslen Adanalıdır
 • Adana’da yaşıyor
 • 49 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • Bir kızı var
 • İki oğlu var
 • Kendisi Yörük
 • Hırslı biri
 • Genç yaşta evlendi
 • 31 yıllık evli eşi
 • Balık çiftliği var

Bu hafta yarışmanın 656. bölümde gelini Dudu ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Nuray Aslen İstanbulludur. İstanbul da yaşayana kaynana Nuray yarışmaya sıkı takip ettiğini gelinin de isteği ile programa katıldığını açıkladı.

Nurten kaynana 18 yaşında bir gelini neden programa getirdiğini sorduğunda kaynana Nuray gelinin şu sözlerle savunmuştur.

“Beceri ve el lezzeti yaşa bakmaz!” Nuray Akdemirbey (Kaynana)

Sözleri ile gelinin el lezzetine çok güvendiği için gelini Saniye’nin programa katılmak üzere ikana ettiğin, programda kızının tabaklarının bulacağını iddia etti

Nuray Akdemirbey (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

8 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta programında 656. bölümün de gelini Dudu Akdemirbey ile birlikte programa dahil olan Gelinim Mutfakta kaynana Nuray Akdemirbey ve gelininin geldiği bölüm videosu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu