Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nuray Gülal Kimdir? Damla Saçıkara’nın Kaynanası

Gelinim Mutfakta Nuray Gülal 18 Ekim Pazartesi günü 781. bölümün de gelini Damla Saçıkara ile birlikte programa dahil olan kaynana Nuray Gülal kimdir? Damla’nın kaynanası Nuray aslen nereli? Nuray Gülal Kaç yaşında? Nuray’ın İnstagram adresi var mı? Kaynana Nuray Gülal nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Tülay Oytun hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (29/10/2021) Nuray Gülal 29 Ekim Cuma günü gelini Damla haftanın en düşük puanlarını almasından dolayı yarışmadan elenen kaynana oldu.

=> Gelinim Mutfakta 18 Ekim Pazartesi Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

18 Ekim 2021 tarihinde gelini Damla ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana kaynananın ismi Nuray’dır. Söylemleri ile gelinin savunması ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yarışma programında bu hafta yeni gelen kaynana ve bilgileri oldukça merak edildi.

Geçtiğimiz hafta 11 Ekim 2021 tarihinde Arzu ile gelini Büşra dahil olmuş, Büşra istediği puanları hafta boyunca alamadığı için 15 Ekim Cuma günü yarışmadan elen isim olurken, Büşra ile birlikte programa dahil olan Arzu kaynana da yarışmadan elenmişti.

Gelinim Mutfakta Nuray Gülal ile Gelini Damla Saçıkara

Bu hafta kaynana Arzu’nun yerine hangi kaynana geleceği, daha doğrusu nasıl bir kaynana geleceği merakla beklenirken, bugün itibari ile programa Nuray Gülal ile gelinin DamlaX dahil oldu. Oldukça iddialı bir giriş yapan gelin ve kaynana programda ses getirmek istiyor.

Kaynana Nuray, hem kendisine hem de gelinin el lezzetine güvendiğini şu sözlerle ifade etti; İşte Damla’nın kaynanası Nuray’ın sözleri;

“Gelinimin tabağını bulmaya geldim. Hem gelinim bulacağım. Hem de gelinime bilezikleri kazandıracağım!” Gelinim Mutfakta Nuray Gülal (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Nuray  kendisinden önce gelip elenen Arzu kaynana gibi iddialı bir giriş yapsa da gerçek iddiası elbette günün sonunda gelinin bulup bulamamasına ve rakip gelinlerin tabaklarına verdiği puanlarla ortaya çıkacaktır.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Nuray Gülal hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta Nuray Gülal

Gelinim Mutfakta Nuray Gülal
Gelinim Mutfakta Nuray Gülal Resmi
  • Kendisine Ait Mobilya dükkanı var
  • İki çocuk annesi
  • İki oğlu var
  • Büyük oğlunun adı Oğuzhan
  • Küçük oğlunun adı Furkan
  • Torunu yok
  • İlk Gelini Damla
  • Amasya ilinde yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının 18 Ekim 2021 tarihi ile 22 Ekim 2021 tarihleri arasına gelini Damla ile birlikte yarışacak olan kaynanan Nuray Gülal, bu hafta alacakları puanlara göre gelecek haftada yarışmada yarışıp yarışmaya ilerleyen bölümler de belli olacak. İddialı sözlerini kanıtlamak isteyen kaynana hakkında ki diğer bilgiler alt kısımda verilmiştir

Nuray Gülal Kimdir

Nuray Gülal; Amasya ilinde yaşıyor. İki çocuk annesi olan kaynana Nuray’ın kendisine ait mobilya dükkanı var. İki oğlu ile birlikte mobilya dükkânında çalıştığını, kimseye muhtaç olmadan çocuklarını büyüttüğünü ifade etti.

Nuray Gülal

İki çocuk annesi olan Nuray, küçük oğlu Furkan’ı Damla ile nişanlandığını, henüz torunu olmadığını ifade etti.

Gelinim Mutfakta Nuray Gülal İnstagram Adresi

18 Ekim 2021 tarihinden gelinim Mutfakta yarışmasına gelini Damla ile birlikte dahil olan kaynana Nuray Gülal’ın instagram adresi yoktur.

Kaynana Nuray Gülal Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

18 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Nuray Gülal ile gelini Damla’ın programa geldiği video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu