Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nuray Kaynanaya Tabakların Yeri Mi Söyleniyor? [Analiz İçerir]

Gelinim Mutfakta Nuray Kaynanaya Tabakların Yeri Mi Söyleniyor? Kaynanalara tabakların kime ait olduğu içeriden bilgi mi veriliyor? Nuray kaynana kendi gelinini nasıl buluyor? Nuray ile Aslıhan yapımla anlaştı mı? Detaylar haberimiz de sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta yarışması başladığından beri, bu durum hep var oldu. Tabakların yerinin söylenmesi, birçok defa kulislerde konuşulsa da eski yarışmacılardan bu konuya ilişkin imalar gelmesi, bu programı izleyenler de ki şüpheleri daha da artırdı.

=> Gelinim Mutfakta Hile Var Mı? Daha detaylı analiz için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta programının ilk sezonunda yarışan Ezgi ve Reyhan’a karşı, aynı ithamlarla karşı karşıya kaldılar. Sadece Ezgi ve Reyhan değil, aynı zamanda Elif ve kaynanası Çiğdem’e de tabakların yerleri söyleniyor şüphesi altında kalan isimler oldu. Fatih Ürek’in gitmesi ile yerine gelen Seda Sayan döneminde, böylesine bir şüphe akıllara gelmedi.

Nuray Gelinin Nasıl Buluyor - Gelinim Mutfakta
Nuray Gelinin Nasıl Buluyor

2021-2022 sezonun başında programa dahil olan dört gelinden biri olan Aslıhan’ın kaynanası Nuray kaynana, istikrarlı bir şekilde gelininin tabağını bulması, hayatın normal akışının dışına çıkması, bu puanların arkasında bir şeyler mi dönüyor? şüphesini de beraberinde getirdi.

Fatih Ürek dönemin de tabakların yerinin söylenme şüphesi, izleyiciyi çok rahatsız etmişti. Aynı oradan sezon başında programa dahil olan kaynana Nuray, gelini Aslıhan’ı bulması da aynı şekilde izleyici de rahatsızlık uyandırdı. İşte izleyici yorumlarından birkaçı;

“Ben adil puanlama olduğuna inanmıyorum!”

Başka bir yorum;

“Bazı kaynanalara kesinlikle tabakların yeri söyleniyor!”

Bir bir yorum;

“Kanal bazı gelinleri göndermek istemediğini düşünüyorum!”

Başka bir yorum;

“Nuray kaynanaya kesinlikle tabakların yeri söyleniyor!”

Başka bir yorum;

“Sunucunun bir verdiği tabağa, Nuray beş verdi. Yok Artık!”

Başka bir yorum;

“Nuray bi git artık da kurtulalım senden!”

Başka bir yorum;

 “Kesinlikle Nuray kaynanaya tabakların yeri söyleniyor. Aksi halde gelininin tabağını, eli ile koymuş gibi bulmasına imkan yok!”

Sözleri ile Nuray kaynana, gelininin tabağını bulmasının arkasında ki samimiyetin olmadığını düşünenlerin yorumları yukarıda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Nuray Kaynanaya Tabakların Yeri Mi Söyleniyor

Program da hafızalara kazınan Cansu Şöhret, kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar da kendisini seven hayranlarının sorularını yanıtladı. Bir hayranı Cansu’ya şu soruyu yönetmişti.

Gelinim Mutfakta Nuray Kaynanaya Tabakların Yeri Mi Söyleniyor
Gelinim Mutfakta Nuray Kaynanaya Tabakların Yeri Mi Söyleniyor Görseli

Gelinim Mutfakta da hile yapılıyor diyorlar. Doğru mu?” Cansu’nun Takipçisi

Bu soruya Cansu’nun verdiği cevap ise oldukça manidardır.

“Bilmem (Hafif bir tebessüm eşliğinde)” Cansu Şöhret

Cansu, programa girişte yarışmacıların gizlilik ilkesi gereği sözleşme imzaladıklarını, kaynanalara tabakların yerleri söyleniyor mu? Ya da içeriden bilgi alan kaynana var? Gibi benzer sorulara karşı, Cansu Gizlilik sözleşmesini dillendirip, bunu söylememesi izleyicide ki şüpheleri daha da artırdı. İşte Cansu’nun o konuşmasına ait Video;

Kaynanalara İçeriden Bilgi Mi Veriliyor?

Editör Yorumu;

Kaynanalara içeriden bilgi verildiği konusunda bizleri şüphelendiren bir çok olay anlatabilirim. İki kişi arasında geçen olayın perde arkasında “Evet kaynanalar içeriden bilgi alıyor” diye %100 bir açıklama yapmak, izleyici yanlış yönlendirmek olur. Ancak Kaynana Nuray’ın Yaren zamanında gelinini bulamayıp, bayılma numaraları sonrasında, hemen bir hafta sonra gelinini eli ile koymuş gibi bulması, Nuray’ın gelinini bu kadar kolay bulması beni inandırmıyor. Lakin içeriden bilgi alıyor diye, kesin bir kanaat açıklamamız doğru da olmaz. Kaynanalar izleme odasında gelinlerin tabaklarını önlerindeki TV’den izliyor. Burada Aslıhan’ın fazla gösterilmesi bile, kaynana Nuray’ın gelinini bulmasına etki eden etmenlerden biri olabilir. Dolayısı ile kaynanalarla birlikte orada bulunamadığımız için sadece Nuray kaynanaya tabakların yeri söyleniyor mu düşüncesi, sadece bir şüphe olarak kalıyor.

Sonuç olarak; Gelinim Mutfakta Nuray Kaynanaya Tabakların Yeri Mi Söyleniyor? Konusunda akıllar da ki şüphe, Nuray ve Aslıhan yarışmada kaldıkça, tazeliğini de korumaya devam edecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Aslıhan bilezikte yareni geçecek mi 35 bilezik yapacak mı altın listesine girecek mi adını yazdıracak mı o altın listesine yazdırmadan gelinim mutfakta dan eklenmeyecektir kesin olarak bir gün gelecek aslıhan da yaren gibi puanları düşecek ve elenecektir burası kimsenin tapusu değil tabiki aslıhan da kalıcı yarışmacı değil tabiki

  2. dogru 5 lerden şaşmamaya başladı gelinim mutfakta yapımcısı adranelin arıyordu buldu 4 sezon 7 {24 eski yarışmacılar geliyor kanal d de sesini çıkarmıyor yapımcıda keyfine bakıyor karşılıgında para ödüyor yapımda de begeni yok sıkmaya başladı ilerlemeler yok eksiklikler çok fazla ilerleme yok nuray hanım para bagımlısı el sıkışa bilirler bir türlü gitmek bilmiyor algülüm ver gülüm var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu