Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nuray Kimdir? (Kardelen’in Kaynanası Nuray Şen)

Kardelen'in Kaynanası Nuray Kaynana kimdir? 3 Mayıs 2021

Gelinim Mutfakta Nuray Şen 3 Mayıs Pazartesi günü 696. bölümün de gelini Kardelen Şen ile birlikte katılan kaynana Nuray Şen kimdir? Kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Şu an nerede yaşıyor? Nuray aslen nereli? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Geçtiğimiz hafta 26 Nisan ile 30 Nisan haftasında Dudu ve kaynanası Nuray istediği puanları bir türlü alamadıkları için geçtiğimiz Cuma günü Nuray kaynana ile Dudu yarışmadan elenen isimler olmuştu.

GÜNCELLEME (03/05/2021) Kaynana Nuray Şey geldiği ilk bölümde gelinin tabağına iki puan verirken Kardelen geldiği ilk bölümde günün sonuncusu oldu.

Bu hafta 3 Mayıs ile 7 Mayıs haftasında yarışacak olan yeni gelin Kardelen olurken, Kardelen’in kaynanası Nuray Şen da gelinin ile birlikte yarışmaya dahil olan isim oldu. aslında bir Nuray gitmiş, başka bir Nuray da yarışmaya dahil olmuştur.

=> Gelinim Mutfakta Emine Sağol Kimdir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelininden oldukça fazla çekinen kaynana Nuray Şen gelinin ile aynı binada yaşadığı için gelini sık sık yemek yaptığını, bu nedenle puanlama sırasında gelinin tabaklarını bulacağını şu sözlerle ifade etti; 

“Gelinimin el lezzetini çok iyi tanıyorum. Yarışmada gelinimin tabaklarını bulacağıma inanıyorum!” Nuray Şen

Sözleri ile kaynana Nuray gelinin tabaklarına devamlı olarak beş puan vereceğini iddia etse de asıl mesele puanlama anında bulabilmesidir.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Nuray Şen hakkında elde edilen tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Nuray Şen

Gelinim Mutfakta Nuray (Kardelen'in kaynanası)
Gelinim Mutfakta Nuray Resmi
 • 51 yaşında
 • 36 yıllık evli
 • 3 çocuk annesi
 • 3 oğlu var
 • 3 torun sahibi
 • İstanbul da yaşıyor
 • Oğluna çok düşkün biri
 • Gelini ile aynı binada yaşıyor
 • Havalananda temizlik görevlisi
 • Çekingen bir yapısı var
 • Oğlunu he zaman göremiyor
 • Gelininden çok çekiniyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının 3 Mayıs 2021 tarihi ile 7 Mayıs 2021 tarihleri arasına yarışmaya katılan ve yarışmada bir hafta boyunca yarışacak olan kaynananın adı Nuray Şen oldu. Aslında kendisinden önce Dudu ve Nuray ikilisi haftanın en düşük puanlarını almasında dolayı geçtiğimiz hafta finalinde (30 Nisan 2021) tarihinde dudu ve kaynanası Nuray elenirken, bu hafta yine bir Nuray kaynana yarışmaya dahil oldu.

Nuray Şen Kimdir

Nuray Gelinim Mutfakta 3 Mayıs yeni gelen kaynana

Nuray Şen; 1969 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 1985 yılında evlenen Nuray üç çocuk annesidir. Üç oğlu olan kaynana Nuray 3 torun sahibidir. Havalanında temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır. İstanbul da ikamet ediyor. Bu hafta yarışmanın 696 bölümde gelini Kardelen ile birlikte katılan yarışmacıdır. İstanbul da ikamet eden Nuray’ın üç oğlu var. Gelinin Kardelen ile aynı bina da oturmaktadır. Çekingen bir yapısı var.

Nuray Şen (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

3 Mayıs Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Nuray Şen kaynana katıldı. Aslında elenen Dudu’nun kaynanasının adı da Nuray olduğunu, bugün katılan Kardelen’in da kaynanasının adının Nuray olduğu dikkatlerden kaçmadı. Bir Nuray eklenirken bir Nuray da bugün 3 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya dahil olan isim oldu. Gelinim Mutfakta Nuray kaynana ile gelinin Kardelen’in programa ilk ayak bastıkları ana ait video görüntüsü alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu