Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı Kimdir (Damla Yağmur’un Kaynanası) [17/01/2022]

Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı Damla Yağmur’un kaynanası olarak, 17 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya yeni gelen kaynana oldu. Gelini Damla Yağmur Kaya Almalı ile birlikte dahil olan kaynana Nurcan Almalı kimdir? Nurcan Almalı aslen nereli? Kaynana Nurcan kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Kaynana Gönül Ağdoğan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (17/01/2022) 17 Ocak Pazartesi kaynana Nurcan Almalı kendi gelinine bir puan verirken, Damla’ya beş puan verdi.

Geçtiğimiz hafta 10 ocak ile 14 Ocak haftasında yarışmaya dahil olan Dilek ile kaynana Hatice her ne kadar yarışmaya çok iyi başla da aldığı ceza puanları ile yarışmacı Dilek yarışmadan elenen isim olurken, bu hafta yani 17 Ocak ile 21 Ocak 2022 haftasında Dilek’in yerine Damla Yağmur dahil olurken, kaynana Hatice2nin yerine ise Damla Yağmur’un kaynanası Nurcan Almalı yarışmaya yeni gelen kaynana oldu.

=> 17 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Damla Yağmur Kaya Almalı ve Kaynanası Nurcan Almalı
Damla Yağmur Kaya Almalı ile Kaynanası Nurcan Almalı

Ortanca oğlunun gelini Damla ile katılan Nurcan kaynana, yarışmanın başında sunucunun sorduğu “Bilezikleri nasıl paylaşacaksınız?” sorusuna kaynana Nurcan Almalı aynen şöyle cevap verdi. İşte Nurcan Kaynananın o sözleri;

“Bilezikleri yarı yarıya paylaşacağız. Çeyrek altın alırsa onu da yarı yarıya paylaşacağız!” Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı

Sözleri ile kaynana Nurcan, gelini ile altınları her ne kadar paylaşacağını ileri sürse de Damla Yağmur, kendi kaynanasına altın vereceğini, ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı.

17 Ocak 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı Kimdir

Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı Kim
Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı
 • 1973 doğumlu
 • Aslen Erzurumlu
 • 49 yaşında
 • Ankara ilinde yaşıyor
 • 3 çocuk annesi
 • 3 oğlu var
 • İki oğlu evli
 • Bir oğlu 15 yaşında
 • Ortanca oğlunu önce evlendirdi
 • 31 yıllık evli
 • Ev hanımı
 • Ankara da ikamet ediyor

Gelinim Mutfakta yarışmasında 17 Ocak 2022 tarihinde gelini Damla Yağmur Kaya Almalı ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Nurcan Almalı, 2022 yılı itibar ile 49 yaşındadır.  1973 yılında dünyaya gelen Nurcan kaynana Ankara ilinde yaşıyor.

“Yarışmaya gelinim başvurdu. Gelinimi bulmaya geldim!” Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı

Sözleri ile kaynana Nurcan, kendi gelini yarışmaya başvurduğunu, kendisi sonradan öğrendiğini ve yarışmaya katıldığını, yarışmada gelininin tabağını bulmak istediğini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Nurcan Almalı Kimdir

Yarışmacı Nurcan Almalı Kimdir
Nurcan Almalı

Nurcan Almalı; 1973 yılında Erzurum ilinde dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 49 yaşında ve 3 çocuk annesi olan Nurcan Almalı’nın 3 oğlu var. İki oğlu evli olan Nurcan’ın küçük oğlu, 15 yaşındadır. Ortanca oğlu Abdullah’ı daha erken evlendiren Nurcan Almalı aslen Erzurumludur. Ankara ilinde ikamet etmektedir. Bir torun sahibidir.

Nurcan Almalı Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Nurcan Almalı, 17 Ocak 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 846 bölümünde gelini Damla Yağmur ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu