Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nurşen Çimen Kimdir? (Kaynana)

Saniye Kuşçu'nun Kaynanası Nurşen Çimen'in Bilgileri 1 Mart 2021

Gelinim Mutfakta Nurşen Çimen 1 Mart Pazartesi günü 651. bölümde yarışmaya gelini Saniye Kuşçu ile birlikte katılan  otobüs şoförü kaynana Nurşen Çimen kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? Soruların cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

Nurşen Çimen; Aslen Giresun Göreleli’dir. 4 çocuk annesi olan Nurşen’in dört oğlu iki gelini var. İstanbul da ikamet eden Nurşen tır ve otobüs şoförlüğü yapmaktadır.

=> Gelinim Mutfakta Nuray Akdemirbey hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Esra ile kaynanası ikinci bir şans olarak yarışmada elenmelerine rağmen Seda Sayan’ın inisiyatifi ile programda bir hafta daha kalmayı başarsa da maalesef Esra istediği puanları bir türlü alamadı. 26 Şubat Cuma günü haftanın en düşük puanını alan gelin olduğu için yarışmadan elen gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 1 Mart Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Nurşen Çimen Gelinim Mutfakta yeni gelen kaynana

Esra ile kaynanası Fatma giderken bu hafta Esra’nın yerine Saniye Kuşçu programa dahil olan gelin oldu. Saniye ile birlikte yeni gelen kaynana Nurşen Çimen oldu. Nurşen hem otobüs hem de tır şoförülüğü yapması bir anda dikkatleri üzerine çekti.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Nurşen Çimen hakkında elde edilen bilgilerin tamamı alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Nurşen Çimen

Gelinim Mutfakta Nurşen Çimen

  • Aslen Giresun Göreleli
  • İstanbul da yaşıyor
  • Otobüs ve TIR şoförlüğü yapıyor
  • 4 oğlu var
  • İki gelini var
  • Program katılmayı kendisi istedi
  • Tüm ailesi şoför
  • Yaptığı işten çok memnun

Bu hafta yarışmanın 651. bölümde gelini Saniye ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Nurşen aslen Giresunlu’dur. Memleketi Görele olan yeni kaynana İstanbul da ikamet ediyor.

Kaynana Nurşen’in tüm ailesi şoförlük yaptığını, kendisi de ekmediğini tır ve otobüs kullanarak kazandığını açıkladı. Yarışmaya katılmayı kendisi isteyen Nurşen gelinine aynen şöyle demiş;

“Kızım bir de sen baş vur Gelinim Mutfakta yarışmasına!” Nurşen Çimen (Kaynana)

Kızının yani gelinin el lezzetine çok güvendiği için gelini Saniye’nin programa katılmak üzere ikana ettiğin, programda kızının tabaklarının bulacağını iddia etti

Nurşen Çimen (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

1 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta programında 651. bölümün de gelini Saniye ile birlikte programa katılan Gelinim Mutfakta kaynana Nurşen Çimen ve gelininin geldiği bölüm videosu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu