Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan Kimdir? (Aysun’un Kaynanası)

Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan 5 Ekim 2020 tarihinde bu hafta yeni gelen kaynana oldu. Gelini Aysun Kuşatan ile birlikte programa dahil olan Nurten Kuşatan hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Havva Dinçer kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz Hafta kaynana Fatoş ile gelini programa dahil olmuş. Lakin beklentilerin altında performans gösteren gelin ve kaynana yarışmada kalmaya yetecek puanları toplayamadıkları için 2 Ekim cuma günü yarışmadan elenen gelin ve kaynana oldu.

=> Gelinim Mutfakta 5 Ekim Pazartesi Puanlaması için tıklayınız. 

Nurten Kuşatan ve Gelini Aysun

Bu hafta Kaynana Fatoş’un yerine Nurten Kuşatan dahil oldu. Nurten hanım bu program ilk programı olmadığı ortaya çıktı. Zira gelini ile birlikte Zuhal Topal’la Sofrada programına katıldıkları o görüntüler;

Kaynana Nurten hanım gelinin el lezzetine çok güvendiğini gerek bu program da gerekse ilk katıldığı programda dile getiriyor. Bugün gelinin tabağını her ne kadar bulmada zorluk çekse de bundan sonraki tabaklarda gelini bulma notasında sıkıntı çekmeyecektir.

Bu hafta programa dahil olan Nurten gelinin el lezzetini bizlere şöyle dile getirdi;

“Benim öğrettiğim yemeği benden güzel yapıyor” Nurten Kuşatan

Kaynana Nurten eşi Tunay beye çok düşkün. İlk katıldığı programda bile eşine selam göndermeyi ihmal etmedi. Gelinim Mutfakta programında yine eşi Tunay beye selam göndermesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan

Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan

  • 33 yıllık evli
  • 3 oğlu var
  • Eşinin adı Tunay
  • Aslen Ardahanlı
  • Gelini ile 6 ay yaşadı
  • 53 yaşında
  • 1967 İstanbul doğumlu
  • Gelini çok seviyor
  • Hırslı biri

Kendi iş yerlerinde oğlu ile birlikte çalışan kaynana Nurten, bundan 5,5 yıl önce Aysun’un iş istemek üzere şirketlerine geldiğinde hem oğlu Çağrı hem de kendisi Aysun’un çok güzel olduğundan bahsetmişler.

Nurten Kuşatan ile gelini Aysun Kuşatan'ın Zuhal Topal programın daki görüntüleri

Aysun’u istemek istese de kız tarafı kızlarının okumasını istediği için Aysun kaçarak evlense de iki aile arasında ki küskünlük olmasın diye Nurten’in eşi Tunay bey iki aileyi bir araya getirmeyi başarmıştır.

Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan ilk gün kendi gelinin tabağına düşük puan vermesi diğer gelinlerin her ne kadar hoşuna gitse de daha önce katıldığı programdan dolayı tecrübeli olan kaynana Nurten ikinci günden itibaren çok iyi puanları gelinine vermeye başlayacağını düşünüyoruz.

Nurten Kuşatan Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

5 Ekim 2020 tarihinde 546. bölüm de Nurten ile gelini Aysun’un programa dahil olduğu o görüntüler;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu