Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Öykü Kimdir? Diskalifiye Olan Hasret’in Yerine Kim Geldi?

Gelinim Mutfakta Öykü Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Evli mi? Nişanlı mı? Gelinim Mutfakta yarışmacısı Öykü’nün boyu kaç cm? soruları şimdilerde gündem olmaya başladı. İşte bu yazımızda Diskalifiye Olan Hasret’in Yerine Kim Geldi? sorusunun sizler için cevaplayacağız.

=> Gelinim Mutfakta Elif Durukan Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

14 Şubat 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Hasret Vural, tam beş bileziği alacak derken, kaynanası Nurten Kangal’ın telefonla girilmesi yasak olan yere girildiği tespit edilmesi ile Hasret ve Nurten yarışmadan diskalifiye edildi.

=> Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

 

Diskalifiye olan Hasret'in Yerine Gelen
Gelinim Mutfakta yeni gelen Yarışmacı Öykü – Diskalifiye olan Hasret’in Yerine Gelen

Bu yazımızda 31 Mart 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasında diskalifiye ola Hasret Vural’ın yerine gelen Öykü’nün kim olduğu bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Öykü Kimdir

Gelinim Mutfakta Öykü kim
Gelinim Mutfakta Öykü
 • 1993 yılında doğdu
 • 9 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • 4 ve 6 yaşında iki kızı var
 • Bandırma da yaşıyor
 • Yarışmanın sıkı hayranı
 • Kendisine güveni tam
 • Boyu oldukça uzun
 • Neşeli bir yapısı var
 • Oldukça iddialı biri

31 Mart 2022 tarihinde yarışmadan diskalifiye olan Hasret Vural’ın yerine Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Öykü, İstanbul ilinde ikamet ediyor. Fiziği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Öykü’yü gören Nursel Ergün ise Öykü’nün fiziğine atıfta bulunarak, şu sözleri sarf etti.

“Bir manken gelin daha geldi!” Nursel Ergin

Sözleri ile Öykü’nün fiziği ve güzelliğine dikkat çekmek istedi. Öykü programa gelir gelmez. “Gelinim Gelinim, Manken gibi gelinim” şarkısına dans etmesi, Yeşim’i oldukça kızdırdı. Yeşim o şarkı benim diyerek, kendi şarkısını kimseye kaptırmak istemezken, bu hafta yarışmaya dahil olan Öykü ise şu sözleri sarf etti.

“Artık o şarkı benim oldu!” Gelinim Mutfakta Öykü

Sözleri ile adeta Yeşim’i gönderip, onun şarkısına sahip çıkacağının da sinyallerini verdi.

Öykü Topaloğlu Kimdir

Öykü Topaloğlu Kim
Öykü Topaloğlu

Öykü Topaloğlu; 1993 yılında Balıkesir ili bandırma ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. 2013 yılında evlenen Öykü Topaloğlu 9 yıllık evlidir. 4 ve 6 yaşında iki kız annesi olan Öykü bankalık bölümünde mezun olsa da şu an çalışmıyor.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Öykü’nün İnstagram adresi

Bu hafta elene daha doğrusu Diskalifiye olan Hasret Vural’ın yerine programa Cuma günü yeni biri isim katılmak zorunda kaldı. Öykü ve kaynanası Gülümser, programa Cuma günü katıldılar. Öykü güzelliği ile ilk başta dikkatleri üzerine çekerken, Öykü’nün instagram adresi ise oldukça merak edildi. Birazdan Öykü’nün instagram adresi eklenecektir.

Gelinim Mutfakta Öykü ve Kaynanası Gülümser’in Geldiği Bölüm

1 Nisan 2022 tarihinde diskalifiye olan Hasret’in yerine programa dahil olan Öykü ve kaynanası Gülümser’in programa adım attığı ilk ana ait video hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Ne yapıp edip bu hafta kesin gidecek olan yeşimi kurtardınız. Diskalifiye olduysa en cuma en geride ola da elenmeliydi.

  1. bence de! bu Gelinim Mutfakta yarışmasına gelen Öykü bu hafta elenmez. Hafta güle güle derler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu