Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Özlem Demir Kimdir?

21 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni gelen Özlem Demir Bilgileri

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 21 Aralık Pazartesi günü yeni katılan Özlem Demir Kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Özlem Demir Şarkıcı mı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Güncelleme (11 Ocak 2021) 8 Ocak Cuma günü gelinim mutfakta yarışmasına en düşük puanı alan Özlem yarışmadan elenen gelin olurken kendisi ile programa dahil olan kaynana Elmas hanımda gelini ile birlikte programdan ayrılan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta Memduha Keçeli hakkında bilgi almak için tıklayınız.

21-25 Aralık tarihileri arasında yarışmacı gelin olarak karşımıza çıkan Özlem, geçtiğimiz hafta elenene Hülya’nın yerine programa dahil olmuştur. Hülya geçtiğimiz hafta finalinde en düşük puanı alan gelin olmasında dolayı yarışmaya veda eden isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta Semra Demirci hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sunucu ve şarkıcı olan Özlem Demir ilk geldiği hafta 21 Aralık ile 25 Aralık haftasında en düşük puanı alarak yarışmadan elense de İlayda ile Gülcan kaynana yarışmadan çekildiği için Özlem yarışmadan elenmekten son anda kurtuldu.

Özdem Demir Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı

Özlem iki kez evlilik yaptığını ilk evliliğinden bir kızı olduğunu, ikinci evliliğinden ise iki kızı olduğunu, toplamda üç kız annesi olduğunu açıkladı. Aslen Ordulu olan Özlem Demir İstanbul da yaşadığını ayrıca sözlerine ekledi.

=> 21 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta İlayda, Aysun ve Gizem’in rakibi olarak hem sunucu hem şarkıcı bir yarışmacı programa dahil oldu. Kendisine ait şarkıları ile dikkatleri üzerine çeken yeni yarışmacı programda şarkı seslendirmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Özlem Demir resmi

Kaynanası Elmas hanım “Burada fırtınanalar estireceğiz. Rüzgar da savrulmamaya bakın” diyerek oldukça iddialı bir giriş yaptı.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir

Gelinim Mutfakta Özlem Demir

 • 33 Yaşında
 • 4 yıllık evli
 • İki kez evlendi
 • Üç kızı var
 • Aslen Ordulu
 • Sunuculuk yapıyor
 • Aynı zaman da şarkıcı
 • Lisans mezunu
 • İstanbul da yaşıyor
 • Eşinin Adı Ömer
 • Kendisine ait şarkılar var
 • Müzik Tutkunu

21 Aralık Pazartesi yeni gelen yarışmacı Özlem Demir Karadeniz bölgesinde tanınan bir şarkıcısıdır. Kendisine ait Baba, Cimri Kavuşma, Dur Dedim, Karagözlüm, Anne, Adam Sanmıştım Özlemce, Söyletme isimli eserlerin sahibidir.

Müzik tutkunu Özlem Mavi Karadeniz TV de sunuculuk da yapmaktadır. Yani kameralar alışık bir gelin olaka program dahil olacak olan Özdemir, yapacağı yemeklerle programda kalması bekleniyor.

Özlem Demir kimdir

Özlem Demir; Karadeniz TV sunucusu aynı zaman da şarkıcıdır. Kendisine ait bir çok parçayı seslendiren güzel yarışmacı 21 Aralık tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmacısı olarka boy gösterecek.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir’in Geldiği Bölüm

21 Aralık 2020 tarihinde Gelinim Mutfakta Özlem Demir’in programa geldiği 601. bölüm fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Benim tek anlamadığım bu yarışmada
  neden hep yeni gelinler eleniyor. Ne,
  Çeyrek alıyor nede bilerzik insanın
  Bakası gelmiyor Ben yemeklerin tarifi
  İçin bakarım sadece Aysun gidene
  Kadar Sevmiyorum onu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu