Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Özüm Kim? Kaynanası Ayten Kim? Nereli?

15 Ekim Pazartesi Gelinim mutfakta yarışmasına Özüm ve kaynanası Ayten Hanım katıldı. Gelinim Mutfakta 151. bölümde gelen yeni yarışmacı kaynanası Ayten Hanım yarışmanın iddialı isimlerinden olmaya aday. Gelinim Mutfakta Özüm kim olduğunu ve Gelinim Mutfakta Özüm kaç yıllık evli ve aslen nereli olduğunu merak edenler için hazırladığımız bu yazımızda Gelinim Mutfakta Ayten yani Özüm’in kaynanası Ayten nereli olduğunu ve kaç çocuğu olduğunu ve kaç yaşında olduğunu sizlere detayları ile aktarmaya çalışacağız. [saributon]Gelinim Mutfakta 15 Ekim Puanları[/saributon] için tıklayınız.

Uzun süredir Gelinim Mutfakta yarışmasında olan Başak ve Ezgi arasında rekabet bu hafta da yine yerin,i koruyacak gibi. Ezgi 25 bileziğin sahibi olarak bilezik listesinde en başta yer alırken onu Başak 20 bilezikle takip etmekte. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 16 Ekim günün birincisi kim oldu[/kirmizibuton] için tıklayınız. 

Emel ise geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil oldu. Ege’nin havasını stüdyoya taşıyan Ergül Hanım gelini Emel ne yaparsa doğru bulmakta. Henüz bir aylık evli olan Denizlili Emel bakalım bu hafta bileziğin sahibi olacak mı? [pembebuton]Gelinim Mutfakta 17 Ekim Çarşamba çeyrek altını kim aldı[/pembebuton] tıklayınız. 

Geçen hafta yarışmaya veda eden Rizeli annesi Mısırlı Yasemin’in yerine yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Özüm ise gelir gelmez dikket çeken konuşmalar yaptı. Televizyondan izlediğim kadarıyla aranızda iddialı olan kimse yok ben de nasıl iddialı olunur göstermek için geldim diyerek ne kadar hırslı biri olduğunu da konuşmasıyla hissettirdi. Kaynanası Ayten Hanım’ın “Oğlumun yanında benim sözüm geçer. Gelinim üç maymunu oynamalı.” sözüne tepki gösterip öyle bir şeyi asla yapmam dedi.gelinim mutfakta özüm kim resmi

Bu hafta yani 15 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Özüm  ile stüdyoda nasıl anlar yaşanacak. Geçtiğimiz hafta gelen Emel gibi en iyisi benim diyen Özüm, hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edecek olursak; Özüm 

8 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Özüm Kim? Kaynanası Ayten Kimdir?

8 Ekim gelinim mutfakta Özüm ile kaynanası Ayten hanım dahil oldu. Bu yazımızda yeni gelen Gelinim Mutfakta Özüm kim? kaynanası Ayten nasıl biri olduğundan bahsediyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı hakkında ki bilgiler en alt kısımda verildi. 

 Gelinim Mutfakta Özüm İzmirden yarışmaya katılıyor.  Balayından yeni gelmiş olan Özüm el lezzetine güveniyor. Kuaför olarak çalışıyor.

Gelinim Mutfakta’ya yeni gelen Özüm kim  yeni evli, yörük olduğunu söyleyen Özüm göçmenlik de var dedi. 

8 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Özüm Ve Kaynanası Ayten Kim?

Bu hafta gelinim mutfakta Yasemin’in yerine kim geldi? 15 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 151. bölümde gelinim mutfakta yeni gelen yarışmacı Özüm oldu.  Gelinim Mutfakta Özüm kendisini tanıtırken şu cümleleri kullandı; doğma büyüme İzmirliyim, yeni evliyim el lezzetime güveniyorum dedi. 

Özüm’in kaynanası Ayten kendisi hakkındaki bilgileri verirken şunları söyledi; Siirt kökenliyim ama İzmirde yaşıyoruz. Perde pilavı da yaparım dedi. 

Gelinim Mutfakta Özüm Yarışmaya Katıldığı Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu