Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Pelin ile Kaynanası Yasemin Kimdir?

Gelinim Mutfakta Pelin Yazıcı ve Kaynanası Yasemin Yazıcı 23 Aralık 2019 Tarihinde Yarışmaya Dahil Oldu

Gelinim Mutfakta Pelin ve kaynanası Yasemin 23 Aralık 2019 Pazartesi yeni yarışmacılar dahil oldu. Yeni Gelin Pelin Kimdir?

Geçtiğimiz hafta final bölümünde geldiğimiz de Goncanur o hafta programa katılan yeni gelin ve eleme potasına düştüğü için % 90 oranın da elenmesini beklerken, Goncanur o gün günün birincisi olması nedeni ile eleme potasında yırttı.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta Burçin Saruhan[/mavibuton] Kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

Geçtiğimiz hafta finalini kaçıranlar ve yeni gelen yarışmacı, kimin yerine geldiğini merak edenler için kısaca geçen hafta finalinden bahsetmek istiyorum.

=> [mavibuton]27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi[/mavibuton]? sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.
Gelinim Mutfakta Pelin Ve Kaynanası Yasemin - 23 Aralık yeni yarışmacılar

=> [pembebuton]26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta programa dahil olan Goncanur, hafta boyunca neredeyse %0 oranında varlık gösterdi. Ancak hafta finalinde adlığı puanlarla eleme potasında çıkmayı başardı. Tabi Goncanur eleme potasında çıkınca yerine Yağmur eleme potasında düşmesi ile elenmesi bir oldu.

=> [mavibuton]25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Yağmur’un yerine gelen yarışmacı Pelin oldu. Pelin, Yağmur’dan da bir tık daha önce oldukça açık sözlü birisi. Zira bunu kafamdan atmıyorum. Pelin gelir gelmez söylediği şu söz ;

“Sadece Elif’i rakip olarak görüyorum. Sizler benim için tırıvırı sınız!”
Yeni Yarışmacı Pelin

=> [mavibuton]24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yeni gelen Pelin’in ne kadar açık sözlü, bir o kadar da iddialı bir yarışmacının katıldığını gördük. Tabi iddiasını puanlamada da devam ettirmeli. aksi halde geldiği gibi gidecektir.

=> Bu arada [pembebuton]23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu ve sonucunda kim çeyrek altını aldığını görmek için lütfen tıklayınız.

23 Aralık Gelinim Mutfakta yeni gelen Pelin ve kayın validesi Yasemin hanım hakkındaki tüm bilgileri bu yazının en son kısmında, maddeler halinde sizlere tanıttık. 

Gelinim Mutfakta Pelin Yazıcı Kimdir? (23 Aralık 2019)

23 Aralık 2019 Pazartesi günü başlayan ve 27 Aralık Cuma günü sona erecek haftanın ilk günü yeni yarışmacılar Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil oldular. Yağmur’un yerine ve masasına katılan yeni yarışmacılar Pelin ile kayın validesi hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazının en son kısmında madde madde sizlere aktardık.

Gelinim Mutfakta Pelin ve Yasemin her ne kadar Elif’e karşı olarak geldiğini iddia etse de kaynana Çiğdem ile Yasemin kaynanalar odasında çok iyi anlaştılar. İçeride birliği sağlamayı başaran kaynana Çiğdem bu hafta Aydan ve Hülya ikilisini elemek için elinden geleni yapacak.

Bu durumda en yakın destekçisi Yasemin kaynana olacaktır. Zira bu sözleri kafamızdan değil, Çiğdem hanımın söylediği kardeşlerim benim sözünden çıkartıyoruz. Dikkat: 23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Yasemin (kaynana) hakkındaki tüm bilgiler alt kısımda madde madde verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta Pelin Yazıcı (23 Aralık Yeni Gelen Gelin)

23 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Pelin

 • Elif’e rakip olmak için gelmiş
 • 24 yaşında
 • 2,5 yıllık evli
 • 3 aylı kızı var
 • Programı baştan beri izliyor
 • Elif’i elemek için gelmiş
 • Elinin lezzetine güveniyor
 • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor

Gelinim Mutfakta Yasemin Yazıcı (23 Aralık Yeni Gelen Kaynana)

Gelinim Mutfakta Yasemin - Kaynana- 23 Aralık 2019 Pazartesi

 • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor
 • Aslen Rizeli
 • 27 yıllık evli
 • 5 çocuk annesi
 • Programı baştan beridir izliyor
 • Fatih Ürek’in sıkı bir hayranı
 • Yarışmada Elif ve Çiğdem’i beğeniyor

Bu hafta programa yeni katılan gelin Goncanur ile kayın validesi Emine hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yarışmada kalıcı olabilirler mi? yorumlarınızı bu yazının en alt kısmında yapabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Pelin’in Geldiği Bölüm

23 Aralık 2019 Pazartesi günü 421. bölümde programa Yağmur’un yerine dahil programa dahil olan Pelin’in geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısında sizlere verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu