Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir Kimdir? (Büşra Özdemir’in Kaynanası Perihan)

Perihan'ın Kaynanası Perihan Özdemir Kim? 6 Eylül 2021

Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir 6 Eylül Pazartesi günü 751. bölümün de gelini Büşra Gemici Özdemir ile birlikte katılan kaynana Perihan Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Aslen Nereli? Kaç çocuğu var? Şu an nerede yaşıyor? Perihan nerede yaşıyor? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Güncelleme (10/09/2021) Perihan Özdemir bu hafta 6 Eylül tarihinde yarışmaya katılsa da 10 Eylül Cuma günü gelini Büşra Gemici Özdemir’in aldığı puanlar rakiplerinden daha düşük olmasında dolayı yarışmadan elenen isimler oldu.

=> Gelinim Mutfakta Bedriye Delibaş kimdir öğrenebilmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 30 Ağustos 2021 tarihinde yarışmaya katılan kaynana emine ile gelini Zeynep 3 Eylül Cuma günü istediği puanları toplayamadığı için 3 Eylül Cuma günü rakiplerinden en az puanı topladığı için yarışmadan elenen isim Zeynep olurken kaynanası Emine de Zeynep ile birlikte elenen kaynana oldu. Bu hafta kaynana Emine’nin yerine Perihan Özdemir dahil oldu.

Yeni sezon (4 sezon) üçüncü haftasında Zeynep Özdemir ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Perihan oldukça hırslı biri. Gelinin tabaklarını bulacağını ve yarışılmadaki bilezikleri ve çeyrekleri alacağını şu sözlerle dile getirdi.

“Hiç birinize pabuç bırakmayacağım. Bilezikleri ve Çeyrekleri biz alacağız!” Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir

Sözleri ile kaynana Perihan oldukça iddialı konuşsa da son sözü kendi gelinine vereceği puanlarla kendi gelini Büşra2nın rakip kaynanalardan alacağı puanlar mevcut iddialarını %100 kanıtlayacaktır.

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Bu Hafta Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir

Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir

 • 1966 doğumlu
 • 55 yaşında
 • Aslen Gaziantepli
 • 3 çocuk annesidir
 • İki kız evladı var
 • Bir erkek evladı var
 • Bir damadı var
 • Bir kızı evli
 • Bir kızı bekar
 • Ev hanımı
 • Gaziantep de yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının 6 Eylül 2021 tarihi ile 3 Eylül 2021 tarihleri arasına kedin olarak yarışacak olan kaynana Perihan Özdemir 1966 yılında Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Gaziantepli olan Perihan 3 çocuk annesidir.

Perihan Özdemir Gelinim Mutfakta yarılmasında 6 Eylül 2021 Pazartesi günü gelini Büşra Özdemir ile katılan yeni kaynana olurken, Perihan gelininden hırslı ve iddialı sözleri ile daha ilk dakikadan dikkatleri üzerine çekmeyi başlardı.

Perihan Özdemir Kimdir

Perihan Özdemir; 55 yaşında ve 1966 yılında Gaziantep ilinde düny7ayua gelmiştir. 3 çocuk annesi olan Perihan Özdemir Gaziantep ilinde yaşamaktadır.

Perihan Özdemir Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Kaynana

Ev hanımı olan Perihan oldukça hamarat biridir. Kendi yaptığı yemekleri sosyal medya üzerinden satmaktadır. Gelini ile yarışmaya katılan Perihan, gelinin tabaklarına bulma konusunda %100 kendisine güvenmekte.

Perihan Özdemir (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

6 Eylül Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir kaynana katıldı. Gelinim Mutfakta Perihan kaynana ile gelini Büşra Özdemir’in programa geldiği anlara ait video alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu