Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen Kimdir? [20 Aralık Pazartesi]

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen kim? 20 Aralık 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Pınar Ekmen Kimdir? Aslıhan’ın yerine gelen Pınar Ekmen aslen nereli? Pınar Ekmen kaç yaşında? Pınar Ekmen’in instagram adresi ne? Pınar Ekmen’in instagram var mı? 20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen, Pınar Ekmen hakkında ki merak edilen tüm bilgileri  alt kısımda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta Deniz Koca hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (24/12/2021) Pınar Ekmen 24 Aralık Cuma günü, geldiği hafta elenen isim oldu.

Güncelleme (21/12/2021) Pınar Ekmen, kendi kaynanasından ilk gün 3 puan alırken, ilk bölümde 15 puanla günü ikinci sırada bitirdi. 

=> Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Aslıhan’ın elenmesi, ile gözler güçlü bir yarışmacının yerine gelecek ismin kim olacağına çevrildi. 20 Aralık 2021 tarihinde Aslıhan’ın yerine yeni gelen yarışmacı Pınar Ekmen oldu.

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen Kimdir - 20 Aralık 2021
Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen Kimdir – 20/12/2021

Kaynanası ile bir küs bir barışık olan Pınar, kaynanasına yine de güvendiğini, yarışmada ki altınları kazanacağını ileri sürdü.

“Benim eşim aşçı. Eşimden öğrendiğim bilgileri burada uygulayacağım!” Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen

Sözleri ile Pınar Ekmen, eşinin aşçı olduğunu, eşinden öğrendiği bilgiler ışığında yarışmada elinin lezzetini kanıtlayacağını ifade ettiği anlarda dikkatleri üzerine çekti.

Bu hafta (20/12/2021) yarışmaya katılan dahil olan Pınar Ekmen hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen Kim
Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen
 • Antalya da yaşıyor
 • Aslen Konyalı
 • 25 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • Kaynanası ile yılda bir görüşüyor
 • Neşeli bir yapısı var
 • 1996 yılında dünyaya geldi
 • 2 çocuk annesi
 • Kaynanası ile Yarım saatlik mesafede oturuyor
 • 18 yaşında evlendi
 • 19 yaşında anne oldu

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen; 20 Aralık 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Nuray ile birlikte dahil oldu. İki çocuk annesi olan Pınar, Antalya ilinde yaşamaktadır. Kaynanası ile bir küs, bir barışık olması, yarışmadaki yapacağı yemekleri bulup bulamayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Pınar Ekmen Kimdir

Pınar Ekmen Kim
Pınar Ekmen

Pınar Ekmen; 1996 yılında Konya ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan Pınar Ekmen, 2014 yılında evlenmiştir. 2015 yılında anne olmuştur. Şu an iki çocuk annesi olan Pınar Ekmen, Antalya ilinde yaşamaktadır.

Pınar Ekmen İnstagram Adresi

20 Aralık 2021 tarihinde yarışmaya katılan Pınar Ekmen, elinin lezzetini kanıtlamak, yarışmadaki bilezikleri almak için geldiğini, eşinin aşçı olmasından dolayı onun öğrettikleri ile bunu başaracağını ifade eden Pınar Ekmen’in sosyal medyada hesabı çok merak edildi.

Pınar Ekmen’in instagram var mı ? Pınar Ekmen instagram adresi ne? İşte cevabı…

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen’in instagram adresi; @Pınarrekmenn adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen’in Geldiği Bölüm – 20 Aralık 2021

20 Aralık 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen’in programa 826 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Pınar Ekmen’in yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu