Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Pınar Kim? 23 Eylül Yeni Gelen Yarışmacı

23 Eylül 2019 Pazartesi programın 356. bölümünde Gelinim Mutfakta Pınar ve Kaynanası Emine hanım yarışmaya dahil oldular. Biz de bu yazımızda bu hafta yarışmaya yeni gelen yarışmacı ve kaynanayı sizlere tanıtacağız.

Bugün yarışmaya yeni gelen Pınar acaba kimin yerine geldi? diye merak edenler olabilir. Kısaca anlatmak gerekir ise iki hafta önce programa dahil olan Hilal, geldiği hafta Ezgi ile eleme potasına düşmüş ama potadan Hilal çıkmayı başarıp, Ezgi’yi elemişti.

=> [mavibuton]27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton]
hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bir sonraki hafta yarışmada tutunmayı başaramayan Hilal, hafta finalinde 41 puanla en düşük puanı alması nedeni ile yarışmadan elendi. Yerine ise bu hafta Pınar dahil oldu.

=> [pembebuton]25 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Pınar (Yeni Gelen Yarışmacı)Bu hafta Hilal’in yerine 23 Eylül Gelinim Mutfakta Pınar yarışmaya dahil oldu. Daha ilk dakikadan kaynanası Emine hanımın sözleri, diğer kaynanaların dikkatini çekti. Sert mizacı ile dikkatleri üzerine çeken kaynana Emine hanımı da bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

23 Eylül Gelinim Mutfakta Pınar Kim

Bu hafta programın 356. bölümünde dahil olan Pınar ilk dakikadan ağır başlı bir imaj çizmiş olsa da kaynanası Emine hanım henüz kendisini tanımadan, çıkan fragmanda sözlediği sözler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şimdi o sözleri verip saha sonra Pınar kimdir? sizlere yeni gelen yarışmacıyı tanıtmaya devam edeceğiz.

=> [pembebuton]23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton]  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Büyük Gelin işle gelmek isterdim. Onun burada olmasını isterdim. Onu daha çok seviyorum.

Bu sözler bende bu hafta çok konuşulacak. Sadece bu değil. Programa katıldığı gelini Pınar’ın evinde kalmak isteyen Emine hanım yaşadığı bir olayı milyonların önünde anlatması sanırım bu hafta en çok konuşulan konular arasında olacak [pembetext]Not:[/pembetext] Gelinim Mutfakta Emine hanım hakkındaki tüm bilgiler yazının sonunda sizleri bekliyor.23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Pınar (Bu Hafta Yeni Gelen Gelin)Emine hanım gelinin evinde 3 ay gelmek istediğini ama bir hafta dahi kabul etmediğin dertli dertli anlattı. Bakalım bu ağır eleştirilere kameralar karşısında Pınar’ın nasıl cevaplar vereceği merak konusu oldu.

=> [pembebuton]24 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton]  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Hilal’in yerinde 23 Eylül 2019 Pazartesi 351. bölümde dahil olan Pınar hakkında elde ettiğimiz tüm bilgileri sizlere aktarırken, aynı zaman Pınar ile birlikte programa dahil olan kaynana Emine hanım hakkında elde ettiğimiz tüm bilgiler hemen alt kısımda maddeler halinde sizleri bekliyor.  23 Eylül Gelinim Mutfakta Emine Kaynana (Yeni Gelen Yarışmacı)

23 Eylül Pazartesi (2019) günü yarışmaya katılan Gelin Pınar‘nın bilgileri;

 • İstanbul’dan yarışmaya katıldı
 • Aslen Tekirdağlı 
 • 10 yıllık evli
 • 2 oğlu var
 • 30 yaşında 
 • Ev hanımı

Pınar ikinci gün puanlamasından sonra annesinin küçük yaşta öldüğünü babasının da aynı şekilde hayatta olmadığını, bu sebeple kaynanası tarafından kabul görmediğini, bu karşın diğer gelinin arkasında ailesinin olması nedeni ile onun hemen kabul gördüğünü göz yaşları içinde anlattı.

23 Eylül Pazartesi yarışmaya katılan Pınar’ın kaynanası Emine hakkındaki bilgiler

 • İstanbul’dan yarışmaya dahil oldu
 • Tekirdağlı Manisalı
 • İki oğlu var
 • Bir Kızı var
 • İki Gelini Var
 • Büyük Gelini Daha çok seviyor
 • Programa katılmaya kendisi istemiş

Kısaca bu hafta yeni gelen yarışmacılar hakkında elde ettiğimiz bilgiler bu kadar. Bu hafta yeni gelen Pınar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce altın listesine girebilir mi? yorumlarınızı bekliyorum.

Gelinim Mutfakta Pınar’in Yarışmaya Geldiği Bölüm

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan yemek programının 351. bölümünde (23 Eylül 2019 Pazartesi) programa dahil olan Pınar’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu