Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu Kimdir? [6 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı]

Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu kim? 6 Aralık 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Pınar Zaloğlu Kimdir? Yaren’in masasına gelen Pınar Zaloğlu aslen nereli? Pınar Zaloğlu kaç yaşında? Pınar Zaloğlu’nun instagram adresi ne? Pınar Zaloğlu’nun instagram var mı? 6 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen, Pınar Zaloğlu hakkında ki merak edilen tüm bilgileri  alt kısımda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta Pınar Ekmen Kimdir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (06/12/2021) 6 Aralık Pazartesi Pınar Zaloğlu kendi kaynanasından 1 puan aldı. Diğer kaynanalardan da düşük puanlar alan Pınar ilk gün, günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 6 Aralık Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

Geçtiğimiz haftalar da Yaren elenmesi ile bu sezon en çok altın kazana gelini de elenmiş oldu. Geçtiğimiz hafta Yaren’in yerine gelen Dilek, yarışmada istediği gibi varlık göstermedi. Nihayetinde 3 Aralık Cuma günü , rakiplerine kıyasla en düşük puanları alan yarışmacı oldu.

Pınar Zaloğlu kimdir (Gelinim Mutfakta Pınar)
Pınar Zaloğlu kimdir – Gelinim Mutfakta Pınar Resmi

Dilek, Yaren’in masasına dahil olsa da istediği puanları alamadığı gibi Yaren’in yerini de dolduramadı. Bu hafta yani 6 Aralık ile 10 Aralık haftasına Yaren’in masasına dahil olan Pınar Zaloğlu, Yaren kadar bilezik almak istediğini şu sözlerle ifade etti.

“Yaren kadar bilezik almak istiyorum. Elimin lezzetini göstermek, altın kazanmak için geldim!” Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu

Sözleri ile Pınar Zaloğlu, altın ve bilezik kazanmaya geldiğini, yarışmada kendisini kanıtlayacağını ifade ederken, kaynanası da kendisini bulacağını ifade etse de Pınar’ın bu iddiası, ilk gün gerek diğer kaynanalardan, gerekse kendi kaynanasında alacağı puanlara bağlı.

Pınar Zaloğlu ve Kaynana Nigar Acıöz Sönmez (Gelinim Mutfakta Yeni gelen gelin kaynana)
Pınar Zaloğlu ve Kaynana Nigar Acıöz Sönmez (Gelinim Mutfakta Yeni gelen gelin kaynana) Resmi

Bu hafta (06/12/2021) yarışmaya katılan dahil olan Pınar Zaloğlu hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu

Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu kimdir
Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu
 • İzmir de yaşıyor
 • 11 yıllık evli
 • 5 yıldır yemek yapıyor
 • 31 yaşında
 • İzmir de doğup büyüdü
 • Aile şirketi var
 • Finans üzerine
 • Eşi ile üniversitede tanıştı
 • 2 çocuk annesi
 • Bir oğlu var
 • Bir kızı var
 • Kedisi Var
 • İstanbul ilinde ikamet ediyor
 • Oldukça sosyal biri
 • Balıkesir Üniversitesinde okudu

Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu; 6 Aralık 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası ile birlikte dahil oldu. İki çocuk annesi olan Pınar, İstanbul ilinde yaşamaktadır.

Yarışmacı Pınar Zaloğlu kendisini tanıttığı video;

Pınar Zaloğlu Kimdir

Pınar Zaloğlu; İzmir de dünyaya gelen gelinim Mutfakta yeni yarışmacısı Pınar Zaloğlu aslen Denizlilidir: Balıkesir üniversitesinde okumuştur. İki çocuk annesi olan Pınar’ın bir oğlu ve bir kızı var. İstanbul ilinde ikamet etmektedir.

Pınar Zaloğlu İnstagram Adresi

6 Aralık 2021 tarihinde yarışmaya katılan Dilek Betül, elinin lezzetini kanıtlamak, geldiği masada kalıcı olmak, Yaren’in masasında Yaren kadar bilezik kazanmak için gelen Pınar Zaloğlu instagram adresi oldukça merak edildi. Dilek Betül’ün instagram var mı ? Pınar Zaloğlu instagram adresi ne? İşte cevabı…

Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu’nun instagram adresi; @Pınarzaloğluu adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu’nun Geldiği Bölüm – 6 Aralık 2021

6 Aralık 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Pınar Zaloğlu’nun programa 816 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Pınar Zaloğlu’nun yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu