Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Puan Durumu: 10 Haziran Puanları İle Netleşti! Bugün Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Pazartesi günün birincisi kim oldu? 9 Günlük ramazan bayramı arasından sonra yeniden karşımıza yeni bölümü ile karşımıza çıkan Kanal D’nin sevilen yemek yarışma programında eskilerden güçlü bir rakip dahil olacak. Bu yarışmacı Hatice Karabulut ile kaynanası Hüsniye Karabulut. Bakalım onların dahil olması ile 10 Haziran Pazartesi Puanları verildiği esnada dengeler nasıl değişecek? Hatice Karabulut diğer kaynanalardan da yüksek alıp ilk günden 10 Haziran puan durumu açısından zirveye yerleşmeyi başarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlasının cevabı yazımızın satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere Hüsniye ile Hatice yarışmanın 1. bölümünde yarışmaya dahil olmuş yaklaşık 4 ay boyunca yarışmada kalmayı başarmışlardı. Bu süre zarfında 10 adet bilezik sahibi olan Hatice ile kaynanası yorulduk diyerek yarışmaya dahi bilgi vermeden yarışmadan ayrılmışlardı. Fatih Ürek ise bu durumu o zaman çok sitem dolu sözlerle ifade etmişti.

=>  [pembebuton]2 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu, yeni sezonun üçüncü haftasında kim çeyrek altını kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Bakalım yeniden yarışmaya dahil olan Hüsniye hanım gelinin tabağını 10 Haziran Pazartesi gelinim mutfakta puanlama sırasında bulabilecek mi? Merakla bekleyeceğiz.

==> [mavibuton]12 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.  10 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi İle Kaynanası Reyhan

Hüsniye Karabulut yaklaşık olarak 4 ay yarışmada kalmasına rağmen gelini tabağını devamlı bulabilen bir kaynana olmadığını ama hakkaniyetli puanlar verdiğini gördük. Aradan yaklaşık 1 yıl geçtikten sorna yeniden programa dönen fenomen kaynana, Gelinim Mutfakta 10 Haziran Pazartesi puanları sırasında kime nasıl puanlama yapacağını şahsen merak ediyorum. Yine hakkaniyetli puanlama mı yapacak? Yoksa gelini için agresif bir puanlama mı? yapacağını zamanla göreceğiz. 10 Haziran 2019 Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açısından Günün Sonuncusu Vahide ile Kaynanası

Yarışma da gözlemlediğim kadarı ile tüm yarışmacılar tecrübeli hale geldi. Ezgi artık en tecrübeli yarışmacı olurken, Gülcan ise hiç elenmeden buraya kadar gelebilmesi büyük bir başarı örneğidir. Vahide iki haftadır kalitesini ortaya koymayı başardı. Lakin Vahide artık devler liginde mücadele edecek. Bakalım Haftalık Puan Tablosu kısmın da hangi gelin gerçek manada elinin lezzetini konuşturmayı başarabilecek? Yorumlarınızı bekliyorum.

==> İlk gün yarışmaya katılan Hatice istediği puanları alamsa da ikinci gün şeytanın bacağını kırmak istiyor. Hatice’nin ve diğer yarışmacıların [pembebuton]11 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

10 Haziran Pazartesi puanları artık daha dikkatli verilecek. Neden mi? Çünkü en ufak hata bir anda eleme potasına kadar sürüklenmesine neden olacağı için. Özellikle üç kaynana en az yarışmada 4 ay boyunca kalmış tecrübe sahibi olması nedeni ile bariz belirgin bir yemek yapıp kaynanasından yüksek almak isteyen gelinleri gafil avlayacak. Ezgi ilk zamanlar şekil olarak tombik yapıyordu. Şu an bunu yapmamaya özen gösteriyor. Eğer yeniden bunu yapacak olursa Hüsniye hanım bunu kolaylıkla bulup, 1 puan verecektir. 

Haftanın ilk günü olması ve yeni bir yarışmacı programa dahil olmasını bir kenara bıraktığımız da bugün tek gerçek var. O da 10 Haziran Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Program bitiğinde elde kalacak bir tek çeyrek ve haftalık toplam puan durumu açısından zirvede yer alama olacak. Bu sebeple her yarışmacı ilk günden zirvede yer alabilmek adına birbiri ile kıyasıya yarışacaklar.Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanlaması ile Dengelerin değişim resmi

Sizlere geçmişten bir kesit paylaşmak istiyorum. Bugün yarışmaya gelen Hüsniye ile gelini Hatice sebepsiz yere yarışmadan çekilmesinden dolayı program hemen tecrübeli bir yarışmacıyı yarışmaya davet etti. O da Sevim hanım ile gelini Cansu olmuştu. Cansu geldiğinde, karnı burnunda bir halde idi.

Programda yaklaşık 2 haftadır yarışan Ezgi’yi, Cansu elemeyi başardı. Sonraki hafta Cansu doğuma gidince, Cansu’nun yerine Ezgi ve Reyhan ikilisi, yeniden dahil oldu. Yani Hatice&Hüsniye ikilisi güçlü rakiplerini kendi elleri ile oluşturmuş oldular. Not: Bugün Kim Birinci sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.10 Haziran Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Hatice ile Kaynanası Hüsniye

Bugün haftalık toplam puanlar da en yüksek puanı alıp çeyrek altını alacak olan gelin aynı zamanda hem günün birincisi hemde zirvenin de sahibi olacağı için tecrübeli yarışmacılar bu fırsatı kaçırmamak adına kıyasıya yarışıp kaynanaların kendi tabaklarına yüksek puan vermesi için ellerinden geleni yapacaklar.  

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Günün Birincisi İle 10 Haziran Puanları

Ramazan bayramının verdiği 9 günlük aradan sorna yeniden karşımıza gelen yarışma programında bizleri eski ve seyirciler tarafından çok istenen bir yarışmacının programa dahil olması ile bir sürpriz karşılıyor. Programın 1. bölümde var olan Hüsniye ile gelini Hatice yeniden programa dahil olacaklar. Oldukça tecrübeli olan bu ikili Bugün günün birincisi kim oldu? sorusuna cevap verebilmek ve karşılığında kendi isimleri olması için yeniden kendisini ispatlamaya çalışacak. Not: 10 Haziran Pazartesi Puanları yazının en son kısmında tablo içinde verdik.Gelinim Mutfakta 10 Haziran Pazartesi Puanlaması ile Çeyrek Alını Alan Hatice

Dikkat ettiğim kadarı ile uzun bir zamandır reytinglerinde gerilemeye yaşayan program bu duruma dur diyebilmek adına seyircilerin de çok istediği Hatice’yi yeniden programa dahil etmesi ile reytinglerde bir kıpırdama bekliyor. Bakalım bu kıpırdama olacak mı? Eski reytingleri ile kıyaslayıp, daha sonra bu konuda sizlere bilgi vereceğiz. Dikkat: 10 Haziran Pazartesi puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani ramazan bayramı öncesi hafta finalinde Vahide en yakın rakibi Ezgi’ye bile 6 puan fark atıp, 72 puanla bileziklerin sahibi olurken Ezgi 66 puan da kalmıştı. Son zamanlarda sessiz gemi misali bilezik alma konusunda ismini artık çok az duyduğumuz Gülcan ise 64 puan da yine Ezgi’nin gerisinde kaldı. Hatice ise 38 puan ile eleneceğini Çarşamba gününden garantilemişti ki final günü Hatice elendi ve gitti. 10 Haziran Gelinim Mutfakta Puanları Açıklanmadan Önce Fatih Ürek Ve Yarışmacılar

Bugün Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanlama sırasında tecrübeli kaynanaların adeta savaşı olacak. Bu savaşta ezilecek olan Vahide’nin kaynanası Güller hanım bu savaşta ayakta kalabilmesi oldukça zor. Reyhan hanım çok konuşan biri. Tıpkı Hüsniye hanım gibi. Aynı şekilde Besime hanım yer geldiğinde lafını çekmeyen ve kendi gelininin tabağını nokta atışı bulan bir kaynana olması nedeni ile Güller hanımın bu devler liginde işi oldukça zor olacak.

Yukarıdaki sebeplerden dolayı Güller hanımın ayakta kalabilmesi için kesinlikle Gelinim mutfakta puanlama kısmında ince eleyip sık dokuyarak hatasız bir şekilde kendi gelinine bulması gerekiyor. Aksi halde bu Cuma yolcu ederiz.

10 Haziran Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce bugün sunum kısmına gelinlerin yapıp getireceği ve kaynanaların tadıp, puanlama yapacağı günün yemeğinin adını ve sonrasında malzeme listesini vermek istiyorum. Daha sonra 10 Haziran Pazartesi puanları kısmına geçip hangi kaynana kime kaç puan verdiğini aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran  Günün Yemeğinin Malzemeleri

 • 500 gram taze bakla
 • 1 çorba kaşığı un
 • Yarım çay bardağı limon suyu
 • 5 diş sarımsak
 • 1 çay bardağı zeytinyağı
 • 1 tatlı kaşığı toz şeker
 • 1 kase yoğurt
 • 1,5 litre su
 • 1 kahve fincanı süt
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1/2 demet dere otu
 • 2 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek ilk gün verilen günün yemeği için yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Bu süre içerisinde gelinlerin yemeği tam ve eksiksiz yapması istenildi. Gelinlerde ilk günden zirveye yerleşmek adına hemen yemeğini yapmaya koyuldu. bu arada gelinler eski yarışmacı Hatice ile geçmişi andılar. Belirtilen süre içerisinde tüm yarışmacılar yemeğini yapmayı başardı ve sunum kısmına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Puanları (10/06/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta 10 Haziran Pazartesi Puanları Açıklarken Fatih Ürek*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Vahide : 4
Hatice : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 3
Vahide : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5

*************************
” 10 Haziran 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Vahide : 2
Hatice : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Vahide  : => Güller’in Gelini 4
Hatice : 5

*************************

Gelinlerin 10 Haziran 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 5 2 3 3 13
Gülcan 3 3 5 1 12
Vahide 4 1 2 4 11
Hatice 1 5 1 5 12

*************************
Dikkat! Bu gün saat 21:00 de İnstagram hesabımız da bilezikleri alacak ve elenecek isim açıklanacaktır. Bizleri instagram da takip etmeyi unutmayınız. instagram hesabımız => dizicenter_net olarak bulabilirsiniz.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (10 Haziran – 14 Haziran Haftası) – Pazartesi

*************************

Ezgi      : 13
Gülcan : 12
Vahide : 11

Hatice : 12
*************************

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

10 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 10 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒EZGİ
10 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ VAHİDE

*************************

Gelinim Mutfakta 317. Bölüm 11 Haziran 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu