Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın Kimdir? [Best Of 5. Hafta]

Gelinim Mutfakta Rümeysa best of 5. haftasına yeniden yarışmaya katılan isim oldu. 16 Mart Pazartesi günü elenen Başak Kuvel’in yerine fenomenler yarışmacısı olarak gelen Rümeysa ve kaynanası Nezahat hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızda sizleri bekliyor.

Rümeysa Aydın daha önce ne zaman geldiğini ve neden gittiğini merak edenler için detaylı bir haber yazmak istedim. Zira bu haberin içeriğinde dikkatli düşünenler için önemli bilgilere yer veridi.

Rümeysa ilk gün (16 Mart 2020) kaynanalardan toplamda 13 puan aldı. Günü maalesef birinci bitiremedi. Bir puan fazla alan Hatice günü birinci bitirdi.

Geldiği ilk gün Elif ve Ezgi arasında soğuk rüzgarlar estiğini fark eden Rümeysa Aydın, Elif’i desteklerken, Ezgi’yi yerden yere vurdu. 

=> 16 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi  ve puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Rümeysa Kimdir?

Rümeysa Aydın daha önce yarışmaya bir defa katılmıştı. Eski arşivlerimizi açtığımızda 10 Aralık 2018 tarihinde Cansu’nun Hatice Karabulut’u elemesinden sonra yarışmaya katılmıştı. Yani şu an rakibi olan Hatice’nin yerine gelmiş ve Hatice ile daha önce hiç yarışmadı.

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın (16.03.2020)

Yarışmada Cansu ile çok sıkı arkadaş olmayı başaran Rümeysa, yarışma sonrasında da sevdiği arkadaşı ile görüşmeye devam ettiğini sosyal medya paylaşımlarında görüyoruz.

Rümeysa Aydın Nasıl Elenmişti?

11 Ocak 2019 tarihinde Rümeysa, Ezgi Yağnur ve Sina’nın yarıştığı hafta en düşük puanı alan Ezgi olmasına rağmen Sina kendisi en düşük puanı alan gelin olduğunu iddia etmiş ve olayı kapamaya çalışmışlardı. İşin aslı o hafta en düşük puanı alan yarışmacı Ezgi Yıldırım olmuştu. Lakin, Fatih Ürek o hafta sonuçları açıklamayacağını söyleyerek izleyenleri şok etmişti.

Rümeysa ise yarışmada ne kadar kalacağını bilmediğini ve açık öğretim sınavları olduğunu bahane ederek yarışmadan çekildiğini söylese de herkes Ezgi gitmesin diye çekildiğini düşündü. Şahsi olarak ben de Ezgi elenmesin diye Rümeysa gittiğini düşünüyorum. Sonuç olarak 11 Ocak 2019 tarihinde Rümeysa Aydın yarışmadan çekildi.

Rümeysa Sınavlarının bitiminde geri geleceğini söylese de aradan geçen 1 yıl sonunda ve yaz tatilinde programa dahil olmaması, işin aslının sınav değil Ezgi olduğunu düşündürdü.

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın Bilgileri

16 Mart Gelinim Mutfakta Yeni yarışmacı Rümeysa Aydın

 • 25 yaşında
 • 1,5 yıllık evli
 • İktisat okuyor (açıköğretim)
 • Eşi futbolcu
 • 1995 Trabzon doğumlu
 • Aslen Trabzonlu
 • 7 aylık hamile
 • oğlu olacak
 • adını Çahan Koymak istiyor
 • Doğma büyüme İstanbullu
 • Pendik de İkamet ediyor
 • İstanbul’dan katılıyor

İlk geldiği zamanda Eşinin futbolcu olduğunu duyunca Fatih Ürek çok şaşırmıştı. Rümeysa’nın eşli 1. ligde top koşturmaktadır. Kaynanası ile kafa dağıtmak ve anı olsun diye katıldığını söyleyen Rümeysa, yarışmadan kendi istediği ile çekildiği için yeniden best of yarışmasında yarışacak.

Rümeysa hakkında bazı bilgiler elimize gelmektedir. Elenmesi ile ilgili bazı bilgiler elimize ulaştı. Hatice Karabulut’un bazı hamlesi ve birilerini kayırma girişimleri olduğu bilgisi umarım yanlıştır diyor ve Rümeysa ile kaynanası Nezahat’ın geldiği bölüm fragmanını vererek yazımı bitirmek istiyorum.

Rümeysa İle Kaynanası Nezahat’ın Geldiği Best Of Haftası

16 Mart 2020 tarihinde Best of yani en iyilerin yarıştığı hafta elenen Başak Kuvel’in yerine programa dahil olan Rümeysa aydın ile kaynanası Nezahat Aydın’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu