Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Rümeysa Kim? Rümeysa’nın Kaynanası Nezahat Nereli, Kaç Yaşında? Gelinim Mutfakta 10 Aralık Yeni Yarışmacılar

Gelinim mutfakta 10 Aralık Pazartesi günü yeni bir haftaya merhaba derken yeni hafta demek yeni yarışmacı emek olduğunu ve yeni gelinin yanında puanlamayı %100 değiştirme kabiliyeti olan kaynanasının yarışmaya katıldığını artık hepimiz biliyoruz. Hatice’nin yerine kim geldi? Gelinim Mutfakta Rümeysa kim? Bu yazımızda yeni gelen gelin ve beraberinde katılan kaynanası kim olduğundan bahsediyor olacağız. [saributon]Rümeysa’nın 14 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/saributon] hakkında bilgi almak için ilgili sayfamıza geçmek için tıklayınız.

Yarışmacıların sosyal hayatına karışmadan sadece bize tanıttıkları bilgiler doğrultusunda tanıtacağımızı bir kez daha söylerken, bir çok yarışmada fark ettiğimiz gelen yarışmacılar ajanslara kayıtlı olduğunu çok kez gördük. Bizler buraya gelen yarışmacıları ajans kadı olup olmadığını kontrol ediyoruz. Halkın içinden gelmiş gibi gösterilmesinin önüne geçmek istiyoruz. Bu arada Rümeysa’nın, [kirmizibuton]12 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/kirmizibuton] açısından bulunduğu yeri görmek için tıklayınız.

Şunu açıkça söylemeliyim ki Gelinim Mutfakta yarışmasına gelen tüm yarışmacıların ajans kayıtları yok. Gerçekten içimizden geliyorlar. Bu gün de Gelinim Mutfakta Rümeysa yarışmaya katıldı ve yaptığımız araştırmalar da hiç bir ajans geçmişini bulamadık. Rümeysa’nın, [mavibuton]Gelinim Mutfakta 11 Aralık Salı Günün Birincisi[/mavibuton] olup olmadığını görmek için tıklayınız.

Fatih Ürek en iyi gündüz kuşağı Altın kelebek ödülünü aldı. Bu ödülü almasında en büyük etken, gelen yarışmacıları ajanslardan getirmedikleri ve doğallıktan yana tavır aldıklarından bu başarıya sahip ve bu ödüle layık görüldüler. Bizler de izleyiciler olarak Bes yapıma Kanal D ye ve Fatih Ürek’i bu ödülü aldığı için tebrik ediyoruz ve hak ettiğini düşünüyorum. Bu gün yani Bu gün yani 10 Aralık Pazartesi günü Rümeysa yarışmaya katıldı. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 10 Aralık Puan durumu[/pembebuton] için tıklayınız.

Rümeysa’nın hobileri? Yaşam tarzı gibi özel hayatını ilgilendiren bir çok bilgileri değil sadece nereli kaç yaşında nereden katılıyor gibi sığ bilgileri verip, bizim için önemli olan kısmı Rümeysa’nın elinin lezzetinin nasıl olacağını ve nasıl olması gerektiğini konuşacağız.

Gelinim Mutfakta Kaynana Nezahat, ise puanlamayı oldukça etkileyen bir faktör olduğu için sadece Rümeysa’yı tanıtmanın yeterli olmayacağı için kaynana Nezahat hakkında ufak da olsa bilgi verip nasıl puanlama yaptığı bizleri için daha önemli olduğu için bu konu üzerinde daha çok duracağız.gelinim mutfakta rumeysa ile kaynanası nebahat resmi 1

Gelinim Mutfakta Nezahat kaynana izleme odasındaki görüntüsüne bakarak bazı izlenimler elde ettik. Sakin olduğu kadar otoriter bir yapısının olduğu daha ilk konuşmasından belli ediyor. Az konuşan ama çok iş yapan yani gelini Rümeysa’yı bulan bir hava verdiğini gördük. Bakalım yarışmada nasıl bir performans ortaya koyacak. Kendi gelini Rümeysa’nın tabağını bulmayı başaracak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta Rümeysa, Cansu’nun Hatice’yi elemesi ile yarışmaya katılmıştır. Yani Rümeysa yarışmaya Hatice’nin yerine geldi. Peki Hatice gibi yüksek puanlar almayı başarabilecek mi? İlk gün aldığı puanlar heyecana verip sonraki yani Salı’dan itibaren aldığı puanlar çok önemli olacak.

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Rümeysa de bu yarışmaya ödülü yani günün sonunda çeyrek altını hafta finalinde beş bileziği almak için buraya yani yarışmaya katıldı. Ancak elinin lezzeti olan değil en çok puanı alan gelin bu ödülü aldığı için yeni gelen gelin sadece güzel yemek yapmayacak. Aynı zamanda en yüksek puanlar alan Cansu ile Elif’in tabaklarına lezzet bakımından çık benzetmesi gerekecek. Bakalım bunu başarabilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Bu hafta yani 10 Aralık yeni gelen yarışmacılar hakkındaki tüm bilgiler bu sayfanın en sonunda doğru maddeler halinde ekledik. Bu bilgilere ulaşmak için yazının sonuna gidiniz. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Rümeysa hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık.

10 Aralık 2018 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen Rümeysa kim olduğunu kısaca anlatırken, Rümeysa’nın kaynanası Nezahat nereli?, kaç yaşında? Bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yeni gelen Rümeysa hangi gelinin yerine geldi? diyenler için geçen hafta finaline kısaca değinmek istiyorum.

Geçtiğimiz hafta başından itibaren Hatice istediği puanları alamsa da bir çok kişi hafta finalinde Hatice en yüksek puanı alıp en azından elenmekten kurtulacağını düşündü. Çünkü iki hafta önce Cuma finalinde en geride başladığı yani eleme potasında başladığı yarışmaya beş bilezik alarak çıkmasının çok büyük etkisi olmuştu. Ancak Perşembe günü puanlama sonrası en yüksek ile en düşük puan arasında 20 puandan daha fazla fark açılınca Hatice için ufak ufak yol gözüktü ve Cuma puanlama sonucunda en düşük puanı olduğu için elendi ve bu hafta Hatice’nin yerine yarılmaya Rümeysa katıldı. 

10 Aralık da yarışmaya yeni katılan yarışmacılar, Gelinim Mutfakta Rümeysa kim? ve kaynanası Nezahat hanım kim, nereli? olduğunu hemen yazının alt kısmında sizleri bekliyor. gelinim mutfakta rumeysa ile kaynanası nebahat resmi 2

Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın Hakkındaki Bilgiler

  • 24 yaşında
  • 1,5 yıllık evli
  • İktisat okuyor
  • Eşi futbolcu
  • Aslen Trabzon
  • Doğma büyüme İstanbullu
  • Pendik den katılıyor

 

Rümeysa’nın kaynanası Nezahat Aydın Hanım

  • Kocaeli
  • Aslen Gümüşhaneli

 

Gelinim Mutfakta Rümeysa’nın Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu