Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Sabahat Nergiz Kimdir?

Didem Nergiz'in kaynanası Sabahat Nergiz Bilgileri

Gelinim Mutfakta Sabahat Nergiz 19 Ekim Pazartesi günü yarışmaya katılan kaynana oldu. Gelini Didem Nergiz ile birlikte gelen Sabahat Nergiz kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Sorularının cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Serpil Sarper hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme – (26/10/2020) 26 Ekim Cuma günü geldikleri haftanın ilk final bölümünde gelini Didem haftanın en düşük puanını aldığı için yarışmaya veda ettiler. 

Hafta içi 14:00 da yeni bölümleri ile karşımıza çıkan yarışma programında hafta için ilk bölüm de yeni bir gelin ve kaynana yarışmaya dahil olurken, hafta finalinde en düşük puanı alan gelin ve kaynanası da yarışmaya veda ediyor.

Geçtiğimiz hafta Nurcan ile kaynanası Havva hanım her ne kadar yarışmaya iddialı başlasa da hatta bir çeyrek bile kazansa da Nurcan sonunu iyi getiremediği için programa veda eden isim oldu. Nurcan ile birlikte kaynanası Havva hanımda elendi.

=> 19 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Sabahat Nergiz ile gelini Didem Nergiz

Bu hafta kaynana :Havva’nın yerine Sabahat Nergiz programa gelini Didem ile birlikte dahil oldu. Bugün kaynana Sabahat’ın vereceği puanlar bir hayli önemli. Zira bu haftanın ilk bölümünde gelini Didem aynen şu ifadeleri kullandı.

“Benim kayın validem ile yemek konusunda kimse tartışamaz.” Sabahat Nergiz’in gelini

Kaynana Sabahat’ın verdiği puanlar diğer gelinlere düşük gelmiş olmalı ki Sabahat’ın verdiği puanları eleştiren gelinlere karşılık Sabahat’ın gelini Didem’den anında karşılık geldi. Anlaşılan o ki bu hafta dahil olan gelin ve kaynana oldukça dişli.

Gelinim Mutfakta Sabahat Nergiz Bilgileri

Gelinim Mutfakta Sabahat Nergiz
Sabahat Nergiz resmi
  • Aslen Diyarbakırlı
  • 1958 doğumlu
  • Şu an 62 yaşında
  • 45 yıllık evli
  • İzmir Meneden de yaşıyor
  • Lahmacun salonunda çalışıyor
  • Sulu yemekler yapıyor
  • Kendi işletmesinde çalışıyor
  • Üç çocuk annesi

19 Ekim 2020 tarihinde gelini ile birlikte gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan kaynana Sabahat aslen Diyarbakırlıdır. 62 yaşında olan kaynana Sabahat İzmir meneden de yaşıyor. Kendi aşçıdır.

Kendilerine ait olan lahmacun salonunda sulu yemekler yapan Sabahat kaynana yemekleri özellikle sulu yemeklere çok hakim. Gelinin tabağını bulma noktasında hiç zorlanmayacağını dile getirse de kameralara alışık olmadığı için ilk hafta bocalayabilir.

Sabahat Nergiz; 62 yaşında üç çocuk annesidir. İzmir meneden ilçesinde ikamet etmektedir. Programı severek izleyen kaynana Sabahat hanım Diyarbakır da dünyaya gelmiştir.

Sabahat Nergiz (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

19 Ekim 2020 tarihinde elene Havva kaynananın yerine programa dahil olan aşçı kaynana Sabahat Nergiz’in geldiği bölüm fragmanı.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu