Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Saniye Erçel Kimdir? (Kaynana)

Sibel Çağlar'ın Kaynanası Saniye Erçel'in Bilgileri

Gelinim Mutfakta Saniye Erçel 18 Ocak Pazartesi günü 621. bölümde yarışmaya gelini Sibel Çağlar ile birlikte katılan elinde büyüteç ile dikkatleri üzerine çeken kaynana Saniye Erçel kimdir? Aslen nereli? Nerede yaşıyor? Kaç yaşında? Sorularının cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Saniye Erçel; Kendisi aşçıdır. İstanbul da yaşıyor. Özle sektörde yıllarca aşçılık yapıp şef vasfına yükselmiştir.

(Güncelleme 25.01.2021) 22 Ocak Cuma günü elenmekten kurtulan aşçı kaynana Saniye yeni haftaya ise oldukça iddialı başladı.

=> Gelinim Mutfakta Hacer Alamehmet hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçen hafta11 Ocak ile15 Ocak haftasında yarışmaya dahil olan Memduha ile kaynanası Tuncay yarışmada hafta başında sonuna kadar iyi puanlar alamadı. Bunun sonucunda ise 15 Ocak 20201 tarihinde yarışmadan elenen takım oldu. Bu hafta Memduha’nın yerine Sibel dahil olurken, kaynana Tuncay’ın yerine ise Saniye Erçel gelinim mutfakta bu hafta gelen kaynana oldu.

=> 18 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Saniye Erçel - Gelinim Mutfakta Sibel'in kaynanası Saniye

Saniye kaynana daha ilk bölümde yemekleri tatmadan önce elinde büyüteç ile yemekleri tek tek kontrol etmesini şaşkınlıkla izleyen Seda Sayan, neden bunu yaptığını kaynana Saniye’ye sorduğunda yeni gelen kaynana şöyle cevap veri.

“Yemekleri incelemeden tatmıyorum!” Saniye Erçel

Sözleri ile aslında yemeklerin hijyenik olmasına değil, gelinin tabağını bulması için geliştirdiği bir strateji olarak yorumlandı. Özellikle Nurten kaynana bunu açıkça dile getirip, gelinin tabağını bulabilmek için yaptığını açıkladı. Lakin bunu Saniye kaynana kabul etmedi.

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelen Saniye Erçel hakkında merak edilen bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Saniye Erçel Bilgileri

Gelinim Mutfakta Saniye Erçel

  • Özle sektörde aşçı olarka çalışıyor
  • İstanbul da yaşıyor
  • Kendisi şef
  • Yemekleri büyüteç ile inceliyor
  • Yemekleri incelemeden tatmıyor
  • Gelinin yemeklerini biliyor
  • Sessiz bir yapısı var

18 Ocak 2021 tarihinde gelini Memduha ile birlikte yarışmaya dahil olan yeni kaynana elinde büyüteç ile ortaya çıkması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken gelini de ellerinde ki ojeyi sökmeyeceğini söylemesi nedeniyle gelini de ilk gündem gündem oldu.

Saniye Erçel (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

18 Ocak 2021 tarihinde gelini Sibel Çağlar ile birlikte programa dahil olan Gelinim Mutfakta Saniye Erçel’nin geldiği bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu