Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Saniye Kuşçu Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Saniye

1 Mart Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı Saniye Kuşçu Bilgileri

Gelinim Mutfakta saniye Kuşçu kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 1 Mart Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya dahil olan Saniye Kuşçu Kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Saniye Kuşçu’nun instagram adresi ne? Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Geçtiğimiz hafta Esra kendisine tanınan ikinci şansı maalesef istediği gibi kullanmadığı için 26 Şubat cuma günü yarışmadan elenen isim oldu. bu hafta Esra’nın yerine dahil olan yarışmacının adı Saniye Kuşçu oldu.

=> Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Saniye ile otobüs ve tır şoförü olan kaynanası Nurşen Kuşçu programa ilk adımı attıklarında horon oynaması, sonrasında Saniye tüm gelinlere fındık vermesi dikkatlerden kaçmadı. Saniye bu durumu şöyle açıkladı.

“Benim hızıma diğer gelinler yetişebilsin diye fındık verdim!” Saniye Kuşçu

Sözleri ile Saniye kendisinin ne kadar iddialı bir gelin olduğunu göstermeye çalıştı.

=> 1 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yani 1 Mart 2021 tarihinde yeni gelen Gelinim Mutfakla Saniye Kuşçu hakkında merak edilen tüm bilgiler alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta saniye Kuşçu

Gelinim Mutfakta Saniye Kuşçu

  • 1993 yılında doğdu
  • Aslen Giresunlu
  • Bir çocuk annesi
  • İstanbul da yaşıyor
  • 4 yıllık evli
  • 2017 yılında evlendi
  • Sağlık yönetimi bölümünde okuyor
  • Oldukça enerjik bir yapısı var

1 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı saniye Kuşçu oldu. Henüz 28 yaşında olan Saniye 4 yıllık evli bir çocuk annesidir. yemek yapmayı ve mutfakta olmayı çok seven Saniye kendisine ve el lezzetine çok güveniyor.

2017 yılında evlenen Saniye İstanbul beylik düzünde yaşıyor. Memleketi Giresun Görele ile bağlarını hiç koparmadığını dile getiren Saniye enerjik yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Saniye Kuşçu kimdir

Saniye Kuşçu kimdir Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı

saniye Kuşçu; 1993 yılında Giresun da dünyaya gelmiştir. Aslen Giresunlu olan Saniye 28 yaşındadır. 4 yıllık evli bir çocuk annesi olan sAniye “sağlık yöntemi ” 3. sınıf öğrencisidir.

saniye Kuşçu İnstagram Adresi

1 Mart ile 5 Öart tarihleri arasında kaynanası Nurşen ile birlikte yarışacak olan yarışmacı Saniye Kuşçu’nun instagram adresine @saniye.kuşcu1 adresinden kendisine ve sosyal medyada paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta saniye Kuşçu’nin Geldiği Bölüm

1 Mart 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta saniye Kuşçu’nun programa geldiği 651. bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Kaynanası Nurşen ile birlikte programa katışan Saniye’nin videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu