Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Şebnem Kim? Cansu Kim? Gelinim Mutfakta Hatice Neden Ayrıldı?

Gelinim Mutfakta Şebnem kim olduğunu kaynanası Suzan nereli olduğunu anlatırken bu hafta gelim mutfakta Hatice neden ayrıldı? niçin gelinim mutfakta Cansu ile kaynanası Sevgül yarışmaya dahil oldu. Hatice neden yarışmadan çekildiğini anlatmaya çalışacağız.

Gelinim Mutfakta Cansu ve Şebnem Kim Nereli Kaç Yıllık Evliler? Yarışmacıları Tanıyalım!

Gelinim Mutfakta Şebnem kim olduğunu nasıl biri olduğunu ve yarışmacı hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca bu hafta bir ilk yaşanıp yarışmaya dahil olan Gelinim mutfakta Cansu kim? neden yarışmaya yeniden katıldığını ayrıca gelim mutfakta Hatice neden ayrıldığını anlatmaya çalışacağız.

Olaylar bu hale nasıl geldiğini anlatmaya çalışacağız. Geçen Hafta neler oldu da bu olaylar gelişti anlatmaya çalışalım. En başta bu haftanın sürprizi olan uzun zamandır yarışmada varlığını sürdüren ve altınları almak isteyen aynı zamandan yarışmada olmak ve kalabilmenin de olduğunu önemseyen Hatice ne oldu da yarışmadan çekildi? Herkesin şu na için en çok merak ettiği olayların en başında geldiğini söyleyebilirim.

Gelinim Mutfakta Hatice Neden Yarışmadan Çekildi (2 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta)

Yarışmanın tadı tuzu olan Başak ve Hatice ikilisi bir anda ikisi de yarışmadan ayrılmış oldu. Hatice daha önce bu yıl ramazan ayının başlaması ile haftanın elenen gelini olmasına rağmen Fatih bey ramazan ayının hürmetine bu hafta kimseyi elenmeyeceğini söylemesi ile Hatice elenmekten kurtulmuştu.

Bir sonraki hafta Hatice yine düşük puan almış ve elenmişti. Ancak yarışmadan kendi isteği ile çekilmek isteyen Elif herkesi final günü şok etmişti.

Elif iş hayatında sorumluluk sahibi olduğunu be bu programdaki çekimlerden sonra işine adapte olamadığını söyleyip yarışmadan çekilince Hatice yine elenmekten kurtulmuştu. Ancak geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden Başak Hatice’yi defalarca ben seni eledim ama sen her defasında geri geldin diye defalarca eleştirmişti.

29 Haziran cuma günü yarışmaya veda eden Başak tek seferde elenmesi ile arka planda bu konu mutlaka konuşulduğunu düşünmekteyim. Açıkça söylemeliyim ki Başak ile Hatice’nin çekişmesini seven izleyenlerde vardı. Başak yeniden yarışmaya dahil olmak istemiş olabilir.

Çünkü ben buraya ait birisim diyerek buranın kendisi için ne kadar önemli olduğunu söylemişti. Belki de giderken Hatice’nin elenme olayını söylemiş ve bunu da Hatice duyduğundan dolayı onur yapıp yarışmadan çekilmiş olabilir.

Biz bunlara netlik kazandırmak için Hatice’nin instagram adresinden neden yarışmadan çekildiğini basın mensubu olarak sorduk. Ayrıca Başak ait birden fazla instagram hesabı olduğundan dolayı hangisinin gerçek olduğunu tespit edemediğimiz için Başak’a bu konu hakkında soru soramadık.

Hatice’den cevap geldiği taktirde gelim mutfakta Hatice neden ayrıldığını detaylı olarak bu sayfada yer alacaktır. Sonuçta açıklama yapmadan Gelinim Mutfakta Hatice yarışmadan neden ayrıldığını Fatih bey açıklamadı. Sadece kendileri istediklerini söyledi şeklince açıklama yaptılar.

gelinim mutfakta Hatice Neden Yok neden ayrıldı

Ben daha önce Gelin evi programı da aynı şekilde yazarken yarışmacılar sözleşmeye imza attıklarından dolayı yarışma günü yarışmaktan vaz geçtiklerini ama sözleşmede cayma bedelinden dolayı yarışmak zorunda olduklarını bizzat kendilerinde duymuştum.

Gelinim mutfakta yarışma programında mutlaka programı garantiye almak adına sözleşme imzalatmışlar ve ortaya bir cayma bedeli koymuş olduklarını düşünüyorum. Ancak ortada karşılıklı bir fesih de söz konusu olabilir. bu konu hakkında hem kanal hem de yarışmacılar bu vakte kadar sizleri izleyen halk sizlerden ciddi manada bir açıklama beklediklerini söylemelim. 

Gelinim Mutfakta Şebnem Kim? (2 Temmuz Pazartesi) Eski Yarışmacı Cansu Kim?

Gelinim Mutfakta bu hafta yarışmaya yeni gelen gelinin adı Şebnem ve kaynanası Suzan hanım katıldı. Şebnem, annesi öldükten sonra kendi kardeşlerine bakabilmesi için sekiz yıllık tanışıklı olduğu ve evlenmek istedikleri halde ailevi meseleden dolayı sekiz yıllık birliktelikten sonra Şebnem’in kardeşleri de büyüdükten sonra artık evlenmelerine bir engel kalmadığı için Suzan oğlu ile Şebnem’i nişanlamış ve yaklaşık beş aylık nişanlı olduklarını söyledi.

Puanlama aşamasından sonra Nurten hanım keşke oğlun ile Şebnemi evlendirseydin de oğlun ile Şebnem baksaydı işi daha kolay olur ve gençler 8 yıllık evli olurdu diye eleştirdi.

Tuğba, Suzan hanım sözleri çok can acıtıcı olduğunu söylerken gelini Şebnem, müstakbel kaynanasının bu düşüncesini daha önceden bildiğini ve canının hiç sıkılmadığını söyledi.

2 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Şebnem Kim?

Suzan hanım müstakbel gelininin beğenmediği iki huyun birisi açık giyinmesi ikincisi ise uykuyu çok sevmesi olduğunu bizlere söyledi. Şebnem’in babası Ordulu rahmetli annesi ise Selanik göçmeni olduğunu söyledi.

Kaynanası Suzan hanım ise Tokatlı olduğunu açıkladı. Daha önce yarışmadan elenen gelinim mutfakta Cansu ile kaynanası Sevgül hanım Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanım’ın yerine geldi. Cansu gittiğinde karnı çok belli değildi ve cinsiyeti erkek olduğunu tahmin ediyorlardı.

Bebekleri kız olacağını ve doğuma daha bir ay kaldığını söyleyince Nurten hamın lafını esirgemeyerek altınları için hamileliğini niçin riske atıyorsun diye çıkışınca kaynanası Sevgül hanım bu bir cesaret örneği olduğunu ve hiç bir yerde bir haftada beş altını kimse kimseye vermediğini Cansu buradan kazandığı altınlarda doğumunu istediği şekilde yapacağını söyleyerek açıklamalarda bulundu.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cansu Kim?

Gelinim mutfakta Şebnem kim nereli kaynanasının adı ne olduğunu ayrıca gelinim mutfakta Cansu kim neden geri geldiğini açıklamaya çalışırken gelim mutfakta Hatice neden ayrıldığını yarışmadan neden çekildiği konusunda bazı fikir yürüttük.

En doğru cevabını kendisi vermesi için kendisine instagram hesabından ulaşıp neden çekildiğini sorduk. Hatice’den bir cevap gelirse buradan yayınlayacağız. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. Hatice yarısmaya bencede gelmeli programın onsuz bir tadı olmuyor yoklugu kesinlikle hissediliyor bence

  2. Evet Fatih bey her puanlamada Hatice nin yüzüne bakıp kayınvalidesine titokar vermeye çalıştı GöZlemlediğim hep Hatice yi tuttu ve BAşak ı azarladığu bile oldu malesef Bu yarışma programı Razaman ayını bagane edilip orda kalnası sağlandı haksızlıktı Evet Başak ın dediği gibi gitti geldi O yarışmayı BAşak kazanmıştır Herkesin onun üzerine gitmesine rağmen Hak yerini buldu ya hep ya hiç

  3. Başak a niye ikinci şans vermediniz de acansı yu tekrardan ösğırdınız çok haksızlık yapılıyor olmaz o yarışma Başak ka heyecan kazanmıştı

  4. Basak elendi diiye sevinmistim ama haticeyi goremeyince coook üzüldüm ne olur geri gelsinnnnnn

  5. Bence başağın gitmesi haksızlıktı tek kelimeyle yanlış yapıldı Hatice de ne hikmetse bilezik için yarışmadan nasıl ayrıldı merak ediyorum bence zoruna gitti gitsinde yani o ki yarışmadan çekilecektin baştan söyleseydin başak gitmezdi yani bu ne yapmaya çalıştı anlamadım

  6. Bizim Türkiye’mizde ne çocuklar gidiyor bu abuk sabuk yarışmaları izlemeyin bende dahil. haksızlık yapılıyorsa izlemeyelim ki çeki düzen verilsin televizyon programlarına canı isteyene kal canı isteyene git denilmemeli

  7. Başak doğru söylediği için sürekli dışlandı ve yıprandı yazık Hatice de sinsirella ancak alttan incelesin gözleriyle milleti parçalayacak şekilde baksın

  8. Hatice yoksa izlemem diyenler izlemeyin o zaman sanki Hatice çok büyük bir kayıp yaaa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu