Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Seda Neden Ayrıldı? Seda Neden Yok? [15 Haziran Salı]

15 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Seda Neden Ayrıldı? Seda Yılmaz Gelinim Mutfakta Yarışmasından ayrılma nedenleri işte bu yazımızda sizleri bekliyor. 

Bildiğini üzere 7 Haziran 2021 tarihin de Seda Sayan büyük Sezon finalinin duyurdu. Beş gelin arasında en çok istenen ve en çok programda yer alması istenen gelinlerin kıyasıya yarıştığı hafta Aysun, Yağnur, Ayten ve Seda başlasa da Seda 15 Haziran Salı günü büyük sezon finalinin ikinci haftasında kendi isteği ile ayrılan isim oldu.

Seda Yılmaz’ın hayranları ise Gelinim Mutfakta Seda Neden Ayrıldı? sorusunu gerek sosyal medyada, gerekse bizlerin mail adresine sorarak cevap aradı. Bizlerin yapmış olduğu araştırma sonucunda Seda Yılmaz Gelinim Mutfakta yarışmasından Neden Ayrıldı sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

Gelinim Mutfakta Seda Neden Ayrıldı

15 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Seda Neden yok sorusuna cevap vermeden önce kısaca Seda’nın geliş hikayesinden bahsedelim. Sonrasında Kesin bilgiyi açıklayacağız. 22 Mart Pazartesi 2021 tarihinde Seda, 19 Mart Cuma günü Zeynep Kalyon Gökçe’nin yerine gelen Hilal Özdemir’in elenmesi ile Seda Yılmaz 22 Mart 2021 tarihinde programa dahil olmuştur.

Seda 22 Mart Pazartesi gününden itibaren programda bir defa elense de yarışmada Dudu’nun sağlık sebepleri nedeniyle çekilmesi ile Seda yarışmadan ayrılmadan kalmayı başarmıştır. Seda Kendisine kalma hakkı veren Dudu ile ilerleyen zamanlarda yarışmış ve Dudu’yu da elemeyi başarmıştır.

Gelinim Mutfakta Seda Neden Ayrıldı
Gelinim Mutfakta Seda Neden Ayrıldı – Seda Yılmaz

Seda Yılmaz’ın her geçen bölümde hayran kitlesi artarken, adım adım kollarını bileziklerle, kesesini de çeyrek altınlarla doldurmayı başlarmıştır. Seda’nın büyük sezon finalinde “enlerin” arasında yer almasına karşı sosyal medyada “Zeynep Kalyon Gökçe varken neden Seda” tarzında eleştiriler gelse de Seda yemeklerine odaklanıp ne denli iyi yemek yapabildiğini göstermek için kollarını sıvasa da güçlü rakiplerinin karşısında ilk hafta istediği puanları alamadı.

Seda, kaynanaların çok iyi yemeklerine çok düşük puan vermesi, bunun yanında daha önce eli ile koymuş gibi kendi tabaklarını bulan kaynana Nagehan’ın artık kolay kolay bulamaması, bunun yanında Seda bileğinden geçirdiği (Alçıya dahil alınmayan ufak bir kaza) sonucu Seda 15 Haziran Salı günü gelinim Mutfakta yarışmasından Ayrılmıştır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, Seda Yılmaz hakkında bilgi almak için alt kısımdaki linke tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Seda Neden Yok

Seda Yılmaz 15 Haziran Salı gününden itibaren yarışmadan ayrıldı. İşte Seda’nın ayrılmasına neden olan bazı olaylar;

Gelinim Mutfakta Seda Neden Yok - 15 Haziran Salı
Gelinim Mutfakta Seda Neden Yok – 15 Haziran 2021 Salı
  1. Büyük sezon finalinde kaynanalar arasında gözle görünmeyen anlaşma olması
  2. Kaynanalar Seda’nın iyi tabaklarına hep düşük vermesi
  3. Kaynanalar Seda’nın tabağını bilip ona göre düşük vermesi
  4. Kendi kaynanası Nagehan Seda’yı bulamaması
  5. Uzun süredir gelen eleştirilerden dolayı bunalmış olması
  6. Uzun zamandır yarıştığı için yorulması
  7. Kendisine yapılan haksızlık karşısında hiçbir şey yapamayacak olması
  8. Kaynanası ile arasında ki sorunların artması

Nedenlerinden dolayı Seda Yılmaz Gelinim Mutfakta yarışmasında kendi isteği ile ayrılmıştır.

=> Gelinim Mutfakta Nagehan Yılmaz Kimdir (Seda’nın Kaynanası) öğrenmek için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere programda ayrılmak için kendi isteği ile çekilme olayı yerine sağlık sebepleri bahane edilerek programdan çekilmeler oluyordu. Salı günü bizzat Sade Sayan’ın açıklayacağı nedenler yukarıda sıralanan nedenleri açıklamayacaktır. Yine benzer bir sağlık sebepleri söyleyerek Seda ile Nagehan’ın ayrıldığının duyurması bekleniyor.

Peki sizce Seda ayrılmakla doğru mu yaptı? Yorumlarını alt kısımda yapabilirsiniz. 

İşte Seda’nın ayrılmasını açıkladığı o video;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu